Po porážkách přišlo zlepšení. Humpolec uhrál s Havlíčkovým Brodem remízu

Po dvou porážkách doma s Pelhřimovem a v Jindřichově Hradci fotbalisté divizního Humpolce zabrali. Proti Havlíčkovu Brodu v přípravném zápase uhráli cennou remízu 3:3. „Podali jsme lepší výkon než v předešlých utkáních. Povedlo se nám na zápas správně namotivovat,“ neskrýval spokojenost trenér Lukáš Staněk.

Humpolci se nepovedl úvod zápasu. Hosté rychle získali vedení 2:0, pak sice korigoval Pešek, ale ve 23. minutě už to bylo zase o dva góly. Za Havlíčkův Brod skóroval Peca. Domácí do přestávky dorovnali na na konečných 3:3. Podruhé se střelecky prosadil Pešek, penaltu proměnil Šerý.

Pro Humpolec tím skončila jedna fáze přípravy. Další začne dvaadvacátého června. „Do teď jsme se snažili kluky nastartovat po dlouhé pauze. V další fázi už se budeme věnovat samotné přípravě na novou sezonu,“ vysvětlil Lukáš Staněk.

HUMPOLEC – H. BROD 3:3
Góly: 18. a 30. Pešek, 44. (PK) Šerý – 7. a 14. (druhý z PK) Žila, 23. Peca.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/po-porazkach-prislo-zlepseni-humpolec-uhral-s-brodem-remizu.html

Čtěte dále:   Divizní loučení - Tatran hodlá zastavit rozjetý Humpolec

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Otevíráme centrum Mikádo

Út Čvn 15 , 2021
Město Humpolec vás srdečně zve na slavnostní otevření zrekonstruovaného centra Mikádo na Havlíčkově náměstí ve středu 16. června 2021. Čtěte dále:   Podívejte se na branky fotbalistů Žďáru při vítězství 3:0 nad Humpolcem

You May Like

Témata