Skončila rekonstrukce ulice 5. května.

109

Od 1. října 2021

Dle plánu skončila se zářím i rekonstrukce ulice 5. května i křižovatky ulic 5. května, Jihlavská a Masarykova.

Od 1. října je pak povoleno předčasné užívání – to znamená, že úsek je opět průjezdný.

 

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

 

Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

109 thoughts on “Skončila rekonstrukce ulice 5. května.

  1. A jak by to mělo vypadat?
   Nezameteno je předpokládám schválně, nová dlažba se tak nechává, kvůli utěsnění spár, jak se výplň selhává. To vy v HUGu nevíte?.Vždyť jste samý architekt-urbanista a podobně!

   1. Chudáci ty lidi z Huga. Jste dost agresivní dyž na ně hazíte každej příspěvek tady. Je mi vás líto udělejte si spíš hezkej den!

     1. A jakej zasely vitr? Tim ze se ptaj, kudy odtykaj z eraru penize?? V Praze by jim Nadacni protikorupcni fond nadelil cenu, tady je ry a tobe podobni akorat ocernuji. Podle sebe soudum tebe, co? Tvoje motto!

   1. Treba M. Marek je super kluk a v jeho sportovních aktivitach mu nesmírně fandím a držím palce. Ale co predvadel blahé paměti tady na Humpolaku bylo hodně smutný. Takže klast rovnítko mezi sympaťák a schopný zastupitel prostě není možné. Pokud máte na zastupitele kriteria pouze elán a sympaticnost, je mi líto vaší bezbřehé naivity.

     1. Díky za potvrzení, že to bylo vážně ostudné. A pak, že v té strašné Top mohl vyvíjet libovolně vlastní aktivity zatimco v úžasném Hugu jen plní příkazy,. Ještě jednou díky, sám bych to líp nevystihl.

   2. Nikdo z nich neni znamy. Treba jsou to normalne a individualne fajn lidi. Tezko rici. Ale to co predvadeji jako spolek Hugen , dobre pocity nevytvari. Jen lidsky pocit.

    1. Lidsky mi Hugny sedí víc než mlčenliví Hrdlička, Arnotová, Vystrčil a jim podobní! Mládí vpřed jako!

    2. Určitě jsou známnější než zastupitelé který na radnici sedí 12 a víc let a pro občany nikdá nic kloudnýho neudělali. To Hugo se hezky snaží a maká už tři roky. Tleskám jim, jako nováčci si ty starý páprdy dost dobře vodí. Dyť i interpelace dost překvapily Kratochvíla, kterej ani pořádně nezná jednací řád. Hrůza ten starosta. Hugo hezky pěkně. :-))

  1. Tak to je naprostý nesmysl. Neznám ve svém okolí nikoho kdo by měl s Hugo problém. Asi nevidíme svět tak krvavě a zpolitizovaně jako Vy. Neřešíme ani Vás 😉 Dnes byl krásný den, a politika nechyběla. K tématu, je fajn že už je hotovo, už aby byla průjezdná i Hálkovka.

   1. V klidu. On je jeden z těch nálepkovačů kterýmu došly argumenty. Hugo je prostě něco co tu nebylo a jak je vidět hodně chybělo. Šikovný lidi s elánem. Všude jinde by nám je záviděli jenom v Humpolci jsou tak zatracovaný. Protože tady vládne capo de tutti a jeho modrá banda. Pusť si tohle video třeba prozřeš
    https://www.instagram.com/p/CUmbdf_jRfL/?utm_medium=share_sheet&fbclid=IwAR2uVobpTi_yMlmZ2tY67ZO85i7sv0CpbMc_Y_NIUnj6w73cM7cb1jbgLMM

  1. Viděla jsem nedávno v telce A proto by měli nastoupit Hugny a Humpík vyčistit od toho marasmu, co tu za vlády ODs+KDU za ty dlouhá léta vznikl! Uvidíme příští rok!

   1. A vsimli jste si ze Hugny neumej ani pocitat? Na webu maj nase jednadvacitka a je jich tam 20 (vcetne toho kdo uz vystoupil, nebo ne?). To delaj v kontrolnim a financnim vyboru ale sami se nesectou.

    1. Ja jsem si spis vsimla, ze Vy asi neumite poradne cesky. Doporucuji mene zajmu o pocetni schopnosti clenu HUGA a vice zajmu o cesky jazyk.Spravnym koncovkam u sloves se vyhybate proc? Nevite jestli tam prijde i ci y? Nebo jste jen liny buran?

     1. Mila Marcelo, ocenuji ze jste se podepsala. Jinak me Vas prispevek povavil. Kdyz neni argument, hodim urazku. Co se tyce psychoanalyzy me osoby, tu si vyreste sama. Mozna jsem oboji – liny buran a jeste negramot. Kazdopadne ale aspon napocitam do 21. Pac a pusu. Cauki 🙂

     2. Tenhle příspěvek od Vokurky, to je takové HUGO v kostce. Pisatelka slovy nevybíravými spílá druhým do líných buranů, ale sama se neobtěžuje s nabodeníčky :D.

     3. A vy ste zase typicka ukazka klientelisticky bandy kolem Standy . Hazite spinu na Hugny, ale dukaz co udelali spatne, zadny nemate!!

     4. Tak než vytáhneme důkazy na Hugničky zodpovíme si jednoduchou otázečku – měla Hugovokurka právo nadávat druhým do líných buranů, když se sama nenamáhala s diakritikou? Stačí prosté ano/ne – černé stavby, znalecké posudky a zánik demokracie si nechte na později.

   2. Krásné deštivé poledne, osobně jsem zvědav, co se stane v případě, že se obvinění prokáží. Ti současní půjdou od stolu, to je jasné, ale co potom? Nejsem si jist, ze pro dostatek voličů bude HUGO alternativou – nějak si neumím představit, jak před volebními místnostmi stojí fronty lidí lačných volit partu, která je považuje za ovce a či jiná hospodářská zvířata.

  2. Tak je jasný že politický krytí je nutný i v Humplu alias Kocourkově.To je vidět u pana Standy a jeho maňase Charlese.tož som zvědavá kdy policie oznámí sdělení obvinění.z úřadu už plno lidí vypovídali na výslechu. Poldové maj prej nabito a už jenom ověřujou

   1. No je fakt že nejrychlejší kariérní posun je po vyhazovu šéfů. Proč čekat až na jejich odchod do důchodu 🙂

   1. Nejvíc mě fascinuje, že Hugo by mělo Humpolec tzv. “ vyčistit „. To je fakt pecka. Akorát člověk neví, jak si to jejich „čištění“ má konkrétně představit. Doufám, že nám to poučený pisatel výše osvětlí.

    1. Hele já jsem obyčejný občan co jde na ouřad zaplatit akorát tak poplatek za odpad, ale co třeba ten bezbřehý KLIENTELISMUS který panuje na radnici? Ten úplně čiší na hony.

     1. Můžete to rozvést? Na radnici jsem minulý tyden byl a nic na mě nečišelo.

     2. No tak fajn. Tak jsi byl na radnici zaplatit popelnici. Přijdeš k okénku a najednou začal na hony čišet ten bezbřehý klientelismus. Co se dělo dál ? Povídej, přeháněj, jsme jedno velké oko.

     1. Tak hlavně aby nakonec chodníky nezametali jiný kousci v pruhovaných vestách pod dozorem vězeňský služby jako..

 1. Spise pod dozorem Hugo milice se samopaly a psy. Neco jako pracovni tabor. Uz mate rozdelena cisla pro jednotlive kousky v prvni vlne ?

  1. Teda nevím ale tebe mi je fakt líto, jak zapšklej seš když seš schopnej psát takový nesmysly. Ty milice jedna

  1. Žádný, oba jsou kapitalisté..Ale kapitalismus jsme chtěli v roce 89, jestli jste si myslel, že to bude klídek a pohodička, spletl jste se.

   1. Babiš i Bernard jsou oba stejný, bombastické PR, plná huba slibů, lží manipulací, ale skutek utek.
    Jeden okrádá přes Čapí hnízdo, druhý přes výkopové práce.
    Každákoruna se počítá, pokud jsi kolenovrt jako tito dva pánové.

   2. V roce 1989 si hodně Čecháčků myslelo, že budou socialisticky pracovat a jako kapitalisti žít.

    1. Kdo byl v obraze tak si iluze o novém režimu po převratu 1989 dělat nemohl. To už dnes vidí i ten největší příznivec Václava Havla a spol.

 2. Nic není a nebude ideální . S tou bolševickou žumpou ale dnešní režim srovnání rozhodně nesnese.

     1. Stejne je s podivem, ze ta ruda svoloc mela jeste tolik let po jejich totalitnim rezimu tolik volicu. S podivem a obracenym zaludkem.

 3. Koluje po fejsbůku..

  Milý Stando Bernarde,

  tímto bych chtěl veřejně reagovat na Tvé chování na posledním zastupitelstvu. Vede mne k tomu nejenom naprosto nekonstruktivní atmosféra na něm, ale i Tvé zřejmě řečnické otázky, proč to ten Zdeneček Rýzner dělá, za jakým účelem, jaké jsou jeho cíle (myšleno prošetření černých staveb Rodinného pivovaru Bernard). Vzhledem k tomu, že jsem nedostal prostor osobně reagovat na zastupitelstvu, je mi neustále odebíráno slovo, volím tuto formu. I veřejnost si určitě zaslouží vědět proč, ať zamezíme dalším spekulacím.
  Důvod je naprosto jednoduchý. Není možné akceptovat povýšenost nad zákonem. Není možné opakovaně uvádět na zastupitelstvu, že bys i dnes postupoval stejně a stavěl bez stavebního povolení. Jsi zastupitel, který má hájit veřejný zájem a má být příkladem veřejnosti v dodržování platných zákonů. Nikdo si je nesmí upravovat k obrazu svému a vytvářet si svá pravidla. Zastupitel má jít příkladem.
  Jako člen finančního výboru mám povinnost hájit zájmy města. Do dnešního dne nebyl předložen žádný důkaz, který by vyvrátil podezření o možné finanční újmě města. Starosta se ohání lživou a fiktivní kontrolou, kterou nikdo nikdy neviděl. Z posudku soudního znalce, kterého jsem oslovil, přitom vyplývá možná finanční újma v řádu vysokých statisíců respektive miliony nelze vyloučit. 16 zastupitelů namísto, aby věc nechali kvalitně prošetřit, se začne domáhat drzé omluvy formou usnesení, dlouhodobě čelím lživým osobním útokům a obrovským tlakům.
  Přestože vše řeší policie, není možné, aby město dalo ruce do klína a samo nepřevzalo iniciativu ve stanovení výše případné škody. Zjistilo, kde došlo k pochybení a okamžitě sjednalo nápravu. Jsou zde evidentní nesrovnalosti, které nebyly řádně prošetřené. Nově zde ale řešíme další vážný problém a to manipulaci s kontrolou, která nebyla řádně provedena, bylo manipulováno se stanoviskem právníka města. To jsou další závažná zjištění. Jsou nahodile zmiňované nové informace o jakési finanční kontrole, kterou viděli jenom radní. Jenom bych rád připomněl, že na základě zákona o svobodném přístupu k informacím mi bylo sděleno, že město Humpolec tyto informace nemá.
  Jsem přesvědčen, že jak se v Humpolci chová vedení města a samospráva, je něco, co se ve slušné společnosti nedělá. Zklamu tě, ale nezastrašíte mě Vaším permanentním opakováním nesmyslu, že mě dáte k soudu. Neumlčíte mě, nevzdám se a nebudu rezignovat na své povinnosti. Jsem přesvědčen, že nakonec pravda a slušnost zvítězí nad celým tím klientelistickým systémem, který tady funguje. Je nutné okamžitě nastavit řádné kontrolní mechanismy, které nedovolí opakovaně porušovat zákony a nedovolí, aby k takovým věcem vůbec docházelo. Jsem jen zklamán z tvého chování. Čekal jsem, že budeš bojovat se mnou za transparentnost, proti korupci a proti tomu, co se zde děje a né se na tom podílet. Že jako spoluzakladatel Nadačního fondu proti korupci budeš prosazovat transparentní úřad. Jsem přesvědčen, že mé úsilí je správné nejen pro Humpolec, ale i pro celou společnost. Věřím, že v tomto boji nemůže vyhrát papalášství, lži, arogance, opovrhování zákony či snad výsměch lidem. Tolik mé odpovědi na Tvé otázky, které jsi položil na zastupitelstvu.
  Parlamentní volby v České republice ukázaly, že si lidé přejí slušnou společnost a že obrovské PR a marketing nestačí, pokud něco jiného říkám a něco jiného dělám. Sebereflexe politika i komunálního je důležitým předpokladem pro výkon funkce.

  Hezký den

  Zdeněk Rýzner
  člen Finančního výboru Zastupitelstva města Humpolec
  hrdý občan Humpolce

  1. Zdenku, rad te teda nemam ale tohle je hezky napsany. Skoro bych az veril, ze spolupracujes s Marou jako Andrej 🙂 Bez urazky, fakt hezky napsany. I kdyz muj nazor na Hugo (a to predevsim tem histerickym prikyvovacum) to nijak nezmeni. Ale bojuj. Jestli se ukaze, ze mas pravdu, budu to tezko kousat ale prijmu, ze jsi udelal neco hodne navic nez kdokoli jiny vcetne me. Ja bych do toho nesel. Hranipex je proti tomudle pocinu pak smudla. Tak at se pravda ukaze…

    1. policie ví přesně, čím se zabývat a malichernosti to nikdy nejsou… takhle mi to přesně řekl tajemník před pár lety na zdejší radnici, takže to musí být pravda a proto už to pro občany musí teď být kriminálníci, když se tím policie zabývá

     1. tak to pak jo. to se pak nema smysl s tebou vubec fakt bavit, kdyz v tom mas takhle jasno.

    2. A neměl by se omlouvat náhodou Bernard a vedení města.
     Těch podezření, lží a manipulací, je zde na můj vkus opravdu hodně.

     A souhlasím, že vrcholem arogance moci je ta nechuť věci řešit a namísto toho pyšní zastupitelé odtržení od reality, požadují omluvu od Voplakala a Rýznera

     Vrchol pokrytectví a drzosti.
     Zvolili jsme si pěknou pakáž.

     Minimálně za tohle patří Zdenečkovi Rýznerovi velký dík, že nśm nasvítil místní poměry. Vhodná pomůcka pro nás co se místní komunální politikou nezaobírají každý den.

     1. Právě proto, že se politikou nezaobíráte, pak potom volíte pakáž, řečeno vašimi slovy.

 4. Podle toho co vyjádřil Rýzner, mám pocit, že tuší závěr orgánů činných v trestním řízení jako jalový.
  Že by na radnici proběhly nějaký šméčka není nereálné, ale loupež století to zřejmě nebude.
  Do komunálních voleb odtikávají poslední měsíce období a voliči se jistě dokáží rozhodnout i bez výsledků předmětného udání. A že si voliči umí chtěné změny prosadit, jsme viděli o víkendu.

  1. Označení ,,jalový“ to používá starosta co nemá nic v ruce a je sám dost jalový. Kdy bylo oznámení na vodě určitě neprobíhá policejní šťára ve Vodaku , na úřadu a jinde. A někde byly policejní složky už dva krát. Spíš to celý bude dost dobře popsaný a zdokumentovaný takže Zdeneček Rýzner moc dobrě ví co dělá. Omlouvat se bude někdo úplně jiný , Rýzner to nebude.
   A k volbám – HUGo snad vyhraje a postaví koalici, protože jináž to tady bude horší a horší. Budou se řešit jenom požadavky pivovaru a občani budou radním ukradeni. Toho už bylo dost!!

   1. Je otázkou, jestli s HUGo budou chtít jiné strany a hnutí do koalice..Aby nedopadl jak ANO , nejvíc mandátů, ale většinu nedá…

    Neví se kolik bude stran a hnutí kandidovat. To že nyní STAN úspěšně vyřadil Piráty, neznamená, že se jejich úspěch promítne i do komunální úrovně..

 5. Hadi z KDU budou chtít být vždycky u lizu.

  Takový Vlasta Brukner v životě nevidělal měsíčně víc než na radnici cca 80.000,- kč – a za to bude dělat velice rád kompromisy

  Vždyť co jiného je politika než kompromis možného.

   1. JP osvětlete nám blíž tu černotu. On byl vyhozen z práce za podvody a na městě dostal kancl? To jako fakt?

 6. Brukner je levý, jak turecká šavle.

  Pokud to bude možné, po příštích volbách by bylo prospěšné pro ODS i KDU, skončit v opozici.

  Doufám v omladění ČSSD viz Krbec, Loskot, kteří by mohli společně s HUGo, STAN a ANO vedené Šterbovou složit pohodlnou většinu

 7. Přesně, humpolečtí zastupitelé řeší jen, jak vyjít vstříc pivovaru Bernard, nikdo se tím ani netají, Standovi se neodmlouvá.
  Copak si někdo soudnej v Humpě může myslet, že mu neprojde rozšiřování výroby v centru města?
  To žádnej Zdeneček Rýzner nezvrátí, na to je slaboučkej jak čajíček.
  16 podrž tašků je připravenou zvednout ručku pro jakoukoliv pivovarskou prasárnu, Humpolec je nezajímá, leze jen Bernardovi do pr**le, stejně jak většina humpoleckých ovcí.🤮

  1. Bernard je drsnej predátor, kterej to co chce, tak dostane.
   V zastupitelstvu až na vyjímky sedí ňoumíci, kteří se s ním nechtějí rozhádat, vždy dají přednost zájmům pivovaru, před zájmy města.

   Jediný kdo hájí zájmy města je STAN a HUGO, zbytek příští podzim nutno vyměnit

   1. Těším se, že vás uvidím na kandidátce některého z politického uskupení..Kontakty na vedení jistě máte

 8. Hezký podvečer, dovolte mi otázku: Jak plánujete ovládnout radnici, když tu píšete o „většině humpoleckých ovcí.🤮“?
  Čistě matematicky to znamená, že vás chytrých je tedy menšina a vzhledem k vašemu nízkému koaličnímu potenciálu (předpokládám, že s ovcemi a jinak hanlivě titulovanými oponenty zřejmě nechcete mít nic společného) mi to celé nějak nesedí. Děkuji za vysvětlení.
  Krásný den
  Ovčan

  1. Milý Ovčane jestli kladeš otázku HUgu, musíš napsat jeho reprezentantům jinam než na humpolák. Tady ty tváře nenajdeš, tady anonymně vystupují maximálně fandové transparentního úřadu a boje proti KLIENTELISMU, který je na ouřadu hluboko zakořeněný.

   1. Díky. Otázku nekladu primárně HUGu. Kladu ji pisateli výše (v podstatě ale komukoliv, kdo má pocit, že je víc než humpolecké ovce), takový člověk by přeci mohl dokázat na tuto otázku odpovědět. Krásný večer. Ovčan

    1. Ovcane ty porad zapominas, ze skoro vsichni Humpolaci podle Huga spadli z ovci na debily. A ze o hlasy debilu Hugo rozhodne nestoji. Protoze zkratka kdo nebude volit Hugo je kdo ?

     1. Pan Rýzner se už definitivně pomátl na rozumu. Absolutně ztrácí sebekontrolu, protože takovej obsahovej, slovní i stylistickej blábol zplodit a ještě zveřejnit. To dokáže jen totální pomateneca nebo už možná i psychopacient. Je otázka, nakolik je ta choroba infekční, protože pár nakazenejch už tady máme. U některých např. pana Hraly, jsou symptomy onemocnění ještě silnější než u prvonakaženého. Ten už by zřejmě potřeboval hospitalizaci a to dlouhodobou! Úplná pecka na závěr a hlavně nejdůležitější sdělení té zbytečnosti, když k podpisu přidá ten úžasný titul váženého člena finančního výboru a jako třešnička na dortu, že je opravdu hrdý občan Humpolce. To zdravej člověk opravdu nemůže dokázat.

     2. Pro šmejda je těžko pochopit, že se někdo cítí být hrdý občan města.

 9. Napište to Zdenečkovi Rýznerovi do komentáře na jeho FB profil, věřím že vám to vysvětlí a dodá případné důkazy.😂🤪😂
  Schovávat se za anonymitu humpoláku, je opravdu hrdinské.☹️

 10. Vrah nebo hrdina, my jsme jedna rodina.
  Hlavně se z toho nepo….
  Zklidnit emoce na obou stranách barikády je vhodné.
  Máme nezávislou policii, ta celou věc evidentně prošetřuje.
  Výsledek obvinění/ neobvinění, se dozvíme jistě v průběhu příštího roku.

  Koalice by měla ubrat trochu té arogance a opozice trochu té razance.
  Stejně spolu musíme nějak žít v tom našem malebném městečku.
  Faktem ale zůstává, že pokud se zde dělaly levárny, tak by se měly prošetřit a bude klid, padni komu padni.
  Buď se ukáže, že lže koalice nebo opozice.

  1. Vidim barikadu ze dvou dlazebnich kostek a za ni zoufalce se vzduchovkou. A na druhe strane tankovou divizi podporenou pechotou, ktera se blizi. Kdo je kdo necham na vas ,-)

   1. Výzvu o kousek výše jste evidentně nepochopil.

    Tanková brigáda samozřejmě veze univerzální dobro a spravedlnost. Naproti tomu vzduchovkáři hájí zlo a hloupost. Je jasné, že tanková brigáda zválcuje vše, co jí stojí v cestě. Až budou obě dlažební kostky všude kolem létat.

    No, s takovou se máme se nač těšit 🙁

    1. Tanková divize podpořená pěchotou… Krásná rétorika. A na konci toho všeho členové rýznerjugend za zvuků remixu Zdenda Über Ales pranýřují na náměstí ovce, debily a všechny další, kteří jim nejsou rovni. Proviněním není odpor, stačí pouze ne dost nadšeně provolávat Vivat HUGO. Pěkně děkuji a přeji krásný víkend.
     Ovčan

     1. Ovčane jste demagog, ale to víme dlouho.
      Hugo vždy postupuje důsledně, s fakty a důkazy v ruce. Na to není současná koalice zvyklá a vy taky ne!
      A proto vedení města lže, manipuluje, osobně útočí, zastrašuje soudem, kňučí, fňuká atd.

      Hugo odvádí kvalitní opoziční práci, chápu vám Ovčane se to nelíbí, ale je zde mnoho lidí, kteří nejsou tak uhranutý současným vedením města, jako vy!
      Je fajn, že to šetří policie, to je nezávislá autorita, kterou bude i Ovčan nebo ovčan akceptovat.
      Padni komu padni!
      Hezký víkend všem lidem

     2. Dobrý den, děkuji za posudek, chápu, že jste na nesouhlas alergičtí. S daty a fakty pracuji celý život, dost možná dele, než Vy. A právě proto se mi hnusí neustálé kamenování bez soudu, které tu předvádí te. Jestli jste vážně lepší, než vaši oponenti, musite se podle toho chovat. Zatím jediné, co jste tu spustili, je hnojomet. Uvědomte si, že urážky, které tu používáte, charakterizují především vás. Hezký den. Ovčan

     3. Vyšetřování Policie ČR není hnojomet, ale FAKT.

      S tím se Ovčane smiř.

     4. Víte, já se s tím smiřovat nemusím, protože zaprvé mne nikdo nevyšetřuje a zadruhé si naopak myslím, že je to dobře, aspoň bude jasno. V tomto jste jako opozice jednoznačně splnili svou roli. Potud vše v pořádku a dalo by se i zatleskat. Ale tady čtu slova jako rozkrádání, gauneři, zloději apod., aniž by jeste někdo, kdo na to má mandát, tskovy rozsudek vynesl. Dále všichni, kterym se vaše sprosté útoky příčí, jsou debilové, volové a ovce. To má byt kultuvovaná alternativa? Opravdu máte dojem, že vás budou volitelné lidé, které soustavně urážíte? Pěkný den. Ovčan

     5. Jak už jsem říkal jste DEMAGOG a to hodně velký.

      Za celé tři roky co je HUGO v zastupitelstvu, tak se jejich představitelé chovají vždy velice slušně.
      Ať čtu jejich Hugo Fb či jejich osobní Fb, HUGO noviny či jejich vystoupení na ZM, vždy slušní, připravení, kultivovaní.

      Lži manipulace a osobní útoky lítají ze strany Kratochvíla Kučery, Bernarda, Namysloa či Bruknera. Tvrdíte, že celý život pracujete s daty, tak mi prosím pomožte, kde HUGO se chová jak to popisujete.

      Pletete si hrušky s jabka a. A jestli chcete podsouvat HUGU výplody anonymů na sociální síti humpolak, tak je vidět, že jste zoufalec, který už neví, kde by si tu pověstnou HŮL opatřil. Hlavně, že vy OVČANpermanentně opakujete fašisoidní výraz “ryznerjugend”.

      Je mi vás líto.

     6. Víte, pro mě jsou data to, co je potvrzené. Až bude tedy příslušnými orgány potvrzeno, že se tu děly nebo dějí nepravosti, můžeme se vyzývat k rezignaci a podobně. Emotivní výstupy hnané obsesí pana Rýznera posadit se do křesla starosty zatím za pravdu prostě považovat nelze. Pěkný den. Ovčan

     7. Další DEMAGOGIE a manipulace.
      Rýzner vystoupil z HUGA 29.6. Přečtěte si jeho otevřený dopis na Hugo fb.
      Pochybuji, že když nebude kandidovat, trpí obsesí na starostovské křeslo. Nepoužívejte PR manipulace Standy Bernarda.

      Ovčane, Ovčane jste směšný, stejně jak ta parta z radnice.

     8. Tak to jsem asi trefil hřebíček, že? Že vystoupil z HUGa tedy znamená, že nebude na jejich kandidátce do komunálních voleb? Radnice je konec konců plná nestraníků.

     9. Ovčane a proč se nezeptáte Rýznera sám na jeho FB, jestli bude či nebude kandidovat?
      Věřím, že vám odpoví😉

     10. A proč bych měl? Mimoto nemám Facebook. Jsem totiž dinosaurus. Krásný den.

    2. Pokud to má znamenat, že se v Humpolci přeruší klientelistické vazby, které nepokrytě ROZKRÁDAJÍ nemalé finanční prostředky, tak já budu spokojen.

     1. Ale klientelismus je preci bajecna vec. Tedy pokud se ho ucastni vsichni obcane mesta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Pá Říj 1 , 2021
Říjen 2021 Čtěte dále:   Oprava a odbahnění rybníků v k.ú. Petrovice u Humpolce

You May Like

Témata