17. ročník Bernard Festu za námi

17

Letošní Bernard Fest téměř bez deště, se skvělou hudbou, a jak jinak než s humpoleckým pivem – Bernard.

Jak se Vám letošní "Bernard Fest" líbil ?

Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol

Petr

17 thoughts on “17. ročník Bernard Festu za námi

 1. Myslim si,že by tam chodilo více lidí,kdyby to nebylo tak předražené. Jinde stoji vstup 100 – 200 Kč. A zde? Hrůza!!!

  1. A prosím za jaké kapely že to platíte těch 100,-Kč ???
   Předpokládám, že to bude ujíkaný hard-rockový koncert minimálně C-čkové kapely řekněme formátu Humpoleckého „Interního Sdělení“, které Vám fakt dá neobyčejný kulturní zážitek spojený s delikátní konzumací libovolného piva, krásného ohňostroje a dvoudenních radovánek.
   Prosím Vás – uvažujte, je třeba si uvědomit hodnotu 100 Kč a co za ně dostanete a co dostanete tady za 390 Kč !! To je přece NEPOROVNATELNÉ.
   Michal

   1. sorry ale za ty prachy a takový hnusný kapely co tam byly….fakt ne…

    ano já radči dám 100,-Kč za pěkný kapely někde na vesnici a za ty zbylí tři stovky se ještě parádně pobavim u výčepu….prostě opět propadák směrem dolu….

    jentak pro srovnání se podivejte co dělá pro lidi třeba vedlejší havlíčkův brod, skupiny tam měl dobré a vstup úplně zdarma a měl tam víc lidí nežli tady u nás

   2. Michale (příjmením Marku, předpokládám, pokud ne, patří Vám má omluva…), na základě čeho soudíte, že existuje přímá úměra mezi kvalitou/hodnotou koncertu a výší vstupnéhale dáno počtem sympatizantů, potažmo zpracováním toho okolo (nákladnější aparatura, show, apod,). Ale jestli je podle Vás dražší kapela lepší než ta levnější, pak zřejmě vedete velmi žalostný duchovní život.
    MMCH, Interní sdělení je kapela kategorie B, viz Humpolecký béčko….:-)

    1. Tak například, pokud jste se měl možnost projít v neděli dopoledne po Horním náměstí, nepoznal by jste, že se tam akce typu Pivních slavností konala. Vše uklizeno, sklizeno. Objel jsem opravdu dost festivalů a koncertů a většinou to dopadlo příšerným bordelem všude kolem. Dále, hudba se k Vám dostává z podia a aparatury, kterou může závidět kdejaká kapela kategorie A+++. Tedy kvalitní hudební zážitek není zkreslen bzučením, pískáním a dalšími podivnými zvuky.
     Dále, v průběhu slavností je vše bezvadně zajištěno, toalety, pitná voda, stánky s pivem (na výběr z 5 druhů/stupňů piva), zázemí pro návštěvníky (stanové městečko), doprava vlakem zdarma atd atd.
     ANO, má odpověď zní ANO. Existuje přímá úměra mezi kvalitou/hodnotou koncertu a výší vstupného. Pokud posoudím vše i věci okolo,tak rozhodně ANO.

     1. Tak to jste opět nepochopil příspěvek, na nějž jste reagoval, jak je u Vás zvykem. „Věci okolo“ jsem zohlednil, měl jsem na mysli to, že pokud beru v potaz POUZE hudbu, netroufnu si tvrdit, že Cannibal Corpse jsou lepší než Madona nebo naopak, protože to záleží na vkusu jednoho každého soudruha…. Kapišto?

     2. Já vždy hodnotím celek, když zaplatíte v restauraci 300 za oběd, kde dostanete skvělou polévku, a špatný steak, tak to trochu ubere na dojmu. Když si pak následně chcete dojít ulevit a narazíte na smradlavý a špinavý toalety, celkový dojem je – však víte kde. Stejná přirovnání jdou zobecnit. Tak že když vyrazím za 100 Kč do Svojšic na Keks ( který mmj mám velice rád ) a bude to tam vypadat tak, jak to ve Svojšicích vždy vypadá, tak je celkový doje hrůzný. A výkon kapely a její aparatury na tom bohužel nic nezmění. Tedy za mně – posuzuji celek. Co za těch daných X korunek dostanu. Když kupujete auto, taky Vás nezajímá především výkon aparatury, posuzujete snad i jiné věci. Kapišto ???
      Michal

     3. Ne, Michale, o to tu asi nešlo. Viděl jsem spousty akcí se vstupným do 100 Kč a skoro pokaždé jsem si to užil. Je to o pocitu. A ten je osobní. Někomu se, věřte nebo ne, „ujíkaný hard-rockový koncert minimálně C-čkové kapely“ může líbit. Vaše shrnutí bylo paušalizující ve směru „za málo peněz špatná muzika“, což jsem rozporoval….

     4. V pořádku, já Váš názor respektuji a v ledačems se s ním i ztotožňuji.
      Michal

   3. Tak za tu stovku v pátek bylo třeba nedaleko vystoupení Fousatýho hata + Morčat na útěku když už tu chcete vytahovat ceny dostupných koncertů v místě a okolí.
    Jinak nechápu to rozčilování – buď ty kapely pro mě za ty peníze zajímavé jsou a půjdu a nebo nejsou zajímavé a nepůjdu. Letos za mě nula bodů, třeba příště.
    Murlo

   4. musim souhlasit s Michalem. 400 za takovyhle kapely rozhodne neni moc, spis je to dost dobra cena. A komu se nelibi at jde za zminovane 100 kam chce a dela si co chce. Ze se to jemu nelibi bohuzel. Nemuze se to libit vsem. To ale neznamena ze to byly hnusne kapely. Je to predevsim pro mlade a ty to podle me oslovilo. Tem co se to nelibi maji moznost jit jinam nebo sedet doma. Jejich vec a urcite take spravna. Nebo je take moznost jet nekam za 80 Kc na Keks nebo Propichle necky a tak. Kazdy si muze svobodne vybrat. Pro nekoho je lepsi JAR a pro nekoho Spadla klec. A pro nekoho klid doma v posteli. Kazdy ma pravdu a vsechno je supr. A nic neni ideal pro vsechny. Kazdopadne ale dik p. Bernardovi za snahu a supr vikend ktery kazde mesto rozhodne nema a mit nebude.

    1. No konečně trochu rozumný názor. A ono se to taky mění s věkem. Kdysi jsem taky na Bernardfest chodil a užíval si to a pařil na Woodmany. Dneska se radši seberu, a jedu na chatu, kde čumím do ohně a poslouchám ticho lesa a praskání polen. A s cenou to nemá nic společného. Ať si každý chodí kam chce a užívá si to co ho baví.

     1. Tak do toho ohně čumím taky rád a poslouchám u toho třeba Nedvědy.
      Michal

 2. Jsem rád,že letos organizátoři podpoří charitní pomoc pro nemocného chlapce.Je to bohulibý krok a všichni kritici i příznivci festivalu by této pomoci opravdu měli tleskat.

  Je velmi těžké se smířit s životem na vozíku,když vás osud dostihne v dospělosti.V případě dětského ochrnutí či jiné nemoci potomka je to milionkrát psychicky náročnější nejen pro rodiče.
  Každá pomoc je v tomto bolu vítána, zvláště,když je pomoc státu různě upravována,většinou směrem dolů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jezdci a milovníci koní se o víkendu sjedou na Zlatou podkovu

Út Srp 16 , 2011
O víkendu 19. – 21. srpna se humpolecký školní statek stane dějištěm 46. finále seriálu závodů Zlatá podkova, které se letos koná pod záštitou předsedy Senátu ČR Milana Štěcha. Čtěte dále:   Bernard uvařil na svátky dvě speciální piva

You May Like

Témata