Axl

86 thoughts on “2. schůze RM

 1. Hezky Vy.

  Bod 14 Marcela Kubíčková je bez práce.
  Jsem zvědavý jak dlouho přežije Kubíček junior svojí paní matku!

  Rodinné klany, ODSácké vazalství, kamarádčofty a vlezdoprdelismus jsou u konce s dechem. Humpolec se vydává na cestu očisty.

  Palec nahoru a klobouček.

  1. Myslím, že se mýlíte. Rodinné klany a kamaradčofty nastupuji nové. A stačí si poslechnout sebevědomí lidi z okolí radnice a bude vám z toho na bliti.

   1. Můžete být konkrétnější a uvést jmenovité příklady.

    Znám tlačenku jen z let minulých viz. Kateřina Kučerová (dcera bývalého starosty), přibraná na dobu neurčitou na lenošení na úřadě. Rodina Bartákova a Kubíčkova to jsou již ikonické famílie, které sají a sají.

    Jakékoliv protežování příbuzných, pokud na to nemají, je špatně. Bohužel Kučera a Kratochvíl toto neřešili.

     1. Jak trener Vesely z AFC vaze na mesto? A nebyl trenerem uz nekolik poslednich mesicu az let? Aspon nelzi!!!

     2. Ono ODSáckým lůzrům nezbývá nic jiného než lži.

      Mimochodem prý v prosinci Kratochvíl, Kukrechtová a Brukner, mašírují před soud.

     3. chceš tvrdit že fotbal nedostává z rozpočtu města ani korunu ? a ano jistě trenérem je již dlouho a obzvláště jeho skvělá práce s Rogozem a Berbrem ve Vyšehradu byla exkluzivní a v Benešově si na spolupráci těchto borců také jistě vzpomenou! :D:D:D

     4. podle tebe , ODSáckou lež se ani neobtěžuješ ověřovat a pak vysolíš svoje ,,prý“ ! to je ta nová kultůra ?!? 😀

     5. Veselý tu byl už za starosty Kratochvíla, dejte nějaký konkrétní případ současný. Nebo jen lžete?

     6. tož čti, prý to dokážeš ! 😀 a schválně se svého oblíbence zeptej, kdo ho do fotbalových kruhů v Humpolci přivedl za ručičku ? a to, o tom protěžování příbuzných co na to nemají, už neplatí ?!? :D:D:D

     7. Veselý je asi tak muj oblíbenec jako ti před ním, to byl nějakej jihlavák, před tím broďák,pelhřimák…místní nejsou tak to trénujou lidi odjinud, vyloženě místní byl snad jen Hájek. Nechápu kampaň proti trenérovi, sami hráči mluví ve smyslu že za to že se nedaří můžou oni – hodně zranění, úzkej kádr, nic moc forma, nedávají šance. Jestli máš odvahu tak si s nima promluv.

     8. a je to tady ! kampáň !!! zeťáček starostky Veselý je prostě člověk na svém místě a křišťálovější to ani být nemůže ! nebude ona za ANO ?!? 😀

     9. Minulou sezonu áčko pod Veselým dosáhlo nejlepší umístění v divizi, teď se z více důvodů výsledkově nedaří. Klub situaci v rámci svých možností řeší. Hráči i vedení klubu si přejí setrvání současného trenéra.

     10. Dobrý den,

      trenéra Romana Veselého oslovilo a vybralo prezidium AFC Humpolec. Vedení města nikdy do těchto záležitostí nezasahovalo a nezasahuje. Pokud by někdo ze zdejších přispívajících měl zájem, rád mu osobně představím chod klubu a jeho financování. Závěrem ještě dodám, že podmínky, za kterých u nás trenér A týmu pracuje se pohybují na samém dně ve srovnání s okolními kluby (Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, apod.)

      s pozdravem

      Radim Dalík
      A.F.C. Humpolec

     11. Pane Dalik dekuju vam za vyjadreni. To vite, mistni modraci porad neunesli odstrizeni od svych korytek tak pomlouvaj jak jim je vlastni.

     12. smozvanej prezident a leploidní nohsledi, dojící veřejný rozpočet a morálně prznící děti, bez očividných výsledků s podporou bývalých Stbáků ! Veselí kapři si sami rybník nevypustí, máš recht, víc dno už to být nemůže ! 😀

    1. Tu nenávist vůči Bartákové tu bylo cítit i před volbami. Nechápu proč ji i Bartáka někdo považuje za přísavky. Oba jsou ekonomové, oba prošli i soukromými institucemi a je jen dobře,že pracují i na městě. Kéž by bylo víc podobných fundovaných lidí.

  2. To mě se líbí bod 29, že Pivovar Bernard bude za fest platit i za úklid.

   90.000 jednoduše ušetřený peníze, je ostuda, že to město dlouhodobě platilo? Holt Standa a jeho loutky = město pro byznys.

   1. Když to byly ještě pivní slavnosti malých pivovarů, tak to mělo nějaký smysl.
    Tato akce by se měla přestěhovat někam na okraj města. Ne každý je z ní nadšený.

     1. Na Podkovu. Pokud chceš oplocovat akci a vybírat vstup, pozemek na závodišti je k tomu ideal. A ještě se tam vejte klidne 10000 lidí, takže výhra pro pivovar😉

     2. Tak podkova má i infrastrukturu – asfaltový plochy, wc, tribuny…
      Cirkusy tam zajíždějí pravidelně, tak proč ne bernardfest. Možná by zjistili že je to tam mnohem lepší, že se vejde mnohem víc lidí a nebudou tak namačkaní jako na náměstí. Kdyby byl pivovar co k čemu, tak minimálně prověří možnosti.

    1. nejlépe v areálu pivovaru stejně je tam humpoláků minimum a pro ostatní by to byla událost o kterou by se určitě prali …

 2. A když bude pršet, tak je všude bahno a nezachrání to ani tráva na Dusilově. Kde by vzniklo oraniště a to Školní statek nedopustí. Prostě to je reklama pro město, tak ty 3 dni v létě nejsou problém. I centrum v Humpolci nyní vypadá dobře, aspoň to říkají lidé co bydlí v jiném městě.

  1. Bahno nebahno. Pijatyka ožralů za nevkusným plotem patří za město nebo přímo do areálu pivovaru.

   Tam si můžou užívat v duchu: chlast, slast.

   Standa je stejně nemocnej, tak na žádný festivaly nemá náladu. Nic se nestane, když pivky skončí. Všechno má svůj začátek i konec.

 3. Pochybuji, že nové vedení města nechá bernard fest na náměstí. Pokud to bude bez vstupného, možná.

  Výdělečné akce patří za město a jestli tam bude pršet nebo ne, je riziko každé venkovní akce.

  Náměstí se má otvírat drobnějším akcí. Nejde o hudební produkci. Jde o ploty.

  Jen blbec si nechá zaplotit centrum města.

  Chceš vydělávat prachy najdi si soukromý pozemek. Nemusí být jen Podkova, naproti ICOMu má Rýzner dost velký pozemek, když si ho pivovar pronajme, tak si tam můžou blbnout společně třeba týden.

  Časy se mění, nežijme pořád v devadesátkách, humpolecké náměstí sloužící chlastající hordě pivařů za třímetrovým plotem je passé.

  1. Nové vedení města nenechá kámen na kameni z ničeho, co zavedli jeho předchůdci. Ať je to dobré nebo špatné. Principem následujících měsíců bude pomsta a vyřizování účtů. Nadto lze předpokládat, ze proběhne audit stavu města, po kterém bude konstatováno, ze dinosauři nadelali tolik škod, ze ani dream team to nesrovna. Čtyry roky utecou, paní Š udělá zadost své touze po pomstě, odejde, a Mat s Patem upadnou v zapomnění. Musíme to jedno volební období vydržet.

 4. Co to tady žvejkáte. Pivovar, tak jako koneckonců každý soukromý subjekt, si může pořádat svoje akce jak chce, kdy chce a kde chce. A vám je po tom úplný hov………no. Město má možnost to povolit nebo nepovolit, Toť vše. Tak se starejte hlavně o sebe a nemelte tady ty vaše debilní moudra. Všeználkové :-))

  1. Máte naprostou pravdu. Město si může na náměstí povolit kdy chce, co chce a koho chce.

   Jestli je to městský sen chlastací párty za plotem na humpoleckém náměstí?

   1. Ať město uspořádá anketu mezi obyvateli, jestli to chtějí dál na náměstí.
    Autokros se taky nejezdí na náměstí, i když by to šlo. A na rozdíl od pivařský akce má mezinárodní dosah.

    1. Jasně, furt dokola dinosauři. A co takhle Štěrbosaurus? To je panečku úplná mladá žíla. Jen to z ní prýští. Charakter k pohledání. Projděte si její politickou historii a pak tady teprve blábolte o třetihorních ještěrech.

     1. Dinosaury vnímám, jako převelice liné a zákeřné lidi, kteří svým cynismem a pokrytectvím ničí nejen veřejnou službu.

      U paní Štěrbové mohu nalézt mnoho vlastností, ale nic z výše popsané kategorie politického dinosaura

     2. Dinosauři ve tretihorach? Asi by to chtělo dostudovat zvláštní školu.

 5. Dinosauři vyhynuli na přelomu druhohor a třetihor. Takže se asi nesnažit kohokoli stírat. Nastudovat si věci a nebo držet hubu. Přeštudovanį Hugochytráci : – ))

  1. Konec politických dinosaurů v Humpolci začal v letošních volbách.
   Pivosaurus už zdechnul.
   Countrysaurus to doklepe do r 26
   Knihosauruse smete trestní oznámení
   Lesosauruse čeká to samé.
   Mikadosaurus už přežila klinickou smrt.

   V opozici je nutné makat a na to tyto zvířátka nemají, možná to ani neumí.

   Voličský meteorit se nenechal oblbnout mega obří kampaní a přepsal politickou mapu.

   Amen.

   1. No tak když se tu bavíme o zvířátkách, netřeba chodit daleko, že? Stačí mrknout na radnici. Jeden primát je vsak paní AŠ nutné přiznat: Římský císař Caligula chtěl za své vlády udělat koně senátorem – nedokázal to. Paní AŠ dokázala udělat vola místostarostou. Myslím, že naše radnice se stala muzeem kuriozit a v Pejru to můžou zavřít.

     1. Jistě že má šanci se ukázat,ale bude muset od samého počátku svého rozhodování počítat s tvrdou kritikou od současné velké části opozice. Tak to prostě je. S nějakým hájením počítat nemůže. A voliči Dohody ji každičké zaváhání, omyl, nebo nešťastný výrok dají sežrat se vším všudy.
      To je politika..

 6. Nevím co řešíte.
  Mrkněte se na středeční zastupitelstvo, tam pochopíte, kdo je živý a kdo je mrtvý.

  Nebo-li kdo je připraven a kdo připraven není.

  Nebo-li kdo vede město a kdo krávu za ocas.

  1. Opravdu budu čekat. Zatím působí vedení trochu rozporuluplně. Co chválím, je přesun jednání zastupitelstev do Mikáda. To se jim povedlo

 7. Jednoduchá odpověď. Úplně všechno. Kudy chodí, tudy boří. Nejhloupější způsob vstupu do jakékoli funkce, podle všeobecných zásad řízení čehokoli. A nejsrandovnější je pochvala výše, za jednání zastupitelstva v Mikádu. Ano souhlasím. Jednoznačný úspěch, ale jen a pouze předchozího vedení, neboť kdyby nebylo jich, nebylo by ani žádné Mikádo. Přestěhování zastupitelstva tam, už je jen taková hračička.

  1. Nevím co máte na mysli, tím bořením.

   Musíte si uvědomit, že je zde spousta akcí typu Panskodomská, Vodak, Spolkáč atd atd

   Výdaje na rok 23 jsou v navrhu rozpočtu 530 mil Kč

   Nezodpovědnost Kratochvíla a spol je nehorázná. Humpolec nemá příjmy vyšší než 380 mil.
   Rozumným lidem nezbývá nic jiného než škrtat v kapitálových investicích a zbytných provozních věcech.

   Tak to vypadá, když kupujete a plánujete bez rozmyslu 2018-2022

   Kratochvíl, Brukner ani vlastní barák nemají, ale z městkýho by utráceli, jak utržený ze řetězu.

   Městský finance v rozvratu a jste nespokojený, že někdo dělá odpovědné škrty?
   Vy evidentně nemáte rád naše město, nebo jste stejný finanční prosťáček jak Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová.

   1. To každej hlupák ví, že se škrtat bude a musí se škrtat. Na to nemusím být ekonom. To že bude škrtat nové vedení, to se tušilo už od léta.

   2. Ale škrtat a zdražovat přece ve volbách nesliboval nikdo ! Ty sliby zněly jinak…tady rybník, semdle hřiště, cesty všude. Zodpovědnost za sliby – chyby teď budou nést všichni rádoby politici.

    1. Lžete, lžete, lžete
     Přečtěte si volební program HumpolecGo!
     Využívejte internet k obohacováni se, ne k plkání lží.

     1. Humpolecké moře je dítě HuGa, cyklostezky s napojením na místní části jsou součástí Koaliční smlouvy. Netvrdím, že se populismus týká jen HuGa, šanci splnit své sliby neměla žádná strana….
      Minulý starosta přestal být pašák po zdražení popelnic a to samé čeká starostku po zdražení vody.

     2. Žádný humpolecký moře není ve volebním programu Huga, nelžete.
      Je s podivem, proč lžete v tak jednoduché věci, která je jednoduše ověřitelná.

      https://humpolecgo.cz/

     3. Protoze lzi umej nekteri, co se nesmirili s volebni prohrou sirit snadno a radi.

     4. Ovšem. S humpoleckým mořem přišel jistě žen zlý pivovarnik. Ale chápu, že se za to zpětně stydite, protože to už bylo mimo veškerou realitu i na vás.

     5. Byly jsme minuly ctyry roky svedky mnoha blbin od minuleho vedeni. Rybnik proti tomu hadr.

     1. Tak hlavně, aby si vypořádali zneužívání městských pozemků.

     2. A. Štěrbová se umí vypořádat, to si piště a dejte si bacha, ať se neocitnete v jejím hledáčku 😀

   1. Dyt oni tam nic stehovat nechteli. Jim vyhovoval spatnej zvuk a malo mista pro verejnost. Uz to pochopte. Hugo a spol. plni program ode dne 1. Staci se zamyslet. Presun jednani do Mikada, podklady a zapisy z rady, zapojovani opozice.

    1. Tak si to povíme, až něco dokazou. Jestli má jejich heroismus končit přesunem jednání do Mikada, tak to tam mohla zůstat Kukrbaba. Zatím jsme si pouze v RL přečetli, proč to nejde.

     1. Po mesici prvnich kroku az az. Co neslo ctyri roky je tedky za dva mesice hotovy. Za me palec 👍🏻. A radnicni listy? Konecne vyvazene informace a ne jen chvaleni tri kralu. Uz bejvalejch.

    2. Tak, aby bylo jasno s přírodním rybníkem přišlo v roce 2019 vedení radnice, poté co jim pozemky pro rybník vykoupil jistý pan Aleš Novák, projekt spadl pod stůl a Hugo jen dalo návrhy, kde by se případný rybník mohl udělat, viz Dvorák a později Březinka. Nic více, nic méně.

     Alespoň z toho zbyl zrevitalizovaný břeh Dvoráku a zrevitalizovaný břeh Pařezáče.

     Jinak Hugo prosazovalo svůj program již v minulém volebním období a prosazují i v tomto.

     Zde jsou neustálé manipulace a lži, bez důkazů, typická místní politika cynických Dohodářů.

     Smiřte se s vaší novou úlohou v místní politice, kontrolovat vedení radnice. To se bohu dík nedá dělat, že budete jen lhát, musíte sami začít pracovat. Tak vyhrnout rukávy a do práce, nebo zbaběle zmizte jako to udělal váš Standa Velkoústý Bernard. Nejdřív plky, plky jak moc chce pracovat pro město, pak prohraje volby a už je v pr****.

     PS: nefňukejte a nebrečte, tím město neposunete. Ve středu se těším na váš výkon (tedy jestli nějaký bude), na zastupitelstvu. Tak sladké sny Dohodáři. 😘✋

     1. No vidíte, vaše klasická černobílá. Kdo není s námi, moje proti nám. Já například nemám s dohodari společného zhola nic. Beru to tak, ze proste na radnici jsou nyní lidé, kteří TAK MOC chtěli k moci (z různých důvodů), že se prostě takhle anorganicky spojili.

 8. No tak snad spíš ANO resp. paní Štěrbová a spol.. A zapojování opozice?
  No povídejte, přehánějte……?

  1. Tak nejdulezitejsi pro obcany zajiste bude, aby si Humpolec udrzel svoji vysokou uroven, v lepsim pripade aby latku posunul jeste vys.

   1. Ta latka byla dotedky dost nizko. Takze se urcite zvedne. Coz se uz deje. Politicka kultura po letech propadu konecne stoupa ze dna

    1. Tak hlavně, aby si nové vedení města neosvojilo rozhodování ve smyslu “ o nás bez nás“ a odsuzování každého, kdo měl co k dočinění s bývalým vedením města, teda samozřejmě s výjimkou fotbalového trenéra.

     1. Každého, kdo má co do činění s bývalým vedením, napadají a zostouzeji už několik let. Přece s tím teď nepřestanou, nota bene ve chvíli, kdy mají kromě zasti a frustrace i moc.

     2. Počkejte, to si pletete strany, ne? Moc tady měli jiní a podívejte se teď na řadu úředníků, jak po změně pookřála.

  1. Tak já tedy jsem s několika z pracovníků MÚ mluvil a vesměs kroutili hlavou (ti odvážnější) nebo se odmítli vyjadřovat.

   1. úředník města má být loajální k vedení. O tom je smysl práce. Nikoliv mlátit hubou co by mělo být.

    1. Úředník musí být loajální ke svému úřadu, nikoliv k vedení. To je tragické nepochopení smyslu jeho práce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Informace Policie ČR: preventivní kampaň proti investičním podvodům

Čt Pro 8 , 2022
V předvánočním období informujeme o rychlém nárůstu investičního podvodného jednání. Policie ČR spouští v těchto dnech preventivní kampaň proti investičním podvodům, s cílem apelovat na zvýšenou opatrnost občanů při posuzování nabídek investování. V přiložené brožuře naleznete bližší informace jak se investičním podvodům vyhnout.

You May Like

Témata