Sváteční čas s Králíčkem a jeho přáteli

Oblastní charita Havlíčkův Brod společně s Městskou knihovnou Humpolec Vás srdečně zve na prodejní výstavu vánočních dekorací a dárečků pod stromeček spojenou s vánočním tvořením, povídáním a představením nového charitního zpravodaje Králíček.

Středa 14.12.2016 10:00
Čtvrtek 15.12.2016 14:00
Pátek 16.12.2016 15:00

Místo konání: Humpolec, Městská knihovna Humpolec

Uvidíme se od středy 14. prosince do pátku 16. prosince v Literárním klubu Městské knihovny Humpolec.

Výstavu doprovodí program pro širokou veřejnost, který začne ve středu v 10 hodin slavnostním zahájením za hudebního doprovodu Martinu Sýkory. Poté se společně s Lenkou Hložkovou ze Střediska charitní pomoci a Janou Koubkovou ze Sociálně-terapeutické dílny pustíme do výroby jednoduchých vánočních ozdob, kterými nakonec ozdobíme náš vánoční stromeček. V 15 hodin do knihovny dorazí koordinátorka dobrovolníků Věra Kratochvílová s lidmi, kteří věnují část svého volného času potřebným. V 16.30 hodinpřijde na řadu povídání vedoucí Charitního domova Lenky Vencové. Ta přiblíží, jak pomáhají rodičům, kteří se svými dětmi zůstali bez domova. Ve čtvrtek si pak přijdou na své opět všichni výtvarníci, neboť od 14 hodin budeme vyrábět s Lenkou Hložkovou a Janou Koubkovou svícny na sváteční stůl. Kdo bude chtít vytvořit skutečně originální ozdobu, může si přinést vlastní svíčku. V pátek od 15 hodin bude naším milým hostem Dagmar Arnotová, která před sedmnácti lety stála na počátku Tříkrálové sbírky. O krásné tradici bude hovořit přímo s tříkrálovými koledníky. Třešničkou na dortu bude představení nového charitního zpravodaje, jehož vůbec prvními čtenáři můžete být právě vy, návštěvníci knihovny!

Samozřejmostí bude malé vánoční občerstvení a také horké nápoje na zahřátí. Díky Rodinnému pivovaru Bernard v Humpolci si budete moci pochutnat na svařeném nealkoholickém pivu s příchutí višně či švestky.

 

Zastavte se za námi alespoň na chvíli a nechte na sebe dýchnout sváteční atmosféru plnou radosti, příjemného setkání a dobrých skutků. Těšíme se na Vás!


Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Setkání seniorů Sukno

Po Pro 12 , 2016
Středa 14.12.2016 14:00 – 17:00

You May Like

Témata