1,31 – toť magické číslo pro skvělé milence

4

Jedno jediné číslo prozradí na muže, jakým je milencem, tvrdí italští lékaři. Odvolávají se přitom na výsledky tří průzkumů provedených nezávisle na univerzitě v americkém Bostonu, na univerzitě v řecké Soluni a italskou Andrologickou společností (SIA.

Jaké je to číslo? Poměr délky mužského orgánu a jeho obvodu, tvrdí experti ze SIA. Dvě měření prý stačí a každý muž hned ví, jak na tom je a zda z něho může být onen seveřankami opěvovaný jižanský milovník. Měření se provádí ve stavu vzrušení, kdy lékař změří délku a obvod penisu a pak délku podělí obvodem. Získaný údaj nesmí překročit číslo 1,31.

Jde i o pružnost


K tomu je ovšem třeba ještě posoudit stav tkáně mužského pohlavního orgánu – tedy jeho „pružnost“ – a nadto i stav cévního systému. Kdo kouří, vystavuje se velkému nebezpečí, že stav cév a tkáně nebude právě nejlepší, tvrdí lékaři.


Hodnota vyšší než 1,32 napovídá, že muž bude mít potíže s úplným ztopořením penisu, a na vině je – geometrie, říká předseda SIA doktor Edoardo Austoni.


Pomůže lék


Situace ale není katastrofální, dodává další expert SIA doktor Vincenzo Mirone. Stačí si jen vybrat některou z dostupných léčeb – například tak zvanou víkendovou pilulku, která zajistí na dva dny z hlediska sexu tu správnou kvalitu mužského pohlavního mužského orgánu.


Tento lék uvede muže – tedy jeho penis – do patřičného stavu už za půl hodiny po požití a dosavadní poznatky dokládají, že je všeobecně velmi dobře přijímán.

ZDROJ: novinky

Čtěte dále:   Jak pečovat a nevyhořet

4 thoughts on “1,31 – toť magické číslo pro skvělé milence

 1. To je ale blbost.Je mi 42,delku mam 18,obvod 12 tudiz dostavame 1,5 a zadne potize s udrzenim erekce jsem nemel a ani nemam.

  1. Dobrý článek a ještě lepší příspěvek :))
   Nejenže, že si to změří, ještě se s tím pochlubí…. Konečně po dlouhé době smysluplný příspěvek :)))
   Ještě bych to využil k anketě :))

   1. :-DD Mně teda uniká smysluplnost toho, že když někdo nemá potíže s udržením erekce, tak že přesto jde a ověřuje si svoji „mužnost“ nějakým měřením. Jo-jo, jsou to starosti… :)))

    Frrrr, jak by sis tu anktetu představoval? Jako třeba:
    1) Dosáhl jsem hodnoty 1,31
    2) Moje hodnota je pod 1,31
    3) Překročil jsem hodnotu 1,31
    Asi takhle? Tak to se vsadím, že by všechny odpovědi byly 2) :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak na ochranu duševního vlastnictví

Pá Říj 17 , 2003
Tenhle článek je uveřejněný v dnešních Haló novinách = hlásné troubě KSČM. Nedalo mi, nepodělit se o něj. Závěry si učiňte sami. Upozorňuji, že se nejedná o vtip, ani nadsázku. Čtěte dále:   Přednáška „Kdo přilétá na krmítko?“

You May Like

Témata