BENG BENG !

1

V sobotu 1.prosince máte jedinečnou možnost zúčastnit se akce pod názvem BENG BENG v klubu Zálesí a poslechnout si zde dvě kapely FLAMING COCKS a DRUNKEN BOOMERANG.Projekt Flaming Cocks vznikl v roce 2003 a je seskupením pěti hudebníků z pražských kapel – Vertigo (ska), 2v1 (ska-punk), Drunken‘ Boomerang (ska), Bad Tones (psychobilly) a Dreadrot (HC). Rozmanitost stylů, ze kterých jednotliví hudebníci vycházejí a vliv kapel jako jsou Misfits, Ramones, Mötorhead, Turbonegro, Mad Sin, nebo Elvise Presleyho se podepsaly na stylu, který kapela hraje. Našla si pro něj příznačný název: Turbo Rock’n’Roll. Mísí se zde punková hravost a hard-corová údernost. Obojí je pak zahaleno do Rock’n’Rollového hávu, jehož atmosféru podtrhuje klasický kontrabas a sborové vokály.
Kapela odehrála hrála na festivalech jako jsou Rock For People nebo Mighty Sounds. Několikrát hrála také za hranicemi. Za svůj největší úspěch považuje předskakování americké legendě The Misfits v roce 2004 v Praze. V roce 2004 natočila kapela své první demo. Oficiální CD Flaming Cocks Cockain vyšlo na jaře 2006 na labelu Cecek records.

Více info: http://www.flamingcocks.zewl.com/main.htm

Další kapela je nepřehlédnutelná skapunková formace Drunken Boomerang z Prahy, která na nás útočí už pět let. Jejich muzika by se nechala přirovnat ke stylům ska a punku s prvky popu. Mezi jejich vzory patř kapely: Planet Smashers, Catch 22, Reel Big Fish, Suicide Machines, Voodoo Glow Skulls, Streetlife Manifesto, RX Bandits, Big D the Kids Table…. Historii kapely najdete na jejich oficiálních webových stránkách: http://drunken.zewl.com/

myska

One thought on “BENG BENG !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sauna a fitness v Humpolci

St Lis 21 , 2007
Od poloviny listopadu je v Okružní ulici opět otevřena sauna. V článku najdete otvírací dobu, cenu vstupného a podrobnosti týkající se provozu fitnesscentra.

You May Like

Témata