Petice „CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ – PRO HUMPOLEC“

38

proti záměru vedení města Humpolce prodat strategický pozemek parkoviště u autobusového nádraží

Titulní stranu petice, která nese podtext  „CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ – PRO HUMPOLEC“ proti záměru vedení města Humpolce prodat strategický pozemek parkoviště p.p. č. 428/4 u autobusového nádraží naleznete ZDE:

https://transparentnihumpolec.files.wordpress.com/2015/02/petice-final-transparent.pdf

převzato z:

https://transparentnihumpolec.wordpress.com/

Čtěte dále:   Bezdomovci v Humpolci. Moc jich prý není, ale jsou vidět

Petr

38 thoughts on “Petice „CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ – PRO HUMPOLEC“

  1. Tuto občanskou neposlušnost proti zvůli vedení města vymysleli a podporují humpolečtí občané, kteří nesouhlasí se způsobem jednání a rozhodování starosty a koaličních zastupitelů. Myslím že se dá říct, že se jedná o voliče jiných politických stran než je ODS, o nevoliče – apolitické občany i bývalé voliče ODS, které tato strana hluboce zklamala.

  1. Jaká pak zhovadilost.
   Ať se pání radní zeptaji lidí jestli chtěji další nadnárodní společnost v podobě prodejny chemického a Čínského nekvalitního šuntu. (Chemickým je myšleno slavné potravinářství ). Město pro podnikání a totální likvidace malých živnostníků -to je trochu mimo mísu. Oni páni radní myslí ekonomicky , jak se nám snažili namluvit ve středu v kině . Tak si měli slavnou tenisovou halu postavit z vlastní kapsy.

   Jednoznačně – Zeptejte se občanů!!!!!!!!!!

   1. Proč se bojíte o malé živnostníky? Nikdo vás nemůže nutit nakupovat v obchoďáku. Choďte nakupovat k živnostníkům a podporujte ty chudáky. Pokud Vám nevadí, že přesto, že mají mít otevřeno do půl páte, obvykle je už ve čtvrt sklizeno a vytřeno, pokud není už rovnou zamčeno. Hovořím o tzv. spodní Růži. Asi jim tak zle nebude, kolego!

    1. Ty debile, malej živnostník se nebojí ani tebe ani kaufulandu, ani tech uplatnejch hovad na meste, malej živnostník ty pako je zvyklej tvrde makat a jestli v dolni ruzi zaviraj brzo, a neni to v azuru jako v Kaufu tak proto ty hovado, ze tu neni kupni sila! Vsechno co vydelala, ta kupni sila, tak utratila v kravinech penny, lidl, billa. Ten kdo ma strach jsou korupcni urednici co se nebetycne flakaj a kozel bobes si je tam drzi proto, ze na nej neco vi. Ani tu tunelarku z kasy by nevyhodil kdyby k tomu nebyl donucenej. Vseho do casu, ten obecni kozel se docka i trestniho oznameni sam si o nej rekl.

     1. No konečně příspěvek, který opravdu pobavil – sláva Humpoláku

     2. To musel napsat debil.Ukaž uplacený hovado na městě.A Růži se musi daŕit dobŕe,když společnici postavili kolik baraků.A když se ti nelíbí Kauf,tak tam pŕece nemusíš chodit nakupovat a můžeš živnostníky podporovat!!!!!

     3. Vážím si radnice co pro město dělají.Humpoláci jsou lidé,opravdu hodně závistiví a nepŕejíci.Většinou remcají ti lidé co autobusák vůbec nepouživají.Zeptejte se lidí co denně dojíždějí jestli budou s taškama běhat na autobusák.Jsem člověk,který denně dojíždí do práce.

     4. Co to je „Transparentní Humpolec“ ? Neni to náhodou převlečené “ Nebojme se starostky“?
      Pokud je transparentní proč tam nejsou žádné údaje a podpisy pod články?

     5. Snad je vše dobře spočítané a nezbyde jednou ve městě krásná,prázdná budova po některém obchoďáku,protože se všechny neuživí.Malé obchody už prázdné i díky nim jsou.

     6. ANO, je to tak, jak říkáte. Paní Štěrbová slibovala, jak na svých stránkách bude informovat o všem a všechny, ale od voleb tam nepřibyla ani řádka.

     7. Já si myslím,že hodně lidí dojíždí do práce z okolních měst a vesnic ,a to do lokality CTP a tak AN je pro ně na správněm místě !!
      Pavel

     8. Koukám, že jste tady schopný vyvolat i kauzu o Růži a pustit se do jejich majitelů……….ach ta závist……………

     9. Prodavačky v Růži snad nejsou živnostníci ale zaměstnankyně, ne?
      Ve všek marketech prodavačky minimálně hodinu před zavíračkou jezději s mycíma strojema a div že nenajedou do lidí, naskladňujou tak že zákazník se cítí jako že jim překáží – a to že by bylo něco jako vzor? To pak hurá. Tady de hlavně o to nekupovat u místního, ne? Aby náhodou neměl auto nebo barák. Tak radči šup do marketu, ten je cizí. Kaufland tu chtěji jenom podobný lidi co sami nic nedělaji a záviději těm co maji krámky. Až vám ten slavnej kaufland zavřou tak byste rádi do krámku, ale ty budou díky vám zrušený. Pak to tady teprv bude vesnice se všim všudy.

 1. Dle mého názoru není v tomto případě klíčová otázka zda další obchoďák v Humpolci ano či ne (i když jsem jednoznačně přesvědčen, že není potřeba). Klíčové je ale to, že prodá-li město tento pozemek vedle aut. nádraží (svojí polohou velmi strategický) způsobí nám všem v budoucnu velké problémy. Na tomto současném parkovišti je přece možnost vybudovat aut. terminál (pokud nedojde k dohodě s vlastníkem stávajícího) a vrátit autobusovou dopravu dálkových linek zpět na periferii ze středu města. Obyvatelé nejen ulic Lnářské, Školní, Hálkovy, Masarykovy a možná i řidiči dálkových spojů to ocení. Vybudování terminálu na soukromém pozemku vedle garáží Icomu vidím jako velmi nerozumné. Stavba tohoto typu by měla být v majetku města a ne soukromé společnosti. Proto tuto petici podpořím.
  Otázkou pro další téma je, zda chátrání současného aut. nádraží a vytlačení dálkových spojů do centra není vlastně jen záměr pro lepší prosazení prodeje již zmíněného pozemku.

  Vít Prokůpek

  1. Další velká sámoška potravinového řetězce v našem městečku není nezbytně nutná. Hobymarket s kvalitním zbožím a velkým výběrem bych si tam ale představit dovedl. ptotože tady prostě chybí. Otázka pro invenstora bude, zda plácek města před autobusákem je pro jeho záměr nezbytně nutný.

   1. Je pro ně nutný pořádně. Bez tohoto kousku pozemku nebude moci údajný Kaufland nijak zásobovat. Na toto parkoviště budou ústit zásobovací vrata Kauflandu

  2. No, nechci s vámi pane Prokůpek polemizovat o ostatním vámi uvedeném, ale na parkovišti o rozloze necelých 1850 m2 vybudujete tak maximálně prd, natožpak terminál pro dálkové autobusy.

   1. Pane K., uz to tu nekdo rikal, ze se mate naucit sklonovat. Takze znovu, kdyz nekoho oslovujete, tak piste a rikejte pane Prokupku, kdyz mluvite o Rade nebo starostovi mesta tak rikejte Rada mesta Humpolce, nebo starosta mesta Humpolce. Kdyz jste ucitel a sklonujete spatne, tak to vypada blbe, jak kdyby jste vysel z pate obecne.

    1. Ale jděte, vy lingvisto (či lingvistko). A já myslel, že když budu dělat záměrně chyby, že mne nikdo nepozná!

 2. Odkoupit městem a vybudovat konečně normální krytý bazén, ať nejsme jak v pralese. Každé město v okolí jej má a naše děti dojíždí do okolních měst na plavání.

   1. Právě proto že je Bazén v Brodě, Pelhřimově a Jihlavě tak Humpolec opravdu podobné zařízení nepotřebuje.

  1. No jasně, místo AN parkovací dům, MHD, MP, bazén a co letiště, to ještě nikoho nenapadlo. Co takhle nějakou petici, kdybych se chtěl prolétnout, musím až do Jihlavy, takhle se město stará o obyčejné občany? Za to ale může určitě starosta, říkala to ta pí. z plakátu a ta nelže, jak vám potvrdí její sponzoři.

   1. To je sranda jak se ta mala nenapadna magistra vryla tem odsmanum pod kuzi. Pritom ti kluci vubec netusi, ze vsechno je jinak.

     1. Václavovi už měkne mozek,ať je kdekoliv neustále do něčeho kecá a něco se mu nelíbí. Většinou ale naprosto nesmyslně,zrovna jako v tomto případě.Ještě že už v tom zastupitelstvu ani v žádném výboru či komisi není,to si tam všichni určitě oddechli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zvíkovský rarášek

Po Úno 9 , 2015
Divadelní soubor DSJH při MěKIS v Humpolci vás zve na divadelní představení Ladislava Stroupežnického – Zvíkovský rarášek. Čtěte dále:   Čistý řez. Lípy Na Skalce v Humpolci ochrání odborník s pilou

You May Like

Témata