Šťastné a poklidné vánoční svátky v Humpolci.

14

Ani se staronovými radními nedochází ke zlepšení. Porovnejte rok 2013 a 2014. Neustávající vandalismy jsou i nadále přehlíženy. Začne to někdo někdy v Humpolci řešit? Začne město s Policií spolupracovat, aby se takovéto výlevy mládežníků, alespoň omezily, když ne zcela vymýtily?

Víceméně každý pátek chodím kolem spolkového domu a
kolem houpaček, kde mladí popíjejí, řvou na celé město, rozbíjejí, co se jim
zamane. Sklenice lítají vzduchem, koše a odpadky se valí poníčené po zemi atp.
Toto opravdu nikomu nevadí? A to je předvoj než se nahrnou na místní
nejmenovanou diskotéku, před kterou to pokračuje v bledě modrém…O jejich
plnoletosti bych taky pochyboval..Všude rozbité sklo, popíjející nezletilí, možná i zletilí,
kteří ruší noční klid a likvidují majetek soukromý i města.

24.12.2013 – Humpolec

26.12.2014 – Humpolec

Petr

14 thoughts on “Šťastné a poklidné vánoční svátky v Humpolci.

 1. Máte pravdu,k řešení to je.Ovšem jak,to je další otázka.
  Konzumace alkoholu na veřejnosti není v Humpolci nijak omezena, majitelé náleven nijak zletilost nekontrolují, mají milion výmluv proč to nejde a že přijdou opití už od jiné hospody. Ono personál je často nový a ještě by mohl přijít k úrazu, kdyby dnešním hromotlukům nenalil, jsou to často ženy, kdo obsluhuje.
  To,že by byl podnik zavřen třeba na měsíc, když by v něm byl chycen opilý mladistvý, by byl pro majitele trest asi neúnosný, nicméně víc jak účinný, aby se to neopakovalo. Za první republiky měl majitel bejkovec, a když někdo dělal z opitých neplechu srovnal to v putyce na místě on sám. Dnes máme svoboděnku.

  K policii je marné co dodávat. Početní stavy jsou známé a je iluzorní, že by hlídka dělala šťáru v tom kterém podniku. A hlavně policie nemá žádnou autoritu zejména u mladých. Bohužel. No a varianta městské policie, to není v Humpolci IN. Opět milion keců, jak je to drahé a že by dávali jen pokuty za parkování a podobné pláče. Takže jak vystoupit z tohoto kruhu?

   1. Pravděpodobně ano,25.12.ve 4hodiny ráno byl ve městě takový šrumec,že jsem se divil jestli byl před pár hodinami štědrý večer.A také bych doporučil vedení města aby se došli podívat na sportovní areal Na Rybníčku.Pletivo je doslova zdevastované a hrozí velké nebezpečí úrazu od poškozeného pletiva(v úrovni krku a hlavy).Miruna

    1. Nevím o jaké krizi tady kdo mluví. Narvané obchody a přetékající nákupní koše a tržby obchodníků tomu rozhodně neodpovídají.
     Jinak vandalismus rozmazlených parchantů této doby by šel jistě léčit. Ale kde není žalobce, není soudce.

     1. A nějak utichla kauza Nádraží… Copak se asi peče v zákulisí?

     2. Pokud vas zajima, co se pece u ICOMU na Vanoce, urcite si telefonni cislo najit zvladnete.

     3. A kdo vam brani se stat zalobcem? Podle vaseho prispevku jste jiste prejici a nezavidejici jedinec, ktereho trapi nevhodne chovani nekolika jedincu a necinnosti mesta v cele se starostou. Kdyz na to on kasle a nehlida po nocich lavicky, je to sance pro vas.

     4. No ale pan starosta a úředníci jsou za to placeni z našich daní. Takže oni se o to starat musí !

     5. Tak třeba stání na zeleni zakazuje zákon. Na to není třeba žádná vyhláška. Náš starosta ji přesto vydal. Ale….. Zákon platí, vyhláška platí a ve městě se dál vesele parkuje na zeleni a nikdo to neřeší !!! Tak se nedivte, že nikdo neřeší ani bordel po městě. Prostě to už chtělo změnu, ale větší část občanů byla ve volbách proti. Tak teď to holt musíme všichni ještě 3,5 roku přetrpět.

     6. No tak jste se nechal nachytat a ANO, jste to opet vy, jediny a pravoverny clen fanatic clubu.

     7. Vždyť je to jednoduché. Dejte podnět přes konstruktivní opozici ANO k projednání do zastupitelstva a donuťte Vámi zmiňovaného starostu k nočním pochůzkám a nebo čemukoliv jinému… A to nemluvím o tom, že nemusíte „trpět“ dalšího 3,5 roku, stačí zvednout zadek, nebo telefon… Konstruktivní opozice jej přeci jako jedna zmála zveřejnila…

      frrrr

     8. Tahle konstruktivní opozice nechtěla původně ani kontrolní výbor. Jsem velmi zvědav jak bude klub ANO vystupovat jednotně. Každý snad vidí, že celé ANO byla jen paní Š. a ti ostatní pouhá stafáž.
      Ale souhlasím s tím, že každý z obyvatel města a místních částí může zastupitele kontaktovat a nebát se obrátit se na ně s problémem. Je jich tam 21.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Nechce se vám poslední den v roce zůstat doma ?

Út Pro 30 , 2014
Hrad Orlík bude v letošním roce naposled pro veřejnost otevřen 31. prosince od 13:00 do 15:00 hodin. Zpřístupnění rozhledny dle počasí a námrazy.

Témata