Bernard naděluje po celý rok!

12

Rodinný pivovar BERNARD se rozhodl, že bude každý měsíc losovat, komu ze žadatelů o finanční podporu různých občanských, sportovních a kulturních záměrů věnuje celkem 10 tisíc korun. První losování již proběhlo a finanční příspěvek ve výši 5 tisíc korun na vybudování dětského hřiště získala obec Krasoňov u Humpolce a na záchranu opuštěných, nemocných a zraněných zvířat Klub ochránců zvířat z Mokré u Brna.

Denně přijde do pivovaru několik žádostí o finanční podporu nejrůznějších projektů,“ vysvětluje spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard a dodává:  Není možné vyhovět všem. Proto jsme se rozhodli vybrat žadatele z řad občanských, sportovních, kulturních a zájmových sdružení především z Humpolecka, kteří si podle našeho názoru podporu zaslouží, a z nich vylosovat jednoho, jemuž věnujeme 10 tisíc korun. Pokud vylosujeme dva, obdrží po 5-ti tisících.“


 


Další informace:


Mgr. Zdeněk Mikulášek


PR manager


 565 300 215,    


mikulasek@bernard.cz , www.bernard.cz


 

myska

12 thoughts on “Bernard naděluje po celý rok!

 1. Bohulibá činnost,jenom se obávám,jestli to není získávání si hlasů k senátním volbám 2014. Nějak se to musí sehnat.

  1. A kolik dáváš ty na veřejně užitečné aktivity? A i kdyby si ty hlasy skutečně kupoval, tak je kupuje za své peníze a ne za peníze daňových poplatníků, tak jak se to děje např. při „porcování medvěda“ v Poslanecké sněmovně. Takže se nemusíš obávat vůbec ničeho a můžeš v klidu a v pohodě prožít Vánoce.
   Martin

   1. Takový závistivec jistě klidné Vánoce neprožije, protože ho bude užírat strašná závist. Ale jak praví klasik: I ZÁVIST SI ČLOVĚK MUSÍ ZASLOUŽIT .

    1. to není závist,to je popsání realné situace…tady vládne neustále dojem,že někdo Bernardovi něco závidí… To vůbec ne. Podnik vybudoval,ale to mu přeci nikdo nezávidí…Jenže zrovna tak jako je schopný pan Bernard,tak si je potřeba vážit i schopného řemeslníka,schopného řidiče traktoru a tak… Zase si nemůžeme sednout na zadek jen z pana Bernarda.

     1. Ano, vážit si je třeba každého podle jeho zásluh, podle toho kolik pozitivního toho pro ostatní vykonal. Těžko může řidič traktoru dávat tolika lidem práci, přispívat potřebným, odvádět do společné kasičky tolik peněz v podobě všech těch nemalých daní. Schopně řídit traktor umí hodně, lidí. Schopně řídit firmu a podnikat už ani zdaleka tolik ne. Můj obdiv nepatří konkrétně panu Bernardovi, ale každému člověku, který něco v pozitivním slova smyslu ne až tak obvyklého dokázal. Pravý opak je závist.

     2. A nebylo by lepší řídit ten traktor, než psát takovéto příspěvky?

     3. No pro tebe bude jednoznačně ten traktor nejlepší. Pokud ovšem vůbec nevyjedeš ze dvora. Ani na krajíček. Jinak všichni svatí s normálními lidmi.

     4. No já traktor vždycky chtěl, normální člověče. Škoda, že Vám jakési mindráky neumožnily se podepsat, přišel bych se Vás zeptat, jaký si mám pořídit:-)

     5. Nevím jak vy,ale já jsem ten článek pochopil tak,že i obyčejný traktorista je hoden uznání,pokud dělá dobře práci,kterou mu svěřili… Jenže ruku na srdce,kdo dnes uznává a vyzdvihne v reklamě nebo jinde právě třeba traktoristu,pokrývače,prodavačku?? Spíše se dozvídáme o různých miliardářích Bakalech,uprchlících Pitrech,Krejčířích a jiných s prominutím vychčijonech… Bohužel,vo tom to je…

     6. S tím uznáním bych to neviděl až tak černě. Kvalitních pracovníků si jistě každý zaměstnavatel váží a aby si je udržel, musí je náležitě ocenit a uznat jak finančně, tak morálně. Bohužel těch dobrých je poslední dobou stále méně a méně.
      Doplňovat ty odcházející na penze resp. rozšiřovat nebo zakládat nové pracovní pozice neni prakticky z čeho.
      Dobře fungující a prosperující podnik je založen na kolektivu dobrých pracovníků a schopném vedení. Neznám firmu, která by zkrachovala na špatném pracovníkovi . Na špatném šéfovi všechny. A tady v HU nemusíme pro příklady chodit daleko.

     7. Soudě podle Vašich příspěvků by Vám bohatě postačil houpací kůň. Určitě by jste si rozuměli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Další mladý život vyhasl na silnici

Po Pro 22 , 2008
V sobotu 20.prosince se stala tragická dopravní nehoda na silnici mezi Humpolcem a Krasoňovem.

You May Like

Témata