FK Humpolec – FC Vysočina Jihlava

Fotbalisté Jihlavy nezaváhali a ve středečním přípravném zápase porazili účastníka krajského přeboru. Na humpolecké umělé trávě vyhráli svěřenci trenéra Karola Marka 2:0.

V týmu Vysočiny se představilo sedm testovaných hráčů, takže vítězství zpočátku nebylo vůbec jisté. Všech sedm hráčů – obránci Pavel Patka z Jablonce a Martin Dupal z Rájce Jestřebí, anglický záložník Lester, Ghaňan Apos, Martin Chalupa z Vyšehradu a Michal Belej s Alešem Pacákem z 1. FC Brno – se představilo hned v prvním poločase. Do druhého dějství už kouč Marko poslal osvědčenější jména, což bylo na herním projevu samozřejmě znát.


O úvodní gól se postaral hlavou Rabušic. Ve druhé půli pojistil náskok právě jeden z nováčků – Michal Belej. V brance hostů se s kapitánskou páskou představil uzdravený Branislav Rzeszoto, který neměl vůbec žádnou práci. Ve druhé půli ho nahradila dorostenecká jednička Jan Hlavoněk, který musel řešit několik náznaků šancí. To na druhé straně se mladíček Tomáš Kříž doslova potil.


FK Humpolec – FC Vysočina Jihlava  0:2


Góly: 23. Rabušic, 84. Belej. Diváci: 50. Poločas: 0:1.
Humpolec: Kříž – Kotek, Černík, Wasserbauer, Keller – Paťha, Hájek, Pícha, Svoboda – Jan Kopic, Jíša (Smereka, Novák, Schmiedl, Štěpán).
Jihlava: Rzeszoto (46. Hlavoněk) – Dupal (46. Bartoš), Patka, Drga, Vepřek – Lester (46. Čermák), Apos (46. Bayer), Chalupa, Belej – Pacák, Rabušic (46. Vácha).


(zdroj: Pelhřimovský deník)

myska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Krocan na whisky

Čt Lis 22 , 2007
Fotbalisté Jihlavy nezaváhali a ve středečním přípravném zápase porazili účastníka krajského přeboru. Na humpolecké umělé trávě vyhráli svěřenci trenéra Karola Marka 2:0. V týmu Vysočiny se představilo sedm testovaných hráčů, takže vítězství zpočátku nebylo vůbec jisté. Všech sedm hráčů – obránci Pavel Patka z Jablonce a Martin Dupal z Rájce […]

Témata