Vyšla nová kniha o Humpolci

1

Na knižní pulty přichází v těchto dnech nová kniha zabývající se historií i současností města Humpolce.

Autor knihy „Humpolec, ohlédnutí za starými časy“ Pavel Nocar přináší pohled na historii i současnost města na 153 stranách křídového papíru formátu A4. Součástí publikace je i bohatá obrazová příloha současných i historických fotografií. Knihu lze mimo jiné zakoupit  v Muzeu Dr.A.Hrdličky na Horním náměstí v Humpolci za 350 Kč, případně si ji objednat na dobírku – kontakty: e-mail: mekis@infohumpolec.cz, tel/fax: 565 532 479, adresa: Infocentrum, Havlíčkovo náměstí 91, 396 01 Humpolec.


 


Kniha vyšla díky grantovému programu Edice Vysočiny IV. Kraj tímto grantem podporuje vydávání publikací s lokálními a regionálními tématy, které by jinak vůbec neměly na vydání šanci. Účelem je podpořit ediční počiny odborné a populárně-naučné povahy o významných osobnostech, historických událostech, kulturním a přírodním dědictví kraje Vysočina, zaměřených na popularizaci a širší poznání regionálních kulturních tradic.


 


Přehled všech vydaných publikací je na webových stránkách kraje http://www.kr-vysocina.cz/


 v oddíle Kultura a památky – Edice Vysočiny.


 


 

Čtěte dále:   Peklo v Rozkoši

myska

One thought on “Vyšla nová kniha o Humpolci

  1. Obrazová část této publikace o Humpolci je velmi pěkná,některé snímky jsem ještě neviděl.V textové je kouzelné jak u mnoha snímků je napsáno,že ten a ten objekt musel ustoupit zejména panelové výstavbě.Spíše měl autor popsat jak a kde komunisté silně město devastovali.Nu snad příště.
    J.Zmek Humpolec V Brance 1030

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program kina na měsíc červen 2007

St Kvě 23 , 2007
Vlahé červnové večery svádí spíše k romantickým procházkám anebo k posezení na zahrádce s dobře vychlazeným pivíčkem, ale pokud Medard nezklame, můžete za deštivého počasí shlédnout nějaký pěkný film z humpolecké nabídky. Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

You May Like

Témata