Píšou o Humpolci: Digitální detox v české divočině – objevte moderní lesní tiny house u Humpolce

Zažijte nová dobrodružství se svými přáteli, rodinou či dokonce sami v lesích krásné Vysočiny. Navštivte tuto moderní chatu uprostřed nedotčené přírody a oprostěte se od každodenních starostí kouzelným tlačítkem off, kterým tento luxusní lesní dům disponuje. Ubytovat se tu můžete v létě i v zimě. Dominantou stavby je obrovský prosklený štít, který dokonale propojuje přírodu s vnitřními prostory. Prohlédněte si vše zblízka v našem článku.

Tajemná příroda na vrcholu hory Melechov

Zabalte si s sebou to nejnutnější a vydejte se prozkoumat přírodu na Vysočině. Pod korunami stromů si dozajista odpočinete, najdete klid a rovnováhu. Podívejte se na fotografie interiéru domu. Vydat se také můžete po turistických značkách až k samotnému vrcholu hory Melechov.

 

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Hotel Kouty (se souhlasem)

 

Zažijte dobrodružství s přáteli

Sbalte se s přáteli a vyrazte na vrchol hory Melechov na Vysočině. Dům byl navržený tak, aby v něm pohodlně přenocovalo až šest osob. Ubytujte se v této krásné dřevostavbě s komfortním zázemím a užijte si příjemné chvíle v přírodě. Podívejte se na krátké video a zjistěte, na co všechno se můžete těšit.

 

 

Ubytujte se v chatě i se svojí rodinou

Dispozice moderní chaty uprostřed lesa v Koutech je přizpůsobená i rodinám s dětmi. Pro vaše malé ratolesti je zde navržený samostatný pokojík, který poskytne jak vám, tak i dětem zasloužený klid a odpočinek.

 

 

Dominantou chaty je obrovský prosklený štít

Koncepce chaty byla navržena tak, aby citlivě zapadla do okolní krajiny. Díky prosklené stěně domu zažijete dotek přírody při probuzení nebo na terase při ranní kávě. Podívejte se do naší fotogalerie na komfortní loftové spaní přímo pod střechou domu, kde je požitek z proskleného štítu mnohonásobně větší.

 

 

Čím vším moderní chata disponuje?

Uvnitř domku je navržená obývací část s pohodlnou rozkládací pohovkou (s možností spaní pro dvě osoby). Součástí chaty je také malá útulná koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále již zmíněný menší pokojík a ložnice s manželskou postelí v podkroví. Někteří z vás jistě ocení maličkosti, jako je např.:

  • Wi-Fi s tlačítkem off, které vás do sekundy odpojí od běhu všedních dní,
  • podlahové topení,
  • krbová kamna,
  • venkovní ohniště,
  • plně vybavená kuchyňka.
Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Unikátní zelená fasáda poskytuje zajímavému domu u Humpolce intimitu a styl

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.

Zdroj: https://www.drevostavitel.cz/clanek/selec-doprejte-si-digitalni-detox-v-ceske-divocine-moderni-lesni-tiny-house-u-humpolce

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Veřejná prezentace bytového domu v ulici Dvorská, Humpolec

Út Lis 29 , 2022
Město Humpolec zve všechny zájemce na veřejnou prezentaci bytového domu v ulici Dvorská. Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci: Revitalizace vnitrobloku Lnářská–Hálkova
Veřejná prezentace bytového domu v ulici Dvorská, Humpolec

You May Like

Témata