Pivní slavnosti – program

4

Na víkend 10. – 11.8. pro nás pivovar Bernard připravil již tradiční

Pátek 10.8.

16.00 Slavnostní zahájení-Kouda,Fugas
16.00-18.00 Skaláci
17.15 Taneční skupina z DM Pelhřimov
16.00-20.00 Peter Nagy
19.30 Taneční skupina z Pelhřimova
20.00-22.00 Úspěch
22.00-24.00 Yo Yo Band
23.15 Tanečnice (lehce erotické)

Sobota 11.8.

10.30-13.00 Vysočinka
10.30 Dětská módní přehlídka
11.45 Vystoupení šermířské skupiny
13.00-14.00 Boura+Mayerová-pořad pro děti a rodiče (soutěže,povídání…)
14.00-16.00 Těžkej Pokondr
16.00 Vystoupení Elišky Fajcové
17.00-19.00 Žlutý pes
19.00-22.45 Čechomor
23.0-02.00 Vystoupení zpěvačky Adélky
23.00-02.00 Woodmani
23.30 Travesti show – 1.část
24.30 Travesti show – 2.část

Po oba dny nejrůznější soutěže,dostatek jídla a pití atd.
Vstupné: 60 Kč na oba dva dny, děti do 15 let a důchodci zdarma

Čtěte dále:   Dětský den - Mámo, táto, pojď si hrát!

kapik

4 thoughts on “Pivní slavnosti – program

 1. Tak konečně tu jsou. Konečně nás zase po roce čekají Pivní slavnosti. Na stránkách Humpoláku se, mám pocit, že s malým opožděním, ale přece, objevil program, byla vyhlášena každoroční soutěž v tipování, kolik litrů Bernarda se letos vypije a já jsem rozeslal pozvánky znamým po celé republice. Nebudu komentovat to, že zmíněná soutěž, která již probíhá (tuším) čtvrtým rokem, je docela solidní reklamou na Bernarda a nechápu tudíž, proč hlavní cenou je nějaký mizerný pětilitrový soudek a o dalších dvou cenách se nemá smysl zmiňovat. To je problém pivovaru a tvůrců těchto stránek. Já bych chtěl pouze okomentovat plánovaný program slavností a jejich organizaci. Nevím, zda je z tohoto článku poznat, že jsem se na tuto akci opravdu těšil, ostatně jako každý rok, ale bohužel letošní přístup pořadatelů mi náladu nezvedl. Naopak. Momentálně nevím, kterou hvězdu uvedenou v programu mám začít. Je jich tam moc… Nevím proč, ale je jich tam moc. Loutky které mám možnost vidět kdykoli, když pustím bednu, na jakékoli stanici a zadarmo, se nám podařilo nalákat na jistě tučný honorář do našeho „kulturou zanedbaného“ města a my, zábavy chtiví burani z balíkova se z nich po… a vyrazíme na BERNARDOVY Pivní slavnosti v ještě vetším počtu, než před rokem a se stodvaceti korunami na vstup (neověřená informace z šuškandy, na strankách Humpoláku není vstupné uvedeno). Neřešim to, že technicky se na Humpolecké náměstí více lidí než loni nevejde. Řeším to, proč mají pořadatelé potřebu měnit smysl akce z pivních slavností, kde jde zejména o pivo a přídavkem k tomu je někdy méně, někdy více kvalitní hudba plus nějaký doprovodný program, na akci kam se přijdou naši televizí oblblí spoluobčané, bez jakéhokoliv vztahu k pivu, obdivovat svým velkým televizním hvězdám. Nevím proč, nemohla tato akce proběhnout stejně, jako v předchozích letech. Vždyť vždy proběhla úspěšně. Náměstí pokaždé praskalo ve švech a více potěšení a překvapení, než Slávek Boura s Markétou Mayerovou, než Peter Nagy, než Těžkej pokondr atd. jistě přinesly mladé neznámé kapely, jako byla loni např. skupina Simon. Ale co já s tím nadělám? Rád bych se letošních slavností na protest nezůčastnil a možná by mi udělalo radost kdyby pršelo a nedošel nikdo, ale jak jsem uvedl na začátku, pozval jsem několik kamarádů, kterým jsem chtěl udělat radost a před kterýma jsem se chtěl vytáhnout, jakou tu máme každý rok pěknou akci. Bohužel. Za tu letošní se budu muset možná stydět…

 2. Milý Kerlesi,
  mám takový pocit, že svými stížnostmi na „megalomanskost“ akce a její zaplavení hvězdami národní ba mezinárodní (P. Nagy) velikosti jenom čeříš vodu. Dívaje se do programu vidím, kromě tebou zmíněných čtyř hvězd (Boura-Majerová, Nagy, YoYo Band, Těžkej Pokondr) Taneční skupinu z Pelhřimova, Skaláky a další o kterých jsem v životě neslyšel a ty také jistě ne. Woodmani hrajou na pivních slavnostech již tradičně, tak je za nějaký nastrčený hvězdy nebudu považovat a Čechomor rozhodně taky není nějaká novácko mediálně provařená star. Takže nevím o co ti jde. Jestli tě štve, že se Bernard rozhodl nenacpat ti všechno až do chřtánu zadarmo tak to řekni rovnou. 60 Kč za oba dva dny(šuškanda vstupné jaksepatří zvýšila) se mi teda nezdá nijak mimořádné.
  Mimochodem, nejsem žádným zastáncem vystoupení nováckých hvězdiček jako Boura-Majerová (taky si je nechám ujít)a o pivních slavnostech si taky nemyslím nic extra (nicméně odpovídají mé představě pivní kultury. Lehce buranské předvádění pivních břich, opilci v ulicích už od časného rána…).
  A jestli tě to fakt ta štve tak nás můžeš pozvat na KERLESOVY Pivní slavnosti podle tvých představ. Třeba příští rok.

 3. Milí, drazí, nemyslel jsem, že tu má vzniknout nějaký dialog, kde bude jeden druhému vysvětlovat, že jen on má pravdu a ostatní jsou voli. Mrzí mě, jestli si můj článek vzal někdo osobně. Proti nikomu osobně namířen nebyl. Bylo to pouhé porovnání programů slavností minulých a slavností tento víkend nás čekajících. Je pravda, že jsem si ho dovolil napsat pod vlivem mého osobního názoru na letošní program, ale tak jsem chápal smysl komentářů k článkům. Jinak se omlouvám, za uvedení nespravné hodnoty vstupného. Myslím si ale, že jeho existence a velikost nebyla dostatečně zveřejněna, z čehož pak také pramenily dohady, kterými jsem byl ovlivněn. Dále bych se chtěl vyjádřit ještě jednou k programu. Zdůrazňuji, že jde jen o můj osobní názor, který nikomu nevnucuji a který se samozřejmě nemusí každému líbit. Tím méně někomu, kdo celou akci organizuje. Nemyslím si však, že je dobré takové komentáře odsoudit bez jakéhokoliv zváženi. Chybou v mám minulém příspěvku bylo asi to, že jsem vůbec někoho jmenoval. Mělo to sice sloužit jako příklad, ale neuvědomil jsem si, že mohu někomu sáhnout na oblíbence a tím ho roznítit. To hlavní co jsem chtěl řešit bylo to, zda by se i bez těch, ať už již jmenovaných nebo těch nejmenovaných, komerčních hvězd (a tím myslím i ČECHOMOR, který mám sice rád, ale ať mi nikdo netvrdí že není proflaknutej, když ho hrajou v radiu třikrát za dopoledne!!!!) nenaplnilo Humpolecké náměstí a zda by se tím neulevilo jak pořadatelům, tak na této akci jistě těžce bité, peněžence pana Bernarda. Můj názor je, že by to šlo. To že chce někdo proslavit Humpolec je věc druhá. Ale abychom ho neproslavili tím, že se tam ušlapalo dvacet lidí když se na přeplněném náměstíčku snažili dotknout alespoň konečkem prstu nějakého svého idolu např.Miachaela Jacksona (myšleno obrazně).

  Nakonec bych ale přecejen chtěl všem pořadatelům poděkovat za snahu. Oceňuji, že to někdo dělá, jen mám výhrady k tomu jak a za jakým účelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Návštěvnost

Út Čvc 31 , 2001
Statistiky návštěvnosti našeho serveru Čtěte dále:   KinoDiv – zveme vás na divadlo do kina!

You May Like

Témata