Projděte si Peklem

8

Středa 02.12.2015

Místo konání: Humpolec

MěKIS v Humpolci pro vás již podruhé chystá pekelnou akci, která začíná v průjezdu knihovny a pokračuje v muzejní zahradě. Obstojí tu jen ty nejhodnější děti a nejlaskavější rodiče! Peklo se na vás celý rok dívá, a teď vám to spočítá! Jestli jste zlobili, raději sem ani nechoďte. Ale jestli jste byli hodní, nebo zlobili jen malinko, můžete to zkusit…když má Lucifer dobrý den, přimhouří oko, pootevře pekelnou bránu, a hříšníky vypustí. Prozatím…

vstupenky zakoupíte v infocentru Humpolec od 2. listopadu. Vstupné: 50 Kč rodina a 20 Kč jednotlivec. Vstupenky jsou časové, od 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00 a 18:30.

zdroj: www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   Čistý řez. Lípy Na Skalce v Humpolci ochrání odborník s pilou

Petr

8 thoughts on “Projděte si Peklem

 1. Paradni jak se da vybirat vstupne i na takove kravine. Mozna ze by se ochotnici v okolnich vesnicich, viz napr. Senozaty, meli poucit a vsem prespolnim take nauctovat po dvacetikorune.
  To uz nejde delat veci jen z cisteho nadseni, radosti a dobreho pocitu?
  M. Marek

 2. Doporučovala bych všem kritikům,aby se přihlásili k dobrovolníkům a šli dělat zítra čerty, aby poznali,že každá taková akce se neobejde bez nějakých finančních prostředků, třeba kostýmů,odměny dětem a další a další,věřte mi ,taky jsem dělala kdysi čerty…Pane Marek bude vám certik sluset….přeji hezky den

  1. Jelikoz jsem se jako jediny podepsal, tak jsem to i za vsechny hezky schytal. Ale jo, chapu to. Odmeny detem, kostymy, to vsechno neco stoji, na druhou stranu v rozpoctu mesta je jiste plno rezerv, ktere jeste nespolkly tenisove haly a jine nesmyslne projekty, tak ze by se to dalo financovat z mestske kasy.
   Ale jo, fakt v pohode…..
   Jinak dostanu-li pozvanku, rad budu pristi rok dobrovolne, bez naroku na honorar a ve vlastnim kostymu delat certa.
   M. Marek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

JOSEF ŠMEK OBRAZY - PLASTIKY

Po Lis 30 , 2015
Úterý 01.12.2015 – Sobota 26.12.2015 Čtěte dále:   Čistý řez. Lípy Na Skalce v Humpolci ochrání odborník s pilou

You May Like

Témata