Zloděj se zmocnil peněz, klíčů i dokladů

2

Další případ kapesní krádeže zaznamenali policisté v supermarketu Billa.

Zatím nezjištěný pachatel zde v pátek kolem před polednem odcizil z nákupního košíku koženou aktovku, ve které se nacházela peněženka, náprsní taška, platební karta, všechny doklady, technický průkaz od služebního vozidla Hyundai Lantra, mobilní telefon, ovládací panel autorádia, klíče od domu poškozené, od budovy firmy Diskolab a služebního vozidla. Škoda je vyčíslena na více než osm tisíc korun. Policisté po pachateli pátrají.

Mladík lákal kamarády k užívání drogy

Policisté služby kriminální policie a vyšetřování dnes sdělili obvinění z trestného činu nedovolené výroby a držení psychotropních látek a jedů čtyřiadvacetiletému mladíkovi z Humpolecka. Ten v loňském roce nabídl nejméně v pěti případech ke kouření svému jednadvacetiletému kamarádovi marihuanu, kterou poté společně vykouřili. Tu pak nabízel ještě své kamarádce a v přesně nezjištěnou dobu v červnu 2002 v humpoleckém Fabrika baru prodal za dvěstě korun i omamnou látku extázi.

Axl

2 thoughts on “Zloděj se zmocnil peněz, klíčů i dokladů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Paul Gauguin a jeho tahitský ráj

Út Čvc 22 , 2003
Tak nám na úterní večer meteorologové slibovali bouřku , kroupy a silné deště – a nakonec zůstalo jen u zalití žíznivých trávníků a několika shluků magických oblak …Pohled na ně mě vedl k tomu , že jsem sáhl po knize obrázků Paula Gauguina a nedá mi to , abych se […]

You May Like

Témata