BernardChef v Humpolci

8

Dvě desítky studentů gastronomických škol a talentovaní amatéři z České a Slovenské republiky soutěžili o postup do finále kuchařské soutěže BernardChef. Šest nejlepších poměří svoje dovednosti na konci února v Návštěvnickém centru Bernard v Humpolci.

„Mile nás překvapila v dobrém slova smyslu suverenita, s jakou si sedmnácti osmnáctiletí účastníci počínali. Možná tomu přispělo i náročné zadání soutěže, takže školy vyslaly nejšikovnější zástupce,“ ohlíží se za dvoudenním semifinále v gastronomickém centru Kuliner v Brně předseda poroty Petr Šalplachta, šéfkuchař Pivnice Na Štokách v Návštěvnickém centru Bernard. Semifinále probíhalo v gastronomickém centru Kuliner v Moravanech u Brna, soutěžící zde museli v časovém limitu připravit čtyři chody pro šest osob – předkrm, polévku, hlavní chod a dezert, některé z jídel uvařit s pivem nebo doporučit párování s tímto nápojem.

Finále soutěže BernardChef proběhne 27. února v Návštěvnickém centru Bernard v Humpolci. V čele poroty bude jedna z největších osobností kuchařského řemesla Jaroslav Sapík.

Zdroj: https://vysocina-news.cz/66267-2/

Čtěte dále:   Kuchařky z Vysočiny o titul BernardChef

Axl

8 thoughts on “BernardChef v Humpolci

  1. Bernard a Štěrbová?!?

    Nebyl to náhodou Standa kdo nechal vyhodit Alenku z finančního výboru?

    Kratochvíl je out, tak Standa potřebuje nového koně!

    Chce se mi 🤮🤮🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec na videu: Masopust Humpolec 2023

Po Úno 20 , 2023
16. února 2023 se do ulic Humpolce vydal tradiční masopustní průvod. Přinášíme vám krátký sestřih. Čtěte dále:   Pivovar vysázel v Humpolci malou chmelnici, zatím tam chmel rostl jen v zahradě
Humpolec na videu: Masopust Humpolec 2023

You May Like

Témata