Radniční listy

47

prosinec 2022

odkaz na RL: ZDE

 

Čtěte dále:   Veřejná prezentace projektové studie okružní křižovatky a stoupacího pruhu na silnici I/34 Humpolec–Rozkoš

Petr

47 thoughts on “Radniční listy

  1. Ještě jsem se nedozvěděl co ty 3 saskove vykonali za dobro pro Humpolec, jak blili před volbami že je všechno spatne

 1. Raději klientelismus nebo napomáhání rozkrádání financí, než odpovědné vedení, které měří všem stejným metrem a chová se finančně odpovědně?

  Šéf technických by mohl vyprávět, jak se mu ztratil ke kámošovi úředníkovi z majetku TS města, traktor.

  Těším se na všechny hloubkové kontroly, které naše město čekají.

  Jsme město kde je hodně dlouhodobě neřešených problémů. Věřím, že období kontrol a férovosti, začíná.

   1. Ne pomsty, ale kontrol a férovosti, jak je popsáno výše. Pokud vám permanentní rozkrádání a protěžování jen konkrétních osob nevadí, pak jste zřejmě komunista a není vám pomoci.

   1. Byl bych vděčný novému vedení, kdyby si uvědomilo, že již není v opozici, nýbrž na radnici. Očekávám od nich činy, budování města a ne neustále se opakující fňukání ve stylu malých rozmazlených princátek z dobrých rodin. Stále jen samé nářky: “ ne my, to oni“. Projevy paní starostky ve stylu posledního rozloučení se zesnulým městem jsou už bohužel také součástí našich všedních dnů . Potřebujete nás přesvědčít, že město není až v tak dobré kondici, poněvadž z jistého úhlu pohledu bychom to mohli hodnotit jinak. Jako třeba, že když Slávie porazí Spartu 3:0, není to tak úplně vítězství, protože Sparta měla větší držení míče a vyhrála 9:2 na rohy. Jděte s tím přátelé už někam. Vzchopte se prosím všichni a dělejte to , co od Vás my občané očekáváme. Nestežujte si neustále a pracujte pro občany a ne pro ukojení vlastních mindráků a pro vaše přebujelá ega. Zatím předvádite jen totální destrukci. Obchvat , na kterém se pracovalo x let , jste zazdili, další výstavbu blokujete, trhy na náměstí jste zrušili, sabotujete využití Spolkového domu, chcete neoprávněně zasahovat do majetku Kraje Vysočina, kde děláte městu obrovskou ostudu. Proboha se už vzpamatujte, ale rychle, protože vaše jednání začíná nabírat hrůzný směr . Radniční listy neslouží vašim politickým půtkám. Lidé toho mají dost v celostátní a zahraniční politice. Přestaňte s politickým bojem. Zastupujte občany a neobtežujte je svou sebestředností. Nemyslí na vás celé dny. Mají své starosti. Vydolujte ze sebe nějakou pozitivní energii a vložte ji do chodu našeho města. Konečně máte možnost ukázat vše dobré, co ve vás je Proto vás vaši voliči poslali na radnici. To od vás čekáme my občané.

    1. Tak ja jsem naopak rad, ze se dozvidam, jak to na radnici x let fungovalo. Nebo spis nefungovalo jak vidno. Narkem to oznacujes ty, ale nove vedeni ma pravo informovat obcany co se deje. Talze za me radnicni listy dobry nastroj. Jeste nedavno se zneuzival pro vlastni sebeprezentaci Kratochvila, Kukrechtove a Bruknera tak je dobry ze ted muzou psat i jiny.

     1. Klídek. Ten text nahoře psal někdo ze staré gardy, tak jim samozřejmě nevoní, když se ukazuje na kostlivce, co po nich zbyly a nedokázali je hezky pěkně uklidit. Jak úřadoval takový Kratochvíl jako starosta když měl covid a neměl přístup na síť? Na tohle je třeba hledat odpověď, když k tomu bral 80ooo korunek.

     2. Tak lhat stara koalice umi to je pravda. Stavi se podivat na arogantni post Kratochvila. Mesto ho pekne utrelo na svym fejsbuku.

     3. Ale důkazy že Kratochvíl úřadoval jsou. Objednávky knížek. Během Covidu stvořil druhej expert Brukner pohádku o super firmě kamaráda Hulínskýho. Město ta pohádka stála několik milionů. Štěrbová by měla ukázat co za ty miliony Hulínský dodal. Děs co se tu dělo.

    2. Nemohl by se občan, který pronáší tato moudrá slova podepsat. Mělo by to větší váhu. Děkuji Václav Kašpar.

     1. Pane Kašpar, lidi napojený na ODS se nebudou podepisovat. Oni si myslí že můžou pořád všecko. Jako v minulejch 30 letech. Se vsadím že ten příspěvel psal Kratochvíl.

 2. Je vidět, že Humpolec je stále rozdělený na dva tábory. Jedni nemohou rozdýchat zaslouženou porážku ve volbách, umocněnou naprosto hloupým projektem tzv. Dohody, druzí se zatím nedočkali ničeho nového od současného vedení. A je naprosto jasné, že tyto tábory do sebe budou pálit ostrými po celé období. Nečekejme selanku poklidné práce..

  Důvodem je i ten fakt, že Humpolec byl v širokém silně atypický, neboť 32 let mít starostu vždy z jedné a té samé politické strany, to prostě nemůže tak fungovat. Ostatní blízká města prošla politickým střídáním už klidně dvakrát a Humpolec stále nic. Tudíž nyní tolik rozruchu.

 3. Nezapomínat!

  Žijeme v krásném městě, které se daří rozvíjet. Ale v posledních letech se
  v Humpolci rozšířily hádky, chaos a osobní napadání. A to neprospívá ani obci, ani životu v ní. Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout.
  V atmosféře hádek a útoků se nedá budovat město.

 4. Proč to sem pořád dáváte? To už je pryč a týkalo se to předvolební kampaně. Hlavně už všechno vyšetřete, rozdejte další žaloby, vyházejte všechny nepohodlný a začněte budovat město k obrazu svému, ať to mohou voliči za čtyři roky vyhodnotit. Nebo nás budete pořád krmit tím vaším otráveným jablkem?

  1. Proc to tady je? Protoze Karlik Kratochvil v Pelhrimove vysvetloval jaktoze v Humpolci neobhají starostu a skoncili v opo, ikdyz Bernard zaplatil za kampan pres 2 milionky kacek. Vysvetlit to nedokazal a tak se i pellhrimovska bunka shodla na tom ze je to ukazka klientelismu, protoze si pivovar kupoval schvaleni rozsireni svojeho provozu v centru mesta.

 5. Jo a hlavně naučte pana místostarostu Hralu zdravit. Zatím si tuto základní lidskou slušnost nějak neosvojil.

 6. Kdo pozdravit neumi to je debil to se vi, zpiva se v jedne pisni. Ale pozdravit sve obcany na verejnosti neumel ani Kucera ani Kratochvil. Rypak oben asi pozdrav nebude. Tak to Hralu naucte.

  1. Zapomeňte na Kuceru a Kratochvíla. Tohle je nová doba. Dinosaury střídají polyhistorické hvězdy. Ve své velkorysosti chtějí ukázat, že i obecní blb může dostat šanci. Proto Pavlis.

    1. Kukrechtova – omyl
     Kratochvil – omyl
     Jeden z nejdrazsich politickych
     experimentu.
     Naprosto nulovy prinos pro mesto, pouze vydaj z rozpoctu. Pak jeste zaba na prameni v podobe Brucknera, ktery krom vyplaty mistostarosty jeste sibalsky mestu poustel zilou. Dekujme, ze Bernard vymyslel paradni predvolebni blamaz v podobe kampane Dohody a zbavil nas tak prohnile vladnouci koalice.

 7. Dobrý den, nemá někdo informace o probíhajícím vyšetřování členů a či členů bývalého zastupitelstva?
  Děkuji

     1. Pravděpodobně se budou řešit i městské byty, proto o tom píše.

 8. Žádné vyšetřování členů není, žaloby pana Rýznera na neznámé pachatele jedno po druhém policie odkládá, co jsem slyšel. Jedině co zažaloval jmenovitě je tzv. urážka na cti 21 členů zastupitelstva a FV.

 9. Ruší se: trhy na náměstí, obchvat Humpolce( připravoval se 20 let, prý nepotřebujeme), koordinace s krajem o výstavbě centra záchranného systemu, projekt výstavby domů v Panskodomské (asi nesprávný projektant), opravy tribun na fotbalovém stadionu, spolupráce města na pořádání Bernard festu, a další.
  Tak jsem zvědavej, něco zrušit je brnkačka, ale něco dát do kupy to už chce fištróna.

  1. S těmi trhy to už bylo vysvětleno na fcb. Z toho netřeba dělat paniku. Ostatní jsou spekulace.

   Obchvat není jen v rukou Humpolce a nikdo neví, zda Kraj Vysočina ho bude chtít realizovat. Viz diskuse na veřejné prezentaci v kině v říjnu. Požadavek na souběžnou cyklostezku vedle obchvatu je pro Kraj velmi těžko představitelný. A podobu obchvatu mohou napadnout i sousední obce, např. Čejov, Vystrkov.A otázka je na místě. Je opravdu potřeba?

   Využití náměstí na Bernard fest je už dost podivné. Kapacita pozemku nestačí. To všichni ví,ploty čtyři dny kolem náměstí. Takhle by to vypadat nemělo.

  2. Když už ty Fištróne píšeš tyhle bláboly, tak si uvědom že to čtou i normální lidi. Nesprávný projektant, to máš pravdu. Nález pana Hulínskýho bylo fakt terno. Ale pro jeho kapsu a kapsu kamaráda Bruknera. Akce Panskodomská byl od začátku nesmysl. A tribuna kopaček za 70 milionů je další, už totální nesmysl. Mimo realitu. Že si Standa zaplatí jako každý po svý akci úklid, no a co jako? Obchvat za miliardu je utopie, do který by se jen utápěli peníze za studie, bez šance na realizaci. V Jihlavě nikdo takový prachy do Humpy nepošle. A další…

 10. Strana 7 Radničních listů by mohla nově mít nějaký hezký souhrnný název. Třeba „S čím už nic neuděláme“, „co jsme zdědili po dinosaurech“ nebo „zadní vrátka“. A to chtěli pohnout zeměkoulí.

  1. Mi jako obcana tohle zajima. To ze vam z ODS nevoni praktiky nic nenadelam. Chapu ze byste chteli mit mesto jen a jen pro sebe a uzracet z eraru nerizene jako doted 32 let. Uz se smirte s prohrou! Karle, Jiri, Aleno, Stando!

   1. To je tady taková pěkná tradice, že? Kdo projeví minimum nesouhlasu nebo pochybnosti, hned je Karel nebo někdo z ODS. Zklamu vás. Nejsem ani Karel, ani nikdo z výše jmenovaných a už vůbec ne z ODS. A budete se divit, změnu na radnici vítám. Ale princip prekopeme, co půjde a vymluvime se, kde to nepůjde, minimálně z te druhé poloviny nějak nepasuje k tomu vstupnímu sebevědomí.

    1. Napište těm autorům článku proč napsali svoje články tak jak napsali. Určitě pro to měli důvod. Kontakt na ně budou určitě někde na webu města. To že město není ve stavu, v jakým by všichni podle předchozí propagace a chválení vˇsude kolem je holý fakt. Stačí se podívat na poslední usnesení mestský rady a přečíst co všechno se musí napravovat.

 11. Strana 7 radničních listů je standartní „pravda“ jako byla celé čtyři roky předtím od opozice.

 12. ad str.10

  Pocta příteli

  Indiáne …
  starý brachu
  děkujem Ti
  za pomoc, víru v nás a radu
  za naše krátké přátelství.

  Vzpomínáme …
  sedíme na zahradě
  motýli kolem poletují
  slunce už se v západ kloní
  záře brzy pohasne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Peklo v Rozkoši

Čt Pro 1 , 2022
Sobota 03.12.2022 18:00 Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci - Revitalizace vnitrobloku Lnářská-Hálkova

You May Like

Témata