Petr

59 thoughts on “12. zasedání zastupitelstva města, usnesení

   1. Tak pan Schrek asi nebude shazovat někoho, koho má ve svém mafiánském ODS týmu.

    https://www.schrek.eu/o-nas/

    Já na bráchu, brácha na mě. Ruka ruku myje. Křišťálově čistí. S čistou hlavou až na věky.
    Modrá je dobrá. Kluci ze Sicílie se brzy začnou učit od modrých ptáků, jak se to dělá.

 1. Dostat se na radnici, neudelat zadny pruser a ctyri roky tam vydrzet, se za uspech jiste povazovat da.

  1. Dostává pětasedmdesát od města, plus od SOMPA, plus od Pevaku atd…….a výkon ? To ať si udělá obrázek každý sám……

  2. co si představujete pod pojmem průser? osobně považuji jeho účinkování za velkou ostudu mého rodného města

   1. NEVOLTE ho..Jiné řešení není. Nadávat na jeho činnost v době funkce mandátu je sice povolené, ovšem málo platné.. Kor na tomto serveru. Zkuste mu to říci do očí..To by bylo větší hrdinství. A to píši jako bytostný nevolič ODS.

 2. prej montovny nejsou zrovna problém našeho města… už toho úspěšnýho starostu nikam nepouštějte, dělá nám ostudu

    1. jako nynější starosta to zvládne i Pepek Vyskoč. A můžeme o něm psát jako o úspěšném starostovi Josefu Vyskočilovi

     1. Kučera mi v posledním volebním období už hodně vadil a měl jsem k němu dost výhrad. Ale prosím Jirko vrať se ! I přes ty výhrady jsi byl o několik tříd lepší……

 3. Kučera dělal starostu 16 let..To by se za tu dobu naučil i absolvent zvláštní školy. Kritizujte až po skončení mandátu. To je to nejsprávnější vysvědčení.. Co má starosta dělat podle vás víc? Lítat na poli s bagrem a opravovat poldr nebo kanály? Nebo rozdávat roušky na náměstí? Když by to dělal, zase ho jiní nazvou populistou..To je takové hezké demokratické slovo.
  Podobné věci s bagrem dělal starosta Čejova a předevčírem praštil s funkcí..

  1. tak co třeba začít řešit skutečné problémy tohoto města? a nevím, jestli Vy to pochopíte, ale nikdo po něm nechce, aby někde jezdil s bagrem… starosta by měl delegovat lidi

   1. no je k smíchu, když podle většiny lidí nedělá nic a fanklub ODSS napíše co by měl dělat víc, úplně mimo tihle odeesesáci, nedělat nic=náplň práce starosty, bravo!

 4. Co je tohle za blábol? „Kritizujte až po…“
  Jestli je něco špatně, je potřeba to říkat hned.
  A jestli nevíte co dělat v této pozici, tak jste jí neměl(a) vůbec brát.

  1. Tak napište konkrétně co je tak opravdu hrozného na výkonu současného starosty. Ten minulý pokud vím tak jen poslední roky loboval za nesmyslnou obchodní zónu u autobusáku..Nic jiného za ním vidět nebylo.Nervozní na zasedáních zastupitelstva a mnohdy obhroublé výrazy.

   1. – nemá odpovídající vzdělání
    – neorientuje se v legislativě
    – nezná jednací řád
    – nemá adekvátní vystupování (to co předváděl vůči p. Klapovi byl vrchol arogance)
    – neustále koktá a plete páté přes deváté
    – nechá se ovládat S.Bernardem a dalšími, nejedná dle zájmů občanů
    – dlouhodobě hlasuje v zastupitelstvu klientelisticky (ICOM, Bernard, Kaufland)
    – nepřináší žádnou vizi, jen přežívá ve funkci
    – trapně se vyhnul veřejnému setkání s prezidentem při jeho návštěvě města
    – během pandemie nezajistil pro občany naprosto nic, byl na rozdíl od jiných starostů neviditelný
    – ačkoli má v koalici ANO (které i pro něj bylo minulé funkční odobí doslova prašivé), nevyjednal žádnou investiční akci do státního investičního plánu
    – z hlediska ekonomiky a rozvoje města je naprosto k ničemu
    – etc., bylo by to na knížku

    1. Nezlobte se na mě, ale min. první bod je totální blbost. Potkal jsem dost starostů s učňákem popř. střední školou a nemyslím si, že by to pro ně byl nějaký handicap.

     frrrr

     1. Mýlíte se. Odpovídající vzdělání na podobnou funkci je obor veřejná správa, běžně je možné ho studovat dálkově. Měl spoustu času studovat večerně při zaměstnání jako mnozí jiní. Když ho tak láká politická kariéra, měl by občanům nabídnout víc než jen stranickou knížku.

     2. jistě, hoši z ODS si vystačí s odznáčkem modrého ptáka

     3. úplně bych všechny ty školy zrušil. stačí vstoupit do ODS a staneš se starostou.

    2. Je to vše o tom, že ODS trvale získává 5 mandátů. To žehrání na starostu je poněkud trapné ve světle jasných faktů..
     .Položme si otázku, čím tedy ODS v Humpolci tak láká voliče..Čím je umí navnadit, že ji ten hlas odevzdají?
     Proč výše zmíněnou kauzu Nádraží a Kaufland odskákala u voličů ČSSD, která klesla na dva mandáty a ne právě ODS?
     Jestliže jsou všichni tak nespokojení, nemohla by ODS vyhrávat..

     Souhlasím s tím, že by po více jak třiceti letech by na radnici měla nastat změna. Obávám se však, že bohužel zatím na obzoru neníí alternativa. Ani všem dobře známý nejmenovaný volební spolek tyto persony nemá. Sám vedení nesestaví a koaliční partner bude nutností.

 5. Hmmm a jste vsichni kritici vazne tak naivni, za az tam prijde nasledovnik, ze se neco s nespokojenosti k osobe starosty zmeni ? Pokud ano, tak vam prozradim jedno velke tajemstvi. Bude to uuuplne stejne.

   1. Povolební vyjednávání je věc nesmírně složitá a může se stát, že i ten největší nepřítel v předvolební kampani může být najednou koaliční spojenec..Takže pokud ODS získá čtyři mandáty a hypotetický jiný vítěz mandátů pět, neznamená to, že ODS je ze hry. A někdy i strana/hnutí se dvěma mandáty hraje roli, dokonce i s jedním.

    Nastat může také situace, která tu byla roku 2014, kdy tři subjekty měly po 5 mandátech..I když to se už roku 2022 bude opakovat jen těžko. Takže závěrem všechny možnosti otevřené jsou

 6. Jeden příklad co se mi na panu starostovi nelíbí,jak mohl dopustit aby se ušetřily finance(snad 300 000 kč) tím,že se vynechá jedno až dvě sečení ve městě.Všem co se pana starosty tak vehementně zastáváte a i jemu doporučuji,dojděte se podívat jak vypadají travnaté plochy na sídlišti Na Rybníčku a jeho přilehlém okolí.To je pouze jedno z celé řady jeho nekompetentního rozhodnutí.

  1. Zklamu Vás, jedná se o trend poslední doby z důvodu boje proti suchu. Vysoká tráva= menší vysychání půdy + lepší zadržování vody. Je to sice v kontextu posledních týdnů trochu mimo mísu, ale jde to napříč republikou.
   Předpokládám, že mne někdo obratem obviní z nadržování starostovi, ODS a já nevím komu všemu. Než to uděláte, trochu si o tom přečtěte a nehledejte za každou blbostí senzaci/ munici pro předvolební boj.

   frrrr

   1. To tak mohlo platit v letech sucha. Ale letos kdy je vody prehrsel je nesekat travu normalni debilita.
    Slovy basnika: jeste nebyl in a uz je retro ……….

    1. Víte když ji neposečou, jsou ve Vašem podání za idioty, když ji posečou a náhodou zrovna nebude delší dobu pršet, budou znovu za blbce. V obecné rovině – předpokládám, že město nemá v blocích četu se sekačkami, která čeká na pokyn – někdo to musí objednat, někdo to musí dát do farplanu a uvolnit na to lidi/ techniku. Zůstal bych v klidu a našel si jiné téma.
     Jinak vody přehršel není – bavíme se o dočasné vodě povrchové, klíčová je ta podzemní a ta chybí.

     frrrr

     1. Frantisku to nema cenu. Tady je naprosta slepota k pozitivum a sledovani pouze negativ. Vite co me lehta pod bradou? To ze municipalita se ridi uplne jinymi pravidly nez soukroma sfera a v pripade vyhry bude mit pripadne nove vedeni podobne vysledky praco co soucasne a pak se tesim na to, kdo za to bude moci. Predpokladam ze to bude vsechno vina predeslych vlad mesta.

     2. V podstatě souhlas mimo toho, že nejsem František 🙂
      On už i Andy a jeho Melody makers zjistili, že se stát nedá řídit jako firma. Totéž, v bleděmodrém, platí i pro město – jen si to někteří jedinci stále odmítají uvědomit a myslí si, že je systém nějakým zázrakem přetlačitlený. Ano, některé věci by se daly dělat jinak/ lépe, naopak některé hůře. Dokud si místní levo/ středo/ pravo/ mimo orientovaná uskupení budou naschvál okopávat kotníky, bude stagnace. A je vcelku jedno, kdo bude zrovna u kormidla.

      frrrr

     3. Nejlepší je okolní plochu na sídlištích rozpočítat na byty a platit paušál a zjednat si na posekání firmu. Já si také seču kolem RD trávu sám a nikoho neotravuji. Proč mám platit daně, aby za mé peníze se sekalo kolem paneláků….

     4. Protože se jedná o veřejný prostor ve vlastnictví města, nikoliv soukromé pozemky, Tyto jsou pouze pod plochou jednotlivých domů. Stejně tak se za Vaše daně sečou parky, kolem městsksých komunikací atd. Nikdo Vás sekat Váš soukromý pozemek nenutí, buďte in, zasaďte letničky a dívejte se na motýle.

      frrrr

     5. Pokud za ně nemusíté trávu sekat před svým domem, aby to tam nebylo jak na Balkáně a ne tak jistě v klidu můžete být.
      Jinak ve studni mám letos tolik vody, co nebylo dlouhá léta zpět.
      Tak to jen tak na okraj z reálu, teorie a informace sdělovacích prostředků jsou samozřejmě úplně jiné.

     6. Seču už léta obecní pozemky okolo kapličky v místní části Humpolce a žíly mi to netrhá – je to moje volba a neuvažuji o tom, že bych na tom postavil politickou kariéru 🙂
      Jinak máte pravdu, ve studni mám momentálně taktéž víc vody. To ale neznamená, že to je dlouhodobý stav – v tomto jsem pesimista.

      frrrr

    2. Nedohledal a plácá dál. Slovy básníka – poslouchá Hexen, Spice Girls a Gilla, každý si říká co je to za …
     Tyhle pokusy o kydání hnoje za každou cenu vážně nikam nevedou. Víte to?

   1. Alespoň, že HUGO seče trávu na břehu Dvoráku, pěkná travička už tam je, dnes jsme si to tam s celou rodinou opravdu užili, za tuto aktivitu jim opravdu tleskám. První humpolečtí politici co opravdu si vyhrnuli rukávy a ve svém volnu a za své peníze něco pro nás udělali. Jen tak dále a mohli by se inspirovat i jiné strany a hnutí, hned by se v Humpě hezky žilo. Prosím předhánějte se v aktivitách, nám občanům to vadit nebude:-)

     1. Nikdy HUGO nikde neřikalo, že chce město řídit jako firmy.

      Ale nemůžete to řídit jako současná trojice, plní diletantismu a neprofesionality a záště vůči všemu s čím přijde hugo

     2. kde zminuju HUGO, ja mluvim o novem vedeni. A to vubec Hugo byt nemusi. Kdo vi jestli jeste bude existovat nebo da dohromady kandidatku.

    1. A co aby i ti občané vstoupili do stran a hnutí a také tím pomohli k oživení členských základen a novými náměty osvěžili politické spektrum? To by také bylo přínosem. Jenže toho se občané bojí napříč politickým spektrem.

     1. Občanů, kteří nemají svých starostí dost je pramálo.

 7. Svatá pravda, co kdy řídil Kratochvíl, Brukner nebo Kukrechtová. A tyto politické funkce jsou o kreativitě a nádapech a komunikaci na řízení města je zde tajemník a to není politická funkce.

  Dinosauři zde sedí 12-24 let ale vykrádají nápady HUGA a nebo je zkoušejí zadupávat do země, to též svědčí o jejich nekompetentnosti

  Já se těším a přeju HUGU, aby vyhrálo volby a sestavilo koalici, vidím jejich nápady a aktivitu, na tom nemůže naše město prodělat

  1. Rozhodně HUGO je schopnější a viditelnější než kdokoliv ze současné vládní koalice.

   Neboli ať uděláte pomyslnou koalici z HUGO, ODS, ANO nebo HUGO, KDU, ODS nebo HUGO, KDU, ANO vždy to bude lepší než současné přešlapování na místě.

   Osobně bych si nejvíc přál koalici bez místní ODS. Po třiceti letech vládnutí už jsou jednoduše odtržení od reality a pobyt v opozici by jim jen prospěl a třeba zbavil Bernarda jeho neustálých choutek na využívání města pro svojí firmu.

   1. A o tom to je.. Záleží kolik dostanou mandátů jednotlivé strany a formace, kolik jich bude kandidovat a kdo a jak bude umět vyjednávat nový povolební tým. Už to tu bylo výše někým popsáno.Pokud dojde k patové situaci v mandátech, může vzniknout cokoliv.

 8. Realita dnešních dnů na mnoha obcích a městech je jasná. Lidi jsou naštvaní, nespokojení, frustrovaní, voleb je moc a každý rok. Každý se vymlouvá na práci a málo času, mnohdy oprávněně. Maká se často dvanáct hodin, času na vše kolem se nedostává..
  Dělat si iluze, že v roce 2022 bude v Humpolci kandidovat přehršel nových lidí na kandidátkách stran, hnutí i uskupení je bláhovost nejvyššího kalibru.
  Jo, v putyce nad točeným Bernardem nebo tady, se to nadává a kritizuje, ale vystoupit a říci..já to zkusím s vámi nebo s jinou stranou..to se nenajde nikdo. Nebo málo kdo. Možná i z oněch pracovních důvodů, ale často z pohodlnosti, přece si nebude pálit prsty za někoho a nechat si nadávat. Tak to je, bohužel..Ptám se proč se lidé bojí zkusit tu možnost být voleni.
  A když se někdo odvážný najde, ještě má podmínku, že bude jen nezávislý, jako kdyby ho členství zavazovalo k nějakému diktátu ze strany hnutí či strany politické. Jen proboha nikam nevstoupit a být pořád nezávislý.. Co je ta nezávislost? Každý někam srdcem tíhnem, k nějakému směru. Nikdo není nezávislý úplně. Ale strach z toho být někde členem, ten je v lidech zakořeněný jak jed. Opět se ptám proč? Jaký je ten důvod vstoupit do nějaké strany, hnutí??
  Mám zprávy, že už nyní minimálně jedna humpolecká strana tvoří a hledá zájemce o možnost kandidovat. Tak uvidíme jak se to podaří..Čas se krátí všem..

  1. Jediné co je důležité, aby lidi byli aktivní, jedno jestli v Ods, HUGu, ANO, Cssd, Kdu nebo cokoliv jineho, zajimat se o veci verejne a nenechat se opit koblihou

 9. Jezisi, kdyz se mi neco na meste nelibi, tak se nemusim preci stavat treba starostou. Toho si platim ze svych dani.
  Stejne jako si nekupuji les kdyz chci jit na houby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hledáme kolegu do našeho pracovního týmu!

Út Čvc 7 , 2020
Městské kulturní a informační středisko v Humpolci hledá zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici:        

You May Like

Témata