Petr

5 thoughts on “27. zasedání zastupitelstva města Humpolec

  1. Budou to statisíce ročně mnoho let dopředu. Takže miliony….
   A LTC už tam v klidu podniká. Dokonce už tam má své trenéry kteří to mají jako své hlavní zaměstnání – ovšem na IČO, takže „švarcsystém v městském zařízení“ a vedení města tomu všemu přihlíží a z vybraných daní – tedy peněz nás všech občanů chce toto záhadné podnikání ještě dotovat. Z toho je mi na bl*tí……
   A to pan Novák z LTC sliboval jak ušetří na stavbě a jak se o vše bude starat LTC a město to nebude stát ani korunu….

   1. Vlk taky sliboval. . . .
    Nevím, přijde mi to všechno dost směšné. Vy jste snad čekal, že nám zastupitelé a starosta řeknou pravdu? Vždyť ta hala, to byla tlačenka, kterou jsem jaktěživ neviděl. To muselo praštit do očí i úpnlý blbce, a že je znás zastupitelé udělali ze všech. Mít v desetitisícovém městě dvě průserové tenisové haly, to není nikde. Jedna je totální pruser a druhá stejně tak. Já už se k ničemu tady vyjadřovat nebudu, jen doufám, že lidé toto vidí stejně a u voleb to dají stávajícím panákům na radnici pořádně sežrat. . . . .

 1. Já hlavně nemohu pochopit,mrzí me a je nefer zároveň, ze členové tenisového klubu,kterým se o 50% zvednul členský příspěvek,tak nebudou mít jedinou výhodu v teto hale. Treba 50%slevu na kurt ani hodinu týdne zdarma. Co si o tom asi musejí myslet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Otevření bývalé synagogy & Židovské písně

Út Zář 16 , 2014
Sbor Církve čs. husitské vás zve na slavnostní otevření bývalé synagogy v Humpolci. OSPRKTV vás zve na koncert židovských písní.

Témata