Zpráva o cyklistickém závodě Kolem Melechova 2008

V neděli dne 13.7. proběhl 5. ročník silničního cyklistického závodu Kolem Melechova 2007 se startem a cílem v obci Meziklasí. Do hlavního závodu se přihlásila 67 závodníků rozhodnutých porvat se s počasím, trasou, prudkými sjezdy a nepříjemnými stoupáními. Přestože počasí hrozilo od rána přeháňkami vyslyšelo nakonec prosby všech účastníků a déšť přišel až v závěru dne, dlouho po skončení závodu a jeho vyhodnocení. . Závod měl již tradičně velmi dobrou sportovní úroveň o čemž svědčí i čas absolutního vítěze Zdeňka Machače (nar. 1987) z týmu CK Windoors Příbram, který trasu hlavního závodu v délce 65 km projel za 1:40:35. Ten se také na rok stává držitelem velkého broušeného putovního poháru, který k závodu patří.

Velmi pěkných výsledků dosáhli na
trati 50 km
junioři a ženy. V kategorii žen byla nejlepší Petra Váňová z týmu
PSAC Semčice v čase 1:32:58, v kategorii juniorů zvítězil Lukáš
Kovačka z týmu SB Světlá n/Sázavou v čase 1:26:23. Stejnou 50 km trasu absolvoval i
Michal Šiška, závodník Alfa klubu H. Brod startující se zdravotním handycapem,
který trasu závodu absolvoval na tricyklu v čase 2:12:38.

Vložený vedlejší závod dětí do 15 let o délce 13,5 km absolvovala desítka
dětí. I jejich výkon a odhodlání zdolat několik nepříjemných stoupání je třeba
ocenit. Vítězem dětského závodu v kategorii dětí do 10 let se stal Tomáš
Klement z Termesiv u H. Brod, v kategorii dětí od 11 do 15 let se
nejlépe umístil Vít Doležal z Trpišovic.

Velký dík patří všem sponzorům, kteří
se rozhodli akci podpořit finančně nebo věcnými cenami a umožnili tak
uspořádání v pořadí již pátého ročníku. Závod se pořádal s finanční
podporou obce Dolní Město a hlavními sponzory byly firmy Měšťanský pivovar a.s.
H. Brod, Chládek a Tiňtěra a.s. H. Brod, Stavounie spol. s r.o. H.Brod,
Catus H.Brod, Ross Holding a.s. H.Brod, Tiskárny a.s. H.Brod, Amylon a.s. H.
Brod, Sklo Bohemia a.s. Světlá n/Sáz., Bohemia maschine Světlá n/Sáz., APS
Světlá n/Sáz., Besip sdružení Vysočina a Veloservis H.Brod.

Poděkování
patří i celému týmu pořadatelů, kteří odvedli dobrou práci v zázemí,
v přípravě i organizaci akce a na trase závodu.

Podrobné
výsledky včetně fotografií najdete www.melechov.cz.

Výsledky hlavního závodu dle kategorií:

Muži do 40 let: 1. Machač Zdeněk CK Windoors
Příbram 1:40:35, 2. Novotný
Petr
Třemošnice 1:40:40, 3. Kudrna Zbyněk Enduraindig Kolín

Muži nad 40 let: 1. Běhounek Michal
Veloservis team H. Brod 1:40:47, 2. Klement
Josef CK Posázaví Přibyslav, 3. Man Rostislav Axiom Orbit Jihlava

Ženy: 1. Váňová Petra PSAC Semčice
1:32:58, 2. Machačová Jarmila Světlá n/S. 1:39:43, 3. Benešová Pavla Spektrum
Holas 1:43:01

Junioři: 1. Kovačka Lukáš SB Světlá
n/Sáz. 1:26:23, 2. Marušák Jan Sokol Dolní Kralovice 1:28:23, 3. Moravec
Vojtěch CK Posázaví Přibyslav 1:28:45

Josef Jukl

Foto ze závodů

Foto ze závodů

Foto ze závodů

Foto ze závodů

5. ROČNÍK – KOLEM MELECHOVA 2008 –  MEMORIÁL JZ
               
VÝSLEDKOVÁ
LISTINA HLAVNÍHO CYKLISTICKÉHO ZÁVODU         
               
Kategorie  M1 muži do 40 let   distance 66 km
Kategorie  M2 muži nad 40 let  
Kategorie  M3 muži handycap    distance 50 km
Kategorie  Z ženy  
Kategorie  J junioři 16-18 let  
               
Distance 50 km        
PŘÍJMENÍ, JMÉNO Start
Č.
ROK NAR KLUB TEAM KATEGORIE ČAS POŘADÍ
CELKEM
POŘADÍ KATEGORIE
Kovačka
Lukáš
46 1991 SB Světlá n/Sáz. J junioři 1:26:23 1. 1.
Marušák Jan 15 1991 Sokol Dolní Kralovice J junioři 1:28:23 2. 2.
Moravec
Vojtěch
29 1992 CK Posázaví Přibyslav J junioři 1:28:45 3. 3.
Váňová Petra 202 1979 PSAC Semčice Z ženy 1:32:58 4. 1.
Machačová
Jarmila
205 1959 SB Světlá n/Sáz. Z ženy 1:39:43 5. 2.
Benešová
Pavla
201 1986 Spektrum Holas Z ženy 1:43:01 6. 3.
Rezková
Jarmila
204 1947 Cyklo Kern Praha Z ženy 1:46:25 7. 4.
Horák Václav 12 1993 Praha 6 J junioři 1:53:17 7. 4.
Šiška Michal 40 1977 Veloservis team H.Brod handycap 2:12:38 absolutní jednička  
Pytlíková
Sandra
203 1984 Spektrum Holas Z ženy DFN DFN DFN
Vencovský Petr 27 1991 Lípa J junioři DFN DFN DFN
Distance 66 km        
PŘÍJMENÍ, JMÉNO Start
Č.
ROK NAR KLUB TEAM KATEGORIE ČAS POŘADÍ
CELKEM
POŘADÍ KATEGORIE
Machač
Zdeněk
47 1987 CK Windoors Příbram M1 do 40 let 1:40:35 1. 1.
Novotný Petr 21 1974 Třemošnice M1 do 40 let 1:40:40 2. 2.
Kudrna Zbyněk 22 1980 Enduraindig Kolín M1 do 40 let 1:40:45 3. 3.
Běhounek
Michal
57 1967 Veloservis team H.Brod M2 do 40 let 1:40:47 4. 1.
Klement Josef 31 1963 CK Posázaví Přibyslav M2 do 40 let 1:40:50 5. 2.
Man Rostislav 49 1962 Axiom Orbit M2 do 40 let 1:40:54 6. 3.
Kachlíř
Marcel
53 1971 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:40:55 7. 4.
Melša Radomír 20 1977 Enduraindig Kolín M1 do 40 let 1:40:59 8. 5.
Kejval Luboš 26   G.Jeníkov M1 do 40 let 1:41:09 9. 6.
Vomela
Jaroslav
1 1969 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:41:10 10. 7.
Klement Milan 56 1981 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:41:16 11. 8.
Maršík Tomáš 55 1981 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:42:02 12. 9.
Kratochvíl
Jan
6 1989 SKC Prostějov M1 do 40 let 1:43:36 13. 10.
Stibůrek
Robert
18 1975 Agro Kolín M1 do 40 let 1:43:38 14. 11.
Konvalina
Petr
19 1953 Agro Kolín M2 do 40 let 1:43:52 15. 4.
Beránek Jiří 42 1983 H.Brod M1 do 40 let 1:44:06 16. 12.
Stejskal
Zbyněk
58 1975 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:44:06 17. 13.
Konupčík
Lubomír
3 1982 Uniqa ALK Jihlava M1 do 40 let 1:46:20 18. 14.
Žák Petr 16 1971 Agro Kolín M1 do 40 let 1:46:30 19. 15.
Prchal Ondřej 24 1987 Vietnamsoldier Jihlava M1 do 40 let 1:48:32 20. 16.
Jonák Lubomír 39 1962 Veloservis team H.Brod M2 do 40 let 1:52:03 21. 5.
Sladkovský
Petr
25 1978 Agro Kolín M1 do 40 let 1:52:36 22. 17.
Michálek
Vladimír
38 1972 Veloservis team H.Brod M1 do 40 let 1:52:37 23. 18.
Novotný
Viktor
32 1976 TJL Košumberk M1 do 40 let 1:52:42 24. 19.
Kočárník
Miloš
17 1983 Agro Kolín M1 do 40 let 1:52:44 25. 20.
Marek David 2 1975 Agro Kolín M1 do 40 let 1:52:45 26. 21.
Jukl Josef 52 1960 SK Meziklasí M2 do 40 let 1:55:01 27. 6.
Novák Tomáš 14 1973 PSAC Semčice M1 do 40 let 1:55:03 28. 22.
Kouble Pavel 13 1962 Agro Kolín M2 do 40 let 1:55:31 29. 7.
Machač Zdeněk 48 1952 SB Světlá n/Sáz. M2 do 40 let 1:58:33 30. 8.
Fila Lubomír 43 1949 H. Brod M2 do 40 let 1:58:34 31. 9.
Moravec
Jaroslav
28 1964 CK Posázaví Přibyslav M2 do 40 let 1:58:36 32. 10.
Fila Adam 45 1979 H. Brod M1 do 40 let 1:58:37 33. 23.
Pavlas Aleš 61 1982 H.Brod M1 do 40 let 2:03:44 34. 24.
Hrůza
Jaroslav
8 1961 SK-EG Praha M2 do 40 let 2:04:25 35. 11.
Janák Tomáš 11 1978 SK Kola Ledeč n/Sáz. M1 do 40 let 2:04:29 36. 25.
Čech Josef 35 1959 Extrém Team Vystrkov M2 do 40 let 2:04:39 37. 12.
Venc Daniel 54 1971 Miram NDR M1 do 40 let 2:08:10 38. 26.
Maršík
Jaroslav
59 1958 Spektrum Holas M2 do 40 let 2:08:11 39. 13.
Březina Jan 33 1979 CK Dobrnice M1 do 40 let 2:15:28 40. 27.
Jukl Martin 7 1984 SK Meziklasí M1 do 40 let 2:16:21 41. 28.
Tvrdík Milan 37 1977 Ledeč n/Sáz. M1 do 40 let 2:16:30 42. 29.
Jukl Vladimír 5 1962 SK Meziklasí M2 do 40 let 2:16:44 43. 14.
Blabolil Jiří 30 1982 G.Jeníkov M1 do 40 let 2:20:49 44. 30.
Vopěnka Zdeněk 36 1960 Extrém Team Vystrkov M2 do 40 let 2:23:53 45. 15.
Kuběna Karel 41 1955 LKL Ledeč n/Sáz. M2 do 40 let 2:25:52 46. 16.
Čížek František 51 1942 CK Posázaví Přibyslav M2 do 40 let 2:31:26 47. 17.
Vaňkát Jiří 60 1977 H.Brod M1 do 40 let 2:40:16 48. 31.
Hrůza Tomáš 9 1986 KC Slavia Praha M1 do 40 let DFN DFN DFN
Jahoda Martin 34 1980 CK Dobrnice M1 do 40 let DFN DFN DFN
Neuvirt Václav 23 1982 Světlá n/Sáz. M1 do 40 let DFN DFN DFN
Kuchař Kamil 4 1963 Agro Kolín M2 do 40 let DFN DFN DFN
Mašek Jiří 10 1962 SK Kola Ledeč n/Sáz. M2 do 40 let DFN DFN DFN
Merunka Josef 44 1946 Ledeč n/S. M2 do 40 let DFN DFN DFN
Šorčík Milan 50 1967 Prano H.Brod M2 do 40 let DFN DFN DFN
Celkové pořadí v hlavním závodě stanoveno ve dvou
skupinách (dle délky trasy):
1. skupina – ženy a junioři (Z + J)
2. skupina – muži do 40 let a muži nad 40 let (M1
a M2)
5. ROČNÍK – KOLEM MELECHOVA 2008 –  MEMORIÁL JZ
               
VÝSLEDKOVÁ
LISTINA DĚTSKÉHO ZÁVODU         
Kategorie D 1   děti 3-10 let s
doprovodem
 
Kategorie D 2   děti 11-15 let      
PŘÍJMENÍ, JMÉNO Start
Č.
ROK NAR KLUB TEAM KATEGORIE ČAS POŘADÍ CELKEM POŘADÍ KATEGORIE
Doležal Vít 101 1993 SK Trpišovice D 2 0:33:16 1. 1.
Karel Vít 104 1997 CK Posázaví Přibyslav D 2 0:34:26 2. 2.
Klement Tomáš 102 1999 SK Termesivy H. Brod D 1 0:40:25 3. 1.
Kroutil
Vojtěch
106 2000 TK Ledeč n/Sáz. D 1 0:42:08 4. 2.
Janoušková
Adéla
105 1999 CK Humpolec D 1 0:53:25 5. 3.
Holendová
Aneta
103 2000 SK Vršek H. Brod D 1 0:58:30 6-7. 4-5.
Petr Jan 107 2003 SK Vršek H. Brod D 1 0:58:30 6-7. 4-5.

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Fotografie z věže kostela Sv. Mikuláše

Út Čvc 29 , 2008
V neděli dne 13.7. proběhl 5. ročník silničního cyklistického závodu Kolem Melechova 2007 se startem a cílem v obci Meziklasí. Do hlavního závodu se přihlásila 67 závodníků rozhodnutých porvat se s počasím, trasou, prudkými sjezdy a nepříjemnými stoupáními. Přestože počasí hrozilo od rána přeháňkami vyslyšelo nakonec prosby všech účastníků a […]

Témata