Upozornění pro občany

V průběhu měsíce července a srpna 2018 budou v I. patře historické budovy Městského úřadu v Humpolci, probíhat práce spojené s nezbytnou rekonstrukcí elektroinstalace. Proto vás žádáme o zvýšenou opatrnost při pohybu ve stavbou dotčených prostorách.

Vážení spoluobčané.
V průběhu měsíce července a srpna 2018 budou v I. patře historické budovy Městského úřadu v Humpolci, Horní náměstí 300, probíhat práce spojené s nezbytnou rekonstrukcí elektroinstalace. Veškeré práce musí probíhat při zajištění nepřerušeného provozu úřadu. Proto vás žádáme o zvýšenou opatrnost při pohybu ve stavbou dotčených prostorách a pochopení pro pracovníky, kteří zabezpečují provádění prací. Dbejte jejich případných pokynů.
Děkujeme
za Městský úřad Humpolec
Mgr. Jiří Fiala, tajemník MěÚ v.r.

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Út Čvc 3 , 2018
V průběhu měsíce července a srpna 2018 budou v I. patře historické budovy Městského úřadu v Humpolci, probíhat práce spojené s nezbytnou rekonstrukcí elektroinstalace. Proto vás žádáme o zvýšenou opatrnost při pohybu ve stavbou dotčených prostorách. Vážení spoluobčané. V průběhu měsíce července a srpna 2018 budou v I. patře historické […]

Témata