Žádost o podporu ZŠ v Želivě

Podpořte, prosím, Základní školu v Želivě vaším hlasem! Děkujeme předem za vás vstřícný postoj.

Milí přátelé a kamarádi! Obracím se na Vás s prosbou o podporu. Naše škola v Želivě napsala žádost o finanční prostředky v grantové výzvě Malé granty jaro 2012. Chceme kolem školy vysázet ovocné stromy. Odborná komise jej hodnotila jako kvalitní, ale pro omezené množství finančních prostředků jej doporučila do soutěže, kde rozhoduje hlasování na webových stránkách. Z 10 grantů jich 5 s největším počtem hlasů získá požadovanou finanční podporu. Proto, prosím, dejte naší škole hlas.

Postup:

http://www.makro.cz/public/makro-cz/Vseobecne/Elektronicke-letaky/Stromy-namisto-letaku/Hlasovani-2012

VYBERETE  ZŠ Želiv – zadáte pod něj svou emailovou adresu – potvrdíte – na vaší emailovou adresu přijde email, kterým potvrdíte darovaný hlas.Moc děkuji za podporu a pokud přepošlete svým kamarádům tuto zprávu, budu velice ráda. Hlasuje se pouze  do 12.3.2012.


 


Ještě jednou moc děkuji.


Za ZŠ Želiv  Marie Dolejšová


 

Čtěte dále:   V Pavlově loni pečovali o 1 291 živočichů

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Veřejné bruslení v Humpolci - březen 2012

Po Bře 5 , 2012
Humpolec. Veřejné bruslení – březen 2012. Přinášíme vám program veřejného bruslení na zimním stadionu v Humpolci na březen. Kdy se bruslí naleznete v článku. V březnu končí také sezóna veřejného bruslení v Humpolci. Poslední veřejné bruslení se uskuteční v neděli 18.3. Čtěte dále:   Jako Eskymáci. Rybáři na Vysočině tahali […]

You May Like

Témata