Pivovar Bernard zažil nejlepší měsíc ve své historii

1

Rodinný pivovar Bernard prožil v červenci nejúspěšnější měsíc ve své historii. Dosáhl rekordního výstavu piva a překonal dosavadní nejlepší měsíční výsledek z roku 1994.

V letošním sedmém měsíci pivovar vystavil 16 059 hektolitrů nepasterizovaného piva, což je nejlepší výsledek ve více než čtyřsetleté historii humpoleckého pivovaru. K takovému úspěchu pomohlo i zavedení výroby nealkoholického piva Bernard Free, které bylo uvedeno na trh zkraje letní sezony. A toto nealkoholické pivo si okamžitě vysloužilo první ocenění, když podle týdeníku AUTO 7 obsadilo první místo mezi vybranými nealko pivy. V průběhu měsíce čevence ho bylo prodáno přes 305 hektolitrů, což jsou skoro dvě procenta z celkové červencové produkce pivovaru.


Pivovar Bernard vaří kromě nealkoholického piva Bernard Free sedm druhů nepasterizovaného piva Bernard, které distribuuje přibližně do 1700 restaurací po celé České a Slovenské republice, pivo vyváží do řady světových zemí. Loni vyrobil celkem 138,4 tisíc hektolitrů piva. Druhým nejlepším měsíčním výstavem pivovaru byl červenec roku 1994, kdy se podařilo vyrobit 15 985,7 hektolitrů.


(Zdroj: MFDnes)

Čtěte dále:   Pivovarem roku vyhlásilo Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard

myska

One thought on “Pivovar Bernard zažil nejlepší měsíc ve své historii

  1. gratuluji a jen tak dál a ať se daří. vždyť Humpolec zase nemá až tolik prosperujících firem, i když na město této velikosti jich zase až tak málo snad také není…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Je libo praktický dárek?

Pá Srp 4 , 2006
Tak jsem se zase jednou po dlouhé době mrkla na televizi. Bylo pošmourné pozdní odpoledne a na Nově dávali jeden z dílů nekonečně se opakujícího seriálu o inspektoru Colombovi. Sice je to stále na jedno „brdo“, ale Peter Falk mě svým způsobem stále okouzluje, a tak jsem se rozhodla, že […]

You May Like

Témata