Petr

17 thoughts on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

 1. 11. platova trida je cca 20 tis. To neni ani prumerny plat. Kdo za tohle pujde delat a kdyz, bude to delat kvalitne? Nebo do vyse platu?

  1. Však to tam píšou jasně musí být mladý aby studoval již v novém systému kde se tituluje Dis,BC,MGR…Určitě to musí být někdo kdo je za vodou protože při průměrné mzdě 30 000 mu musí stačit ta třída. Musí mít ty schopnosti a už asi obešel ostatní firmy kde neuspěl, tam platí lépe.
   Takže kdo se vlastně hledá? Někdo kdo má titul a nic neumí a nebo má naspořeno

   1. Ale vždyť za 25 tis žádný vedoucí odboru na našem MU nepracuje. Všichni mají podstatně víc…&. Např. ředitelé našich škol, školek a podobně mají všichni kolem 40 a berou všechny odměny ve 100 % ! A všem končící starosta prosadil prodloužení mandátu bez výběrového řízení….

    1. Reditel ZUS 50, reditelka MS 48, reditel Halkova 59, reditel Hradska 58, reditelka SVC 37, reditelka Mekis 38. Vsechno lze dohledat ve verejnych zdrojich.

     1. No a kolik tedy mají ti vedoucí odborů na našem městě ?

  2. Kromě čistého platu dostane státní zaměstnanec „do vínku“ ještě nadstandardní odvody na zdravotní pojištění, sociální politiku a nemocenskou, několikatýdenní dovolenou a vyhřátou kancelář – tj. “ jistoty“ kteří mnozí jiní nemají ! Na to také myslete !
   OSVČ platící min. odvody nemají nárok na nemocenskou, dovolenou a následně po odchodu do penzijního důchodu dostávají důchod ve výši cca 3000 Kč a za pár let dostanou akorát tak nas..no.

   1. Pokud jsem OSVČ, tak bych měl na důchod myslet dopředu.
    Tzn. pokud nejsou moje odvody takové, aby mi zabezpečily důstojnou penzi, mám dvě možnosti.
    Buď se na to …. a nebo si na důchod našetřit.

     1. Každý si to může otestovat, rozhodně to není taková pohádka jak to mnoho lidí vidí. Narazíš na neplatiče, vyplníš blbě kolonku=pokuta jo a ten důchod to je hudba budoucnosti. Jen by si lidi měli uvědomit komu se z čeho počítá ten základ pro důchod. Je tou taková skupinka lidí co zmákli systém a jim se důchod vypočte z průměrné mzdy na kterou tu leckdo nedosáhne.

     2. Bohapustý nesmysl, nesmíte věřit všemu, co kdo vykládá, člověče!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V neděli začíná platit několik novinek ve vlakovém jízdním řádu

Čt Pro 6 , 2018
Nový vlakový jízdní řád pro rok 2019 začíná platit v neděli 9. prosince 2018. Většiny tratí se dotýká jen drobnými úpravami, nejvýznamněji dopadá změnou koncepce na trať č. 238 Havlíčkův Brod – Pardubice. V celkovém srovnání je v souladu s žádostí Kraje Vysočina a po dohodě se zástupci obcí proti […]

You May Like

Témata