Petr

17 thoughts on “Agresivní Rumuni napadli další lidi. Tentokrát tekla krev v Ledči a v Brodě

 1. Nejvyšší čas zrušit veškeré agenturní zaměstnávání! Pak to takto dopadá. Agentury by měly zodpovídat za cizince i v jejich volném čase. Pokud by něco podobného provedli,vyhostit je na náklady agentur. A zaměstnavatel by měl nést následky za zaměstnávání takových ničemů. A hned by se to pročistilo. Kdyby taková Futaba a Valeo odešli z republiky,žádná škoda. 10 000 Kč není dneska žádný plat.

  1. Kde jste sebral že mají plat 10 000 Kč?

   V lepším případě vydělává dělník na páse více než vy… 🙂

 2. Počkalo si na něj asi sedm Rumunů a zkopali ho. S otřesem mozku a pohmožděninami v obličeji skončil v nemocnici. Navíc si ho vyfotili a vyhrožovali, že jestli něco řekne, tak mu vyvraždí rodinu,“

  Hmm, a to jsou nám Rumuni relativně blízcí, copak by se stalo kdyby agentury rozjely zaměstnávání německých Arabů?

     1. kurna mistni hosi to nemate koule na to ty smecka parkrat serezat jak zito aby je presla chut prudit domorodce ? At si nakoupi chlast na ubytovnu a tam se mlati a znasilnujou mezi sebou. Prece nebudete chodit pred tim privandrovaleckym povlem chodit doma s ocasem mezi nohama. Funguje to tak jinde , proc ne v Humpolci a okoli ?

     2. A kde to takhle funguje?
      Ja zvazuji v Humpolci spustit domobranu. Nebavi me prihlizet tomu, ze se tady dejou podobne veci. Rozhodne se nebojim nekomu, pokud se budu branit, rozbit hubu, ale jit proti nozi? Jim je jedno kdyz Vas zmezaci nebo zabijou. Jsou to kreteni a hovada. To budeme po Humpolci chodit s bouchackou u padu? To proboha snad ne? Dost na tom, ze se vylidnili mistni kluby a bary, protoze s touhle spinou tam sedet nikdo nechce. Chovaji se jak dobytek, chcijou po chodnicich, chlastaj v parcich a jsou nebezpecni!

     3. Hlavně žádnou paniku šéfe, tvoje chování velmi úspěšně popsali už v sedmdesátých letech viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Mor%C3%A1ln%C3%AD_panika
      Takoví borci, co chodí v sandálech v ponožkách, mají hnusný kérky a oháněj se plynovkou, jsou pak schopny sejmout třeba i Baracka Obamu, čmouda jednoho, pokud, nedej bože, přijede na návštěvu do takový řitě:-) Jo a taky většinou zakládají domobrany:)

     4. Neřeší, jenom popisuje vnější znaky těhle domobrano exepmlářů

     5. Neřeší, jenom popisuje vnější znaky těhle domobrano exepmlářů

     6. Jo jo, bejvalo to tak čistý město, idyla, kluby narvaný k prasknutí, všichni si pomáhali, Humpolák Humpolákovi neublížil a všichni si drželi křížky na bruslích, když ještě zamrzali rybníky. Už jenom růžový jednorožci v parku chyběli. Teď je to tady jak v Gothamu, takže do toho vy Batmani a hlavně bacha na ti imigranti:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Akce na platformě v Humpolci.

Čt Čvc 7 , 2016
7.7 – 9.7.2016

You May Like

Témata