V Humpolci to béčku Velkého Meziříčí vůbec nešlo

V šestém kole krajské hokejové ligy Vysočina Humpolec porazil rezervu Velkého Meziříčí vysoko 11:2.

HC Humpolec – HHK Velké Meziříčí „B“ 11:2 (1:0, 6:0, 4:2)

Rozhodčí: Kotlík – Kuchta, Kukeně

Diváků: 150

Branky: 17. Hendrych (Hynek, Brychta), 25. Egart (Kočí, Jaroš), 27. Egart (Vitera, Jaroš), 27. Daňhel (Brázda, Šerák), 29. Hynek (Hurda, Krtek), 32. Brázda (Daňhel, Hendrych), 36. Hendrych (Daňhel), 48. Brychta (Hynek, Hurda), 56. Hendrych (Brázda, Dolejš), 56. Hynek (Brychta, Hurda), 57. Hendrych (Daňhel)  44. Štěpánek (Smejkal, Pejchal), 49. Pejchal (Sobotka)

Vyloučení: 6:2

Využití: 2:0

Oslabení: 1:0

Poměr střel: 55:32

Humpolec: Krejčí (od 40. ´ Jirák) – Krtek, Šerák, Hynek, Dolejš, Prokop, Daňhel, Hubata, Hendrych, Brychta, Kočí, Hurda, Egart, Vitera, Brázda, Jaroš

V. M. „B“: Mašek (od 32.´ Pestr ) -Smejkal, Koželuh – Vondráček, Viskot – Kameník, Burian Martin – Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Milotinský, Havliš, Vrána – Chlubna, Barák, Karásek

Úvodní třetina byla vyrovnaná jak herně, tak i střelecky. Jediné branky se však diváci dočkalo až v 17. minutě, kdy poslal domácí do vedení Hendrych. Hosté se sice dostali do několika slibných šancí, ale když nevyužili ani jednu ze tří přesilových her, odcházeli do šatny s prázdnou.

Druhá část nabídla úplně jiný scénář. Hokejisté místního HC úplně ovládli led a jejich soupeř jim dokázal odolávat pouhých pět minut. Mezi 25. a 32. ´ nasázel Humpolec 5 gólů a v podstatě rozhodl zápas. V brance Mezu sice vystřídal Pestr Maška, ale už po čtyřech minutách jej přivítal sedmou trefou domácí Brázda ve vlastním oslabení. Do konce třetiny se pak meziříčští dotrápili už bez dalšího inkasování, ale i tak pro ně bylo skóre hrozivé.

V poslední periodě bylo jejich snahou zmírnit stav utkání, ale co jim to bylo platné, když na každou jejich trefu dokázali domácí vždy odpovědět. Ve 44. ´ dává první gól hostů Štěpánek po přihrávkách Smejkala s Pejchalem. Ve 48. ´ je to znovu o sedm díky Brychtovi. O minutu později zužitkoval Sobotkovu nahrávku Pejchal, aby v 56. ´ zvýšil na 9:2 Hendrych. Dominanci Humpolce pak ještě v téže minutě potvrdil Hynek desátou brankou HC. Skóre zápasu poté uzavřel v 57. minutě svojí čtvrtou trefou Hendrych.

 

Zbývající výsledky 6. kola:

Telč – Náměšť nad O. 7:3

Bystřice nad P. – Chotěboř 1:17

V. Bíteš – Světlá nad S. 1:2

Ledeč nad S. – M. Budějovice 4:6

Dohrávka 3. kola: Chotěboř – Náměšť nad O. 9:3

 

 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Holandská polévka na zahřátí

Pá Lis 3 , 2023
Hrachových polévek je celá řada. At už ta naše klasická hrachovka, nebo třeba hrášková krémová. Ale zkusili jste někdy tu holandskou? Říká se jí Erwtensoep nebo taky Snert a tradičně se podává v zimě. Často se vaří na zahřátí pro bruslaře po holandských zamrzlých kanálech.

You May Like

Témata