Bernard Fest 2024 bude

4

Tři sestry, Horkýže slíže, Wanastowi Vjecy, Olympic, Tomáš Klus, Čechomor…, na tato a další jména láká Bernard Fest 2024. Jeho už 28. ročník se uskuteční tradičně o třetím červnovém víkendu, tedy 21. a 22. června 2024. Program je kompletní a pořadatel festivalu, Rodinný pivovar Bernard, zahájil předprodej vstupenek.

„Je to malý velký festival. I přes limity prostranství Horního náměstí můžeme i tentokrát do Humpolce pozvat na program složený z toho nejlepšího na české a slovenské scéně. Těšíme se, že se opět podaří vytvořit jedinečnou atmosféru, za kterou návštěvníci už tolik let rádi přicházejí,“ zve na hudební víkend hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek. Dlouhodobou oblibu festivalu přikládá místu konání, programu, tradici a dobrým vztahům s vystupujícími a partnery festivalu.

Páteční program otevře písničkář Pokáč, na kterého naváže Čechomor a Tomáš Klus, první festivalový den završí Tři sestry. Sobotní dopoledne tradičně patří především nejmladším, kterým zahraje orchestr The Tap Tap následovaný Jaroslavem Uhlířem. Odpoledne začne nabírat na obrátkách se skupinou Mňága a Žďorp a energickou balkánskou dechovkou Fanfare Ciocărlia z Rumunska. Večer pak už bude patřit kapelám OlympicHorkýže slíže a Wanastowi Vjecy.

img

Vstupenky na Bernard Fest jsou do konce roku k dostání za příznivých 1100 korun na webu festivalu, v Návštěvnickém centru Bernard a ve značkové prodejně Bernard v Jihlavské ulici v Humpolci.

Pátek 21. června 2024
16.00 POKÁČ
18.00 ČECHOMOR
20.00 TOMÁŠ KLUS
22.00 TŘI SESTRY

Sobota 22. června 2024
11.00 THE TAP TAP
13.00 JAROSLAV UHLÍŘ
15.00 MŇÁGA A ŽĎORP
17.00 FANFARE CIOCARLIA
19.00 OLYMPIC
21.00 WANASTOWI VJECY
23.00 HORKÝŽE SLÍŽE

Víkendovému hlavnímu programu předchází čtvrteční série koncertů zejména místních interpretů, hlavním hostem večera bude kapela Sto zvířat. Vstupné na čtvrteční koncerty je volné, výtěžek z prodeje piva i tentokrát věnuje Rodinný pivovar Bernard některé z místních charitativních organizací.

Čtěte dále:   Kuchařky z Vysočiny o titul BernardChef

Axl

4 thoughts on “Bernard Fest 2024 bude

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dobročinný bazar MOCI POMOCI už po druhé pomůže pavlovským zvířátkům

Po Lis 27 , 2023
Předvánoční čas by měl být obdobím klidu, duchovních prožitků a třeba i časem pomoci. Toho se už po páté v řadě drží spolu se svými přáteli sestry Dvořákovy, hlavní organizátorky Charitativního bazaru MOCI POMOCI. Stejně jako loni nákupem oblečení a doplňků v prostorách EA Business hotelu Jihlava v pátek 1. a […]
V Pavlově letos ubytovali rekordní počet zvířat

You May Like

Témata