Hledáme kolegu do našeho pracovního týmu!

29

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci hledá zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici:        

PRACOVNÍK INFORMAČNÍHO CENTRA.

Pracovní náplň:

 • kvalifikované zodpovídání dotazů, podávání informací návštěvníkům TIC (turistické informační centrum)
 • řešení žádostí, podnětů a požadavků návštěvníků TIC
 • prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce
 • prodej a nabídka turistických služeb a zboží
 • propagace města a turistických cílů na webu a sociálních sítích
 • spolupráce na tvorbě propagačních materiálů města

 

Požadujeme:

 • min. středoškolské vzdělání
 • znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
 • znalost anglického  jazyka slovem i písmem
 • další znalosti cizího jazyka výhodou
 • znalost práce na PC, Microsoft Office, Corel, Canva, popř. jiné grafické programy
 • komunikativní a samostatné jednání
 • výborná znalost města a regionu

Nástup do zaměstnání: od 1. 9. 2020.

Životopis a motivační dopis v rozsahu max. 1 strana A4 zašlete 
na mail:  mekis@infohumpolec.cz  nejpozději do 31.7.2020. 
Do předmětu mailu uveďte: Žádost o zaměstnání.

Petr

29 thoughts on “Hledáme kolegu do našeho pracovního týmu!

   1. Doufám, že se tam budou hlásit zejména zástupci HuGa, aby všem ukázali, jak se to má dělat! Měli to i ve volebním programu tuším…

 1. Ftipnost. Půlka z nich vydělává více než všichni služebníci Měkkáče dohromady. Určitě už stojej v zásTUPEch.

  1. Presne, myslim ze to nema ani jeden z nich zapotrebi. Jen je treba “rypnout”. Jsem zvedav kdo bude na pozici prijat. Zda s prijimenim Kubicek, Kratochvil nebo snad Kucera? Nebo to bude prabratranec pani Bartakove? Za hovnodelani 35 hrubeho, to jde….vydrzi ale jen max dva roky, pak bude na techto trafikach cistka!

 2. Jenom jednu technickou. Nic proti podmínkám výběrového řízení, ale je vidět, že člověk jen s výučákem se ani hlásit nemusí, i kdyby nakrásně uměl se všemi programy a jazyky, tak nesplňuje podmínku středoškolského vzdělání.

 3. V dnesni dobe i clovek bez maturity, ktery ovlada „vsechny“ programy a jazyky si dobrou praci sezene velice rychle. A casto driv nez plonkove jelito se SŠ nebo titulem z VŠ.

     1. A na to jste přišel jak? Naopak Češi byli jedni z mála národů, kteří nevytvořili vlastní jednotku SS a co do počtu udavačů v poměru k velikosti národa jsme patřili k těm méně spolůupracujícím, např. ve Francii byl ten poměr výrazně vyšší.

     2. No zrovna srovnávat to s Frantíkama není moc vypovídající. O těch se přeci všeobecně ví, že to byli kolaboranti jedna báseň.

     3. A kdo tady kolaboroval s rusáckými okupanty ? Asi nikdo …..

    1. tak s tímhle se dá souhlasit na 100%. Opravdu není téměř žádný rozdíl kolaborovat s nasictama, komunistama, nebo nadnárodkama. Všechno to vždy bylo o vlastním prospěchu a pohodlí. Ono totiž odmítnout něco vyžaduje dost velké úsilí a dost velkou životní komplikaci.

     1. No, trochu zdvíhám obočí nad výrazem ..kolaborovat s komunistama.. Koho tím myslíte? Všechny ty chlapy makající na stavbách nebo traktoristy na polích, zdravotní sestry, šofery? To že normálně pracovali a žili neznamená, že kolaborovali. Ani nemuseli být v KSČ.

      A dnes se živit taky nějak musí.. Takže jejich potomci stojí u pásů ve fabrice v montovně nadnárodního majitele.. Trochu úcty ke všem..

 4. A tak za totace byli vsichni v ekonomickem disentu, podkopavali socialismus hospodarsky. A nakonec se nam to podarilo. Lehlo to diky tomu, ze uz nebylo kde brat . A za to patri vsem dik 😀

  1. Řadoví komunisté většinou nebyl až takový problém, daleko větší problém a svinstvo byli ti na vyšších místech a hlavně ti co donášeli na lidi do STB ! A hlavně tito lidé měli být po revoluci odstavení natrvalo od všech funkcí, podnikání a podobně a měli až do důchodu makat v dělnických profesích !!! To byla největší chyba revoluce…….

   1. Sametový převrat měl heslo..Nejsme jako oni.., tudíž koho byste odstavoval od funkcí a podnikání..Bez komunistů by ani Havel nikdy v prosinci 89 nemohl být prezidentem. Ti ho tam zvolili díky tlaku Čalfy

 5. Ti co maji o tuto pozici zajem se prihlasi. Ostatni kecy tady je jen takova normalni b ezcenna plkarna. V pohode ne ? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Turistická karta

Út Čvc 7 , 2020
Nastartujme dovolenou!

You May Like

Témata