Úspěšný weekend Humpoleckých fotbalistů – Vrchovina dvakrát na kolenou

Reportáž ze zápasu humpoleckých fotbalistů a foto.

VRCHOVINA -­ HUMPOLEC 0:1 (0:1)


V krajském přeboru předvedli fotbalisté domácí Vrchoviny velmi průměrný výkon , a prakticky během celého utkání neohrozili humpoleckou branku žádnou větší šancí . Toho druhý tým tabulky dokázal využít a díky brance Pajera dotáhl zatím vedoucí tým Velkého Meziříčí . Právě s ním se humpoláci utkají o vedení v tabulce již v příštím kole na domácím trávníku . Ve hře bude z historického hlediska pro Humpolec dlouho nevídaná možnost . Vést krajský přebor se už hodně dlouho humpolákům nepodařilo . Humpolečtí fandové mají tedy příležitost pomoci svému týmu k podobným metám , jaké docílila slavná generace ze šedesátých let , kdy hrál Humpolec i divizi .


Branka: Pajer.


Rozhodčí: Bobek


Diváků : 150 

 


HUMPOLEC B -­ VRCHOVINA B 4:2 (3:1)


V týmu domácích nesplnil své předsevzetí David Skořepa , ale jeho brankový půst dokonale vynahradil domácím fanouškům čistým hattrickem v úvodním poločase Beran. Po přestávce se sice vysoce favorizovaní hosté zlepšili, ale domácí si už výhru vzít nenechali a přes dramatický závěr zápasu rozhodli větší vůlí po vítězství o překvapivé prohře rezervy Vrchoviny.


Branky: 22., 35. a 45. Beran :, 90. Štěpán – 40. Jandourek, 65. Kříž.


Rozhodčí: Loži


Žluté karty: 0: 1.


Diváci: 60.


Sestava Humpolec B: Brzoň – Vincenc, Tesař, Trtík, Metál, Prajsler, Skořepa, Kotek, Kostřica, Holoubek, Beran.
 


Krajský přebor:


Posted in Sport

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stavbu sterilizační linky v Humpolci posoudí ministr

Čt Zář 23 , 2004
Záměr stavby chemické firmy Ebster v Humpolci na Pelhřimovsku by měl posoudit ministr životního prostředí. Město podalo interpelaci kvůli nejasnostem, zda záměr podléhá posouzení z hlediska jeho vlivu na životní prostředí. Provoz uprostřed bytové zástavby má ke sterilizaci zdravotních prostředků používat jedovatý etylenoxid a oxid uhličitý. Petici proti jeho stavbě […]

You May Like

Copyright All right reserved Theme: Default Mag by ThemeInWP