Axl

10 thoughts on “Radniční listy rok 2023

 1. Hezký levárničky vyplouvají na povrch. Článek zastupitele Voplakala otvírá oči, kdo tu poslední volební období vládl.

   1. Kukrechtová, Kratochvíl, Brukner.

    Až si půjdete koupit knížku do Jana Zábrany, zeptejte se. Pan Kratochvíl vám to mile rád vysvětlí. Kukrechtová, Brukner ani netuším kde pracují, jestli vůbec někde pracuji.

    Město pro byznys.

  1. Článek P. Voplakala, v obecné rovině, očerňuje všechny, kdo byli přijati městem Humpolec do pracovního poměru na základě výběrového řízení s jedním uchazečem a to myslím není správné – házet všechny do jednoho špinavého pytle.

 2. Minulé vedení (Kratochvil, Kukrechtová, Brukner), byli tak nehospodárný, že 880 tisic za pronájem ledu ve Stromovce jim přijde, jako bomba služba pro lidi. Mimochodem Kratochvíl je tak mimo, že ani neví kolik ten pronájem stál, viz jeho vyjádření na fb města a odpověd radního Voplakala.

  Je dobře, že v této těžké době spravuje město někdo, kdo financím rozumí a amatéři z ODS a KDU se posunuli do opozice, třeba se tam něco naučí, začít můžou s pokorou.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02PBgehouPY675zuY9NPe4THbqEr3cioA2zUB4v39WvZwfP165tUFCwwPbNyLBMdVel&id=982447665234687

 3. Za pronájem ledové plochy a vstupné dětem zdarma na 2 měsíce je 880000,- Kč na několik roků.
  Jednoduché počty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chantal Poullain – chansony

Út Led 3 , 2023
Srdečně vás zveme do našeho Návštěvnického centra Bernard na hudební večer s chansonierkou Chantal Poullain.
Chantal Poullain – chansony

You May Like

Témata