Petr

10 thoughts on “Program 26. schůze RM

 1. Tak co myslíte, zase panu S.B. zase schválili nějakou kamarádskou smlouvičku o uložení trubek na pozemcích města ??

   1. No, já se nechci zastávat autora příspěvku výš, ale viděl jste bod č.21 z programu? Tam se o uložení pro pivovar píše. Tak kde je pravda?

    1. A nespletli jste si datum? Rada byla 15.4. a bod 21 byl, myslím, schválen, alespoň podle zápisu ze schůze.

   2. Proč by se měl nechat léčit?! Zajímá se o dění ve městě a asi mu vadí protěžování pivovaru, co je na tom?

    1. Lidé vybrali tohle složení zastupitelstva..Co naděláte? Je třeba respektovat voliče, kteří jim věří a dávají hlas. Budu velmi ráda, až roku 2022 budou stát před humpoleckými stranami a hnutími fronty nových zájemců o kandidátku a že by pomohli ten Humpolec zlepšit. Podle té neustálé kritiky zde si myslím, že ti kritici rádi pomůžou, zapojí se, řeknou názor, případně bod do programů…Ale jak to bývá většinou, skutek utek a kandidátní listiny budou vedení stran a hnutí lepit celkem těžko, napříč humpoleckým spektrem.

     Znáte vůbec někdo jednotlivé předsedy či místopředsedy humpoleckých stran, hnutí a spolků? Pokud ano, zkuste je oslovit..

 2. Z pivovaru se stal neustále bobtnající moloch s výstavem, který už je nad kapacity samotné firmy. Měli by se společně s belgickými spolumajiteli podívat pravdě do očí. A podotýkám, že to není závist ani nepřejícnost vůči pivovaru a jeho nesporným úspěchům v popřevratové éře, jen konstatování, že na trvalé zvětšování výstavu už to není. A problémem budou vodní zdroje.
  Je to na zvážení kam až hnát počty hektolitrů a zisk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Chytrá karanténa je připravena ke spuštění ve všech krajích, hejtmani si dnes upřesnili podrobnosti

Čt Dub 9 , 2020
která se bude konat dne 15.4.2020 ve velké zasedací místnosti úřadu Program ZDE

Témata