Jiří Macháček zve na dvacetiny na Lipnici!

Lipnice nad Sázavou, 12. 6. 2013 – Už jen měsíc zbývá do startu jubilejního dvacátého ročníku festivalu Rocková Lipnice. Ten se v Amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou uskuteční už v sobotu 13. července

Vy, kteří chcete přijít na Rockovou Lipnici, tak se těšte! Protože jsem se právě dozvěděl, že tam budeme hrát a už teď se na vás těšíme,“ říká s humorem sobě vlastním frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček.

 

Kromě populární české kapely bude letos hlavními hvězdou Aneta Langerová nebo kapela Mňága a Žďorp. Milovníci rocku se mohou těšit také na Škwor, Krucipüsk, Dogu a Premier. Line-up doplní i regionální kapely Žralok ve zdi a Soustrast.

 

Vstupenky na 20. Rockovou Lipnici můžete koupit hned několika způsoby. „Návštěvníci mohou využít buď tradičních předprodejních míst v okolních městech nebo v pobočkách sítě Ticketstream. Kupovat také můžou online z pohodlí domova – přes Ticketstream.cz nebo nově i přes náš facebookový profil vypočítává všechny možnosti pořadatel Václav Duben. Za lístky v předprodeji zaplatíte 350 Kč, na místě vás pak vyjdou na 450 Kč.

 

POPISEK FOTO: MIG 21 s Jirkou Macháčkem v čele nejsou na Rockové Lipnici nováčkem. Ujít si nenechají ani dvacáté narozeniny festivalu. (autor Martina Ježková)

Rockovalip.JPG

Rockovalip2.JPG

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Akce na sobotu 15.6.2013 v Humpolci a okolí

Čt Čvn 13 , 2013
Kulturní, sportovní a další akce na sobotu 15.6.2013 + v neděli 16.6 Enkaustika v Humpolci

You May Like

Témata