Peklo v Rozkoši

18
Sobota 02.12.2023 18:00

Místo konání: Rozkoš, hřiště nad Židovským hřbitovem

OV Rozkoš za podpory města Humpolce si vás dovoluje pozvat na akci Peklo v Rozkoši

Čtěte dále:   Stand up comedy v Píšti u Humpolce - Jiří Charvát

Petr

18 thoughts on “Peklo v Rozkoši

 1. Už by se soudržka Vyvadilová Linhartová mohla naučit dělat pořádný plakáty. Tady to psaní podbarvených písmen do pozadí už je trapný… Stejně tak jako ona ..

  1. Pokud jste odborník na grafiku, nabídněte OV na Rozkoši svoje služby nebo pomocnou ruku s uskutečněním projektu, případně i jiným osadním výborům. Různých expertů a poradců těch se najde na fůry, ale najít opravdového zájemce, který se zapojí a je ochotný pomoci, toho aby s lucernou za bílého dne hledal.
   Z. Loskot, OV Hněvkovice

  2. Děkuji za Vaši reakci,jen by mě zajímalo,jak víte,že jsem plakát dělala zrovna já? To,že propaguji akci,ještě neznamená,že vše dělám sama 🤔
   A děkuji za Váš názor na mou trapnost,ale myslím si,že je lepší být trapný a něco dělat pro lidi,než se anonymně trefovat do lidí co něco dělají pro ostatní. Pokud nám chcete poradit( optimálně vytvořit),jak plakáty dělat lepší ,rádi Vaší pomoc přijmeme.Mějte hezké dny

 2. Různých expertů a poradců těch se najde na fůry, ale najít opravdového zájemce, který se zapojí a je ochotný pomoci, toho aby s lucernou za bílého dne hledal.
  Z. Loskot, OV Hněvkovice

  Hezky napsáno.
  Pane Loskote, stejné stanovisko zaujímá OV Hněvkovice i ohledně hledání starosty města?

  1. Můj názor nebyl k hledání starosty města,ale k tomu, že někdo umí kritizovat podobu plakátu na akci na Rozkoši. Co kdyby spíše místnímu OV pomohl s realizací.

   A co se týká postu starosty, samozřejmě,že OV Hněvkovice situaci vnímá a sleduje. Ale OV nemají pravomoci v podobných případech. Nejsme zastupitelé.

   1. Dobrý den, když nemáte pravomoc, zeptám se zdá li máte aspoň informace co se děje či neděje, popřípadě kde tedy situaci sledujete..

  2. To je fakt Peklo. Pane Kratochvíle, dejte nám všem už pokoj. Otravujete s tou funkcí i v adventu. Blijící smajlík.

 3. Jak může OV pomoci s hledáním, či volbou starosty? Zastupitelé jsou jasně daní a nikdo jiný do toho nemá jak zasáhnout.

 4. Koukám, že Vyvadilová leží více lidem v žaludku.
  Já jsem rád, že se nedostala do školské rady na Podhradu.
  Takovýhle mají pořád potřebu se někam cpát.
  Divím se, že jí lidi z Rozkoše chtějí v OV.
  Její ego akce s radničními listy byla taky vyloženě trapná…

  1. Díky za Váš názor, na kandidaturu do školské rady jsem byla vyzvána zástupkyní ředitele školy,tak to asi tak ke školské radě. A již dávno vím,že zalíbit se lidem všem je naprosto nemožné a o to víc,když je to ve veřejné funkci. Jsem ráda,že pochvaly od neanonmich osob ve velkém počtu převažují,až začnou převažovat negativa od neanonmich osob,tak ráda z funkce předsedy OV Rozkoš odstoupím a začnu se řídit heslem,kdo nic nedělá nic nezkazí 😜 a k vydávání RL,tak pokud jste koukal na celé zastupitelstvo,tak nechápu Vás komentář,protože jsem byla pouze jedna z mnoha,ale vlastně pardon jsem Vyvadilová a hodně lidem ležím v žaludku. Mějte hezký adventní čas

  2. Tak tady asi někdo má problém sám se sebou:Dd a školská rada letos teda opravdu není nic extra

  3. kdyz uz to musite psat anonymne, nic by vas nestalo napsat pani Vyvadilova…. je to takove min buranske

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výstava Vánoce našich babiček

Čt Lis 30 , 2023
Sobota 02.12.2023 14:00 – 16:00 , Neděle 03.12.2023 11:00 – 16:00 Čtěte dále:   Bernardfest 2023

You May Like

Témata