Jiří Macháček zve na dvacetiny na Lipnici!

Lipnice nad Sázavou, 12. 6. 2013 – Už jen měsíc zbývá do startu jubilejního dvacátého ročníku festivalu Rocková Lipnice. Ten se v Amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou uskuteční už v sobotu 13. července

Vy, kteří chcete přijít na Rockovou Lipnici, tak se těšte! Protože jsem se právě dozvěděl, že tam budeme hrát a už teď se na vás těšíme,“ říká s humorem sobě vlastním frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček.

 

Kromě populární české kapely bude letos hlavními hvězdou Aneta Langerová nebo kapela Mňága a Žďorp. Milovníci rocku se mohou těšit také na Škwor, Krucipüsk, Dogu a Premier. Line-up doplní i regionální kapely Žralok ve zdi a Soustrast.

 

Vstupenky na 20. Rockovou Lipnici můžete koupit hned několika způsoby. „Návštěvníci mohou využít buď tradičních předprodejních míst v okolních městech nebo v pobočkách sítě Ticketstream. Kupovat také můžou online z pohodlí domova – přes Ticketstream.cz nebo nově i přes náš facebookový profil vypočítává všechny možnosti pořadatel Václav Duben. Za lístky v předprodeji zaplatíte 350 Kč, na místě vás pak vyjdou na 450 Kč.

 

POPISEK FOTO: MIG 21 s Jirkou Macháčkem v čele nejsou na Rockové Lipnici nováčkem. Ujít si nenechají ani dvacáté narozeniny festivalu. (autor Martina Ježková)

Rockovalip.JPG

Rockovalip2.JPG

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Akce na sobotu 15.6.2013 v Humpolci a okolí

Čt Čvn 13 , 2013
Lipnice nad Sázavou, 12. 6. 2013 – Už jen měsíc zbývá do startu jubilejního dvacátého ročníku festivalu Rocková Lipnice. Ten se v Amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou uskuteční už v sobotu 13. července Vy, kteří chcete přijít na Rockovou Lipnici, tak se těšte! Protože jsem se právě dozvěděl, […]

Témata