Protahuje se tenisovou raketou. Hadí muž ohromí publikum v Humpolci

Máte rádi extrémní kousky, které lidé dokáží se svým tělem, třeba když se umí protáhnout tenisovou raketou? Tak to si potom nenechte ujít vystoupení jediného hadího muže v České republice Ludvíka Janíčka Berouska. V Humpolci ho zastihnete do 3. července.

Do Humpolce Ludvík Janíček Berousek přijede společně s prvním českým hororovým cirkusem Ohana, kde je třetím rokem v angažmá. Vystoupení jsou v plánu od čtvrtka do neděle v areálu školního statku v Arbesově ulici. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu začínají v devatenáct hodin, v neděli pak v osmnáct hodin. Vedle hadího muže se návštěvníci mohou těšit na hororového klauna Špínu, vzdušné akrobaty, fakíry a žongléry.

Ludvík Janíček Berousek je jediným hadím mužem v Česku. Vystupoval i na Slovensku v ranních televizních novinách a v Teleráně. Díky tomu, že je hodně ohebný, předvádí velmi krkolomné pozice. Protahuje se tenisovými raketami. Leze do bedny miniaturních rozměrů s výškou pětačtyřicet a šířkou pětapadesát centimetrů. Láme si ruce a umí dát nohy za hlavu.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/protahuje-se-tenisovou-raketou-hadi-muz-ohromi-publikum-v-humpolci-20220629.html

Čtěte dále:   Světově proslulý jazzman koncertuje v Humpolci ve prospěch Domácí hospicové péče Iris

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci se můžete projet na koloběžce. Půjčují je v informačním centru

St Čvn 29 , 2022
Trend nabízení zapůjčení koloběžek se dostal i do Humpolce. Nově si mohou místní i turisté vybrat se dvou druhů a vyrazit na nich prakticky kamkoliv. Čtěte dále:   Pivovary ve dvoře 2022
Humpolec, půjčovna koloběžek

You May Like

Témata