Policejní prezident se vrátil na místo činu

Mgr. Oldřich Martinů v rámci služební cesty do svého rodiště v Humpolci navštívil děti v místní Hálkově Základní škole. Zde strávil i svá vlastní školní léta, na která při besedě s dětmi zavzpomínal.

Během setkání dětem vyprávěl o svých zážitcích ze školních lavic, o svém studiu a působení u Policie ČR. Děti jeho vyprávění velice zajímalo a kladly mu nejrůznější otázky, které se týkaly nejen policejní činnosti, ale také jeho osoby, zájmů a koníčků. Nejvyšší policejní důstojník však nemohl opomenout neblahé události z posledních týdnů v nedalekém Havlíčkově Brodu a nabádal děti k nejvyšší obezřetnosti před lidmi, kteří s nimi nemusí mít nejlepší úmysly.


 


Dvaačtyřicetiletý policejní prezident odešel z Humpolce před mnoha roky, přesto na své rodné město nezapomíná. Dopodrobna zná situaci i úskalí práce zdejších policistů a nenechal si ani ujít nedávné otevření zrekonstruované policejní služebny. Přesto se díky svému pracovnímu vytížení nedostane do Humpolce tak často, jak by si on nebo jeho rodiče a sourozenci, kteří zde žijí, představovali.


 


Fotogalerii z návštěvy Oldřicha Martinů v ZŠ najdete zde:


http://www.mvcr.cz/rs_atlantic/project/article.php?id=101749


 


nebo zde:


http://pelhrimovsky.denik.cz/multimedia/galerie/485185.html?section=1,10

Čtěte dále:   FOODMANIA 2023

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krimifest v Pelhřimově

Pá Čvn 13 , 2008
Již 8. ročník Krimifestu proběhne ve dnech 13. června – 22. června 2008 v Pelhřimově. Festival se koná pod záštitou policejního prezidenta plk. Mgr. Oldřicha Martinů. Čtěte dále:   FOODMANIA 2023

You May Like

Témata