Adoptujte si zvíře ze Stanice Pavlov jednoduše přes elektronický formulář

Chcete si v záchranné Stanici Pavlov adoptovat zvíře nebo se stát kmotrem mláďat? Rádi byste adopci nebo kmotrovství darovali rodině nebo přátelům pod stromeček? Už nemusíte psát e-maily a složitě vysvětlovat, jak si to představujete. Využijte nového on-line formuláře, ve kterém vše zařídíte za pár minut.

S předvánoční novinkou přicházíme ve Stanici Pavlov. Na speciální podstránce https://pomaham.stanicepavlov.cz/adopce si mohou zájemci zadat všechny potřebné údaje a “objednat” si adopci zvířete nebo kmotrovství mláďat prostřednictvím elektronického formuláře za pár minut. Zatímco v minulosti si bylo potřeba vyměnit s námi několik e-mailů, teď to zájemci zvládnou hravě sami.

“Na začátku se rozhodnete, zda chcete vybírat ze stálých obyvatel stanice nebo z mláďat, doplníte údaje k adopci, zvolíte si vizuál certifikátu, zda ho chcete poslat poštou nebo stačí e-mailem a pak už jen počkáte, až vám ho zašleme e-mailem ke kontrole k odsouhlasení,” přibližuje celý proces Monika Brothánková z marketingového oddělení stanice s tím, že formulář ušetří čas nejen pracovníkům v Pavlově, ale také samotným dárcům, zvláště teď v hektickém předvánočním období. “Jakmile systém otestujeme a bude pracovat podle našich představ, zaměříme se na automatické generování certifikátů. Poté už by si vše vyřídili naši dárci opravdu sami,” odtajňuje další krok ke zjednodušení komunikace Brothánková.

E-shop s propagačními předměty stanice

Dále ve Stanici pracují na zprovoznění malého e-shopu, kde si budou zájemci moci vybrat z několika propagačních předmětů stanice a jejich koupí podpořit činnost této neziskového organizace. Ta navíc zaměstnává lidi zdravotně znevýhodněné, kteří by jinak na trhu práce uplatnění hledali jen s obtížemi.

“Začátkem listopadu jsme začali prodávat nástěnný kalendář na rok 2024 s profesionálními momentkami od fotografa Jardy Loskota. V příštím roce bychom náš malý e-shop rádi obohatili například o trička s vlastními uměleckými kresbami lišáka Lukáše nebo vydry Máji a několika dalšími předměty, které odtajníme později,” prozradil ředitel stanice Zbyšek Karafiát s tím, že drobný prodej má Stanici opět pomoci s hrazením nákladů na péči o živočichy, s nákupem jejich stravy, ale také s dofinancováním velkého rozvojového projektu. V příštím roce by totiž měla odstartovat výstavba nových a velmi potřebných rehabilitačních voliér a rekonstrukce expozičních voliér. Pokud Stanice získá podporu Operačního programu Životního prostředí, také se v areálu začne s výstavbou nového Centra péče o živočichy za dvě desítky milionů korun.

Čtěte dále:   Nabídka dlouhodobého pronájmu bytu 4+1 v Budíkově

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vánoční jízda na SVČ

Pá Pro 8 , 2023
V sobotu 9.12.2023 od 9 do 18 hodin bude otevreno verejnosti modelove kolejiste s doprovodnym programem v cele budove SVC. Čtěte dále:   Mladí traktoristé humpolecké školy opět utkali o titul v soutěži zručnosti
Vánoční jízda na SVČ

You May Like

Témata