Bernard: V pivovaru už nemusím být denně, spoléhám na naše lidi

99

Ani po 29 letech nepřestává Stanislava Bernarda zaměstnávat pivovar, který v Humpolci se svými společníky zachránil před zánikem a který nese jeho jméno. Jak Bernard řekl ČTK, ve firmě ovlivňuje to, co je mu nejbližší. Jsou to hlavně komunikace, vztahy s veřejností, marketing a nově budované návštěvní centrum. Sportuje, je rád v přírodě, s manželkou vloni měsíc pěšky putoval Českem. Podnikatel Bernard ve středu oslaví pětašedesátiny.

Zkrachovalý pivovar v Humpolci koupili Bernard s Josefem Vávrou a Rudolfem Šmejkalem v roce 1991. „Mnoho let jsem tu byl od brzkého rána do večera, nebo jsem byl na pracovních cestách,“ řekl Bernard. Před několika lety ale zjistil, že ho řada rutinních činností už přestala naplňovat.

„Taky jsem potřeboval čas sám pro sebe, protože jsem se léčil z leukémie. Teď je to, myslím, devátý rok, co mi to řekli. No, a dnes se cítím natolik dobře, že jsem si řekl, že si zase vezmu pod sebe ty oblasti, které jsou mi vlastní,“ uvedl. V akciové společnosti Rodinný pivovar Bernard figuruje jako předseda představenstva. Pozici generálního ředitele po pětadvaceti letech předal v roce 2016 svému společníkovi a vrchnímu sládkovi pivovaru Josefu Vávrovi.

„Ale ten návrat už není na stejném ‚levelu‘, který byl předtím. Máme tady skvělé spolupracovníky. Jsou ztotožnění s posláním pivovaru a je na ně spoleh,“ řekl Bernard. V pivovaru tak ani nemusí být denně. „Ale na druhé straně samozřejmě člověk pracuje z domu a nápady přicházejí kdykoliv, kdekoliv,“ dodal.

Pivovar podle Bernarda nedělá marketing čistě pro podporu prodeje. „Naše značka se vybudovala díky tomu, že víme, kam jdeme,“ řekl podnikatel. Do tvorby nové reklamy se pivovar podle něj pouští jen v případě, když přijde dobrý nápad. Mezi ně patří reklama s tančící sklenkou z 90. let, která se znovu vysílá v televizi. „Není na ní, co měnit,“ řekl.

Čtěte dále:   Píšou o pivovaru: Humpolecký pivovar otestuje pěstování chmele v nadmořské výšce 575 metrů

Pivovar v předchozích letech trvale zvyšoval výrobu. Vloni vystavil 400.600 hektolitrů piva. Kvůli koronaviru je teď podle Bernarda ale v porovnání s loňskem asi na 90 procentech produkce. Odhadovat výsledek pivovaru za letošek by podle něj bylo zatím věštěním z křišťálové koule. Po jarním propadu se zavřením hospod přišlo pěkné léto, kdy bylo i na prodeji piva znát, že lidé zdaleka tolik necestovali do ciziny. Teď se restaurace znovu zavírají.

V dlouhodobějším měřítku Bernard očekává, že koronavirová epidemie nepoznamená jen pivovarnictví, ale celou společnost, která se podle jeho názoru příliš zaměřila na materialismus, vědu a konzumní způsob života. Postrádá podle něj hluboký kontakt s přírodou, sdílené hodnoty a spiritualitu. „Lidé přestávají chápat, proč jsou tady, co je smyslem života a spousta mladých lidí je demotivovaná,“ míní.

Má také za to, že se příliš ustupuje názorům ze západu prosazovaným menšinovými skupinami. „Politická překorektnost, zdravý rozum usnul. Nastupuje strach říci svůj vlastní názor,“ uvedl.

Jméno Stanislava Bernarda bylo minulé roky spojené s řadou aktivit, jež podle svých slov už ukončil. Letos Bernard odešel i z protikorupčního fondu, který pomáhal založit, i když mu dál fandí. Zůstává členem humpoleckého zastupitelstva, kam ho lidé opakovaně volí. O jiném politickém angažmá neuvažuje. „Nyní to vidím jako uzavřenou kapitolu,“ řekl.

Převzato z: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bernard-v-pivovaru-uz-nemusim-byt-denne-spoleham-na-nase-lidi/1945255

Ilustrační foto - Rodinný pivovar Bernard rozšiřuje varnu, aby v ní bylo možné uvařit až dvojnásobné množství piva. Výstav humpoleckého pivovaru rok od roku stoupá. Nynější varna se už v letních měsících dostávala na hranici své kapacity a musela být v provozu i nonstop. V závodě současně dělníci v těchto dnech dokončují rekonstrukci provozu na stáčení piva do láhví (na snímku). V součtu jde o investice převyšující 70 milionů korun.
Ilustrační foto – Rodinný pivovar Bernard rozšiřuje varnu, aby v ní bylo možné uvařit až dvojnásobné množství piva. Výstav humpoleckého pivovaru rok od roku stoupá. Nynější varna se už v letních měsících dostávala na hranici své kapacity a musela být v provozu i nonstop. V závodě současně dělníci v těchto dnech dokončují rekonstrukci provozu na stáčení piva do láhví (na snímku). V součtu jde o investice převyšující 70 milionů korun.

Axl

99 thoughts on “Bernard: V pivovaru už nemusím být denně, spoléhám na naše lidi

 1. Jen jsem tam nikde nenašel porušování stavebních zákonů a jsem zvědavý jak vyřeší dlouhodobě neřešený problém s parkováním pivovaru, jak pro zaměstnance tak pro lidi, kteří budou mířit do návštěvnického centra.

    1. Jj, tak na to se taky těším, který z městských nebo státních úředníků si půjde kvůli pivovarskému parkování, dobrovolně dát hlavu do oprátky.

     Čeká nás krásné období. Věřím, že konečně začnou platit i v Humpolci zákony pro všechny bez vyjímky.

     A ani tyto PR články to nepřeperou😀

 2. Je tu pár úředníků, kteří porušovali zákony, shodou okolností vždy když za tou akcí stál Pivovar Bernard.

  Hrbek stavební úřad, Trnka životní prostředí, Jůzl OMH.

  Všechny důkazy má vedení města k dispozici, od minulého ZM, tak čekám, kdy je podstoupí orgánům činným v trestním řízení.

  Tyto kauzy nevyšumí👍👍👍 blízká se na lepší časy

  1. Tak ho podejte. Stejně jako váš příspěvek může být anonymní i trestní oznámení. Nemusíte čekat. Můžete převzít odpovědnost na sebe. 🙂

   1. Nechte konat město, stejně to musí prošetřit, proč se do toho zbytečně plést, ať vedení města včetně tajemníka, prokážou, že jsou oprávněně na svých místech.😀😀😀

    A pokud město nebude konat, tak věřím, že HUGO konat bude a nenechá to zamést pod koberec.
    Věnovali tomu nepochybně spoustu energie a času, jen si přečtěte ty dokumenty, jsou ukázkově vymašličkované.

    I pan Bernard musel na kameru přiznat, že porušoval zákon a stavěl černý stavby. A to se mu rozhodně neříkalo lehce, panu “čistému”

     1. HuGo at jde do prdele to je starana ktrera chce sve penize nic vic

     2. Hugo teď a Stan teď zabránily nezákonnému přiklepnutí veřejné zakázky konkrétní firmě bez výběrka. Vsadím se, že po otevřené soutěži se namísto 1.8 – 1.9 mil.Kč, který chtělo utratit vedení v čele s V.Bruknerem, vydá z městské kasy min. o 500000 Kč míň. To pak nesedí na vaší popletenou logiku. Já tady vidím, že Hugo městu peníze naopak dost šetří! A za to jim děkuju.

  1. Já fandím dodržování zákonů a boji proti klientelismu. Padni komu padni!

   HUGO děkuji, že děláte poctivě svojí opoziční práci, jen někteří humpolečtí maloměšťáci stále nechápou, že je to v zájmu nás všech!

   Pravda a zákony, zvítězí nad lží a korupcí!!!

    1. Nesouhlasím . Je to opozice jako jinde ve vyspělé demokracii.HUGO je k ničemu pro vládnoucí ODs,KDU a ANO protože jim pořád šlape na paty a odhaluje chyby koalice.Přesně tohle bych od opozice ale čekal.Uvidíme jestli takovou akční opozicí bude za dva roky ODS+KDu.

 3. Nechte už toho štvaní proti Bernardovi. Když budete chtít, tak vždy najdete něco negativního na každém takovém podnikateli. Je vidět, že někomu leží už hodně dlouho v žaludku. Kdo nic nedělá, nic nezkazí a nedělá chyby.

   1. Tady vůbec nejde o Bernarda.

    Problém je mizerná státní správa a samospráva nebo-li úředníci.

    Úředníci, kteří překračovali své kompetence a pravomoci a porušovali ZÁKONY ( Hrbek – stavební úřad; Trnka – životní prostředí; Jůzl – OMH). Ty je potřeba hnát k odpovědnosti. Nic více, nic méně.

    Zákony musí zvítězit nad klientelismem. Padni komu padni.

    Těším se, že město s tímto šlendriánem rázně zatočí.

    1. Souhlasím s vámi, zatočit s nepoctivým úřednictvem. Toť humpolecká priorita.

     Pivovar Bernard měl jen “štěstí”, že ze všech úřednických nezákonností, profitoval. 😂🤪😂🤪😂🤪

     1. Pokud úředníkům šéf místní mafie naznačí, že mu mají vyklidit cestu, co by měli dělat? Riskovat likvidaci rodiny, nebo trvat na dodržování pravidel? Jsou to jen lidé. Pod tlakem mafie se žije jinak než v ideálním světě. A my tu mafii reálně máme. Prorostlou do všech sfér. Zlobíš? Odneseš to v zaměstnání, nedostaneš zakázku,…a nebo se ti podíváme na děti. Chceš byt od města? Zapomeň. Etc.

  1. Je rozdíl dělat chyby a úmyslně krást. Krádež není chyba, krádež je trestný čin. Pokud si někdo nechá platit zemní práce od města, je to krádež. Sprostá krádež. Výsměch všem občanům. Já můžu všechno.

    1. Důkazy, že úředníci porušovali zákony a Pivovar Bernard z toho profitoval, leží již přes mesíc na městě a jejich stránkách.

     To jsou fakta a nic na tom nemění anonymní diskuze na humpoláku.

     1. kdyby byly dukazy tak to ryzner uz davno podal. resp. mozna by to i podal kdyby nebylo nekde jinde maslo na hlave a neznamenalo to strelbu do vlastni nohy

     2. Možná tr. oznámení eště nepodal,protože nechce aby jsme na městě měli stíhaný vedení z ůřadu.Stačí, když máme stíhanýho premiéra.

 4. Ta vaše fakta jsou jak Colombova manželka. Pořád o nich mluvíte a nikdy je nikdo neviděl. Natož potrestal.
  Pořád to nafukujete jako velký průser a ve finále to možná bude jen takový malý prdík. Jestli vůbec.
  Stará předvolební taktika, které již stejně nikdo nevěří.

  1. Kdo chce vidí, kdo nechce vymýšlí hloupý přirovnání.

   přečtěte si tyto podklady:

   http://epodklady.mesto-humpolec.cz/podklady/rm/9.9.2020/53%20navrh%20predsedy%20KV%20-%20Rodinny%20pivovar%20Bernard.pdf

   Co více chcete, než důkazy, které vám předá samo město, které je 30 let ovládané místní ODS.

   Toto není žádná předvolební (komunální volby jsou za 2 roky) kampaň. To ani HUGO nevymyslí.

   Na mě tyto důkazy působí velice důvěryhodně. Samozřejmě vedle jasného porušení zákonů ze strany úředníků Hrbek, Trnka, Jůzl, je důležité, aby město ještě vyšetřilo, jestli mu nebyla způsobená finanční újma, nebo jestli nějaká finanční újma ještě nehrozí.

   A mimochodem, kdyby důkazy nelegálních černých staveb nebyly tak přesvědčivé, myslíte si že by se pan Bernard dobrovolně na ZM přiznával k těmto praktikám (předpokládám, že jste to viděl, pokud ne, tak si to přehrajte), když ještě před rokem na červnovém ZM tvrdil, že žádné zákony a legislativu pivovar nikdy neporušil.

   Rozhodně počítejte s tím, že 30.9. to všechno teprve začalo, máme za sebou jen předehru prvního dějství. Jedno víme jistě, bude to zajímavá podívaná pro humpolecký lid.
   Padni, komu padni!

   1. Může mi někdo prosím vysvětlit, kde je problém?

    HUGO přineslo jasná fakta a důkazy, že úředníci porušují zákony!

    Neměl by automaticky každý rozumný a proti korupci a klientelismu bojující zastupitel ( včetně Bernarda, starosty Kratochvíla a dalších), podpořit HUGO. A zatočit s úředníky, kteří se neřídí zákony?

    Kde jinde a na čem jiném, by se měla opozice i koalice jasně schodnout!!!

    Od pana Bernarda, bývalého člena Nadačního fondu proti korupci, bych čekal, jasnou podporu zastupitelům za HUGO!

    Jako občan Humpolce, jsem z představitelů vládní koalice a zastupitelů z ČSSD a KSČM velice smutný

    HUGO držím palce, děláte to správně.

 5. kdyby byly dukazy tak to ryzner uz davno podal. resp. mozna by to i podal kdyby nebylo nekde jinde maslo na hlave a neznamenalo to strelbu do vlastni nohy

  1. Vy my asi nerozumíte. Nezajímá mě Ryzner, Bernard atd…..

   Ptám se proč koalice a opozice nepostupují společně proti úředníkům, kteří porušují zákony?

   Co vlastně chceme od našich zastupitelů?

   1. A porušují ty zákony ? Která oprávněná instituce to prošetřela a zjistila, že tomu tak skutečně je ?

     1. Prosím? Pan Machek zabránil tomu, aby zakázka byla přihraná jedný kanceláři. Bez soutěže. To, že si Brukner až opožděně uvědomil že by porušil zákon a nyní hází špínu na aktivního zastupitele Machka, jenom svědčí o jeho bezpáteřním charakteru. Já jsem našla tohle a to mi jasně ukazuje, kdo má pravdu a kterým vyjádřením věřit. HUMPOLECGO a STAN tleskám za příkladnou opoziční práci.
      http://epodklady.mesto-humpolec.cz/podklady/rm/14.10.2020/15%20prideleni%20akce%20-%20PD%20objekty%20ul.%20Panskodomska.pdf

     2. Brukner je liška podšitá. Křivák každym coulem. Nepřizná chybu a díky aparátu úřadu kterej má kolem sebe vč. mluvčího ještě poplive zastupitele, který jeho nekalý praktiky odhalili. Fakt hrůza že tenhle člověk má na starost městský investice, když neumí zákoně vysoutěžit ani obyčejnou projektovku. Hanba mu. Měl by okamžitě odstoupit

     3. A z týhle čmáranice si máme sednout na prdel? To by jako místní projektanti nezvládli? Tohle je vrchol klientelismu, to si nedovolil ani Kučera takovou prasárnu.

   2. Vy jste snad na hlavu, prvně si něco nastuduje o veřejné správě, samosprávě atd.
    V další řadě učiňte úřadům podnět k prošetření.
    Podle vás může úředník za to, že někdo postaví černou stavbu?
    Tohle už je fakt na mokrej hadr.

    1. Než začnete někomu doporučovat mokrý hadr na hlavu, tak si přečtěte návrh usnesení, které hugo dalo na zářijové ZM, tam je vše popsáno.

     Pokud rozumíte psanému textu, jistě vše pochopíte, tedy pokud nejste někdo z koaličních zastupitelů😀😀😀

     1. Jenže chápat text a mít nějaké právní povědomí jsou dvě věci ta druhá tady naprosté většině schází.

 6. Jsou jal pomatení psi. Honí se za svým ocasem, štěkají a nic. Vůbec nic co by za řeč stálo.
  Tady se vaří jen z vody a nikdo už to nebere vážně.

  1. Hmm výsledek ukáže čas a pak si povíme o výsledky štěkání. Takže tvoje tvrzení nemá vůbec váhu a je jasný že slouží pouze k poškození dobrého jména HUGO. Držím těm dámám a hochům ze spolku HUMPOLECGO palce. Projekt Panskodomský ukazuje že akční opozice je fakt třeba. A díky HUGOu za tom, že nasazují vlastní krky na špalek aby tady pak zbírali urážky . Mají muj respekt

    1. Tady se pějí jen chvály na tento spolek, ale kdo vidí do zákulisí HUGo tak ví, že bude otázkou a zda a jací lidé na té kandidátce vůbec budou.

     1. To je pravda , ke změnám v kandidátech může dojít. Vydržet poslouchat výpady a urážky z pusy starosty, místostarosty a koaličních zástupců na adresu těch nebohých opozičních zastupitelů za jejich neutuchající aktivity který městu jedině pomáhaj, to je vážně na žaludečný vřed.

   1. Souhlas, výsledek ukáže čas, je třeba být trpělivý a počkat.
    Ony takové ty oslavy vítěztví před dohráním zápasu moc inteligentní nejsou a
    ani štěstí nepřinášejí.
    A urážky bude sbírat každý, kdo toho času bude na radnici sedět. To je jistota.
    Pak můžou být Hugny ve výhodě, bo budou mít víc natrénovanou hroší kůži a splachovatelnost.
    Bez toho politikaření dělat nelze.

    1. Smutné je na tom to, že je to pořád jen boj o koryto. Však už se tu v jedné diskusi někdy v létě HUGO, nebo někdo z jejich suity, prořekli, že taky chtějí k lizu. Toť oč tu běží. Je trochu úsměvné číst srdceryvné komentáře o tom, jak město rozhazuje (byť je to pravda) od lidí, kteří jsou schopni nekriticky adorovat umělce typu „můj příběh je pohnutý a proto dražím své lejno za půl mega“. Už to vidím, jak vyhrají volby a z Humpolce se stane ráj umělců, o kterých nikdy nikdo neslyšel, budeme mít moře že spinave louže a na smrku na náměstí budou možná růst Bio banány.

     1. Mazec. Bych chtěl být v chvíli v tvé hlavě. To musí být slušný cirkus. 😀

     2. Ne, ze smrku na namesti bude sibenice a tam Hugny pohoupou kazdeho s jinym nazorem, nez maji oni.

     3. co Vy z ODS máte pořád s těma šibenicema? to Vám dělá nějak dobře? zkuste zvýšit medikaci…

     4. Tak mi prijde ze Hugny jsou o dost veci demokrati , nez mistni ODS , ktera ma demokracii v nazvu jen kvuli marketingu. V ODS vladne nestranik S.B. Pevnou rukou.

     1. A kdo byl ten uchazeč, kterému to mělo být přiklepnuto bez soutěže ?

     2. Někde v těch reakcích na facebooku to jméno zaznívá. Pročtěte si je taky a odpověď sám najdete.

     3. a můžeme prosím poslat odkaz na tu diskuzi? nějak se mi ji nedaří nalézt… předem děkuji

 7. Jmeno jsem nenasel. Ale jestli ta hruza maji byt atraktivni baraky, tak potes kozy.
  To by byla jen dalsi zrudnost na poli humpolecke architektury.

  1. Buďte klidní, HUGO rozhodně po volbách vládnout nebude, jelikož nezíská 11 mandátů.

   Myslíte si snad, že místní ODS a KDU budou chtít vládnout s HUGO😀😀😀😀

   2022 nová koalice ODS, KDU, ANO

   Hugo – opozice

    1. Nejsem a nebudu volič pravice a narychlo poskládaných kandidátek typu STAN, ale nikdo neví kolik bude roku 2022 kandidovat subjektů. I o tom to je často. Jisté je, že koalice bude, nikdo sám nezíská většinu.

     1. Vidíš já nesouhlasím. I když nelze zpochybnit, že všechny dobré věci které se za poslední dva roky udály iniciovalo HUGo. Ať už práce na novým vizuálu, zveřejňování kostlivců, snaha o fairové zadání veřejných zakázek atd. atd. Máš pravdu že tohle oni zvládají i z opozice. A právě proto musí na kapitánský můstek, aby naše město fakt posunuli dopředu. Nový koště dobře mete. A jak vidíme určitě je co zametat. A teď nemyslím zametat pod koberec jak to teďky dělá stará garda v čele s ODS.

     2. Jojo, tohle si spousta lidí slibovala i od Babiše. Panečku jak ten uměl kritizovat! Úspory ve státní správě! 200 miliard tu jen tak leží. Zákony s předstihem aby byl čas na přípravu! Nic z toho nesplnil, všechno zhoršil, státní dluh horší jak za arcilotra Kalusika, nezvládnutý covid… Jako já bych byl opatrnej, aby se třeba časem na současné vedení nevzpominalo se slzou v oku.

     3. Tak HUGO není Babiš, že jo. Zástupce Babiše máte už teď v městský radě. Jak se tady píše, nic tragičtějšího než stávající vedení měst nebude. Dávám zelenou mladým a šikovným. HUgny patří na radnici! A vaše srování s ANO je prachsprostý blábol.

   1. Máš pravdu. Pokud většina občanů bude chtít na čele lháře a manažery klientelismu tak koalice ODS+KDU+ANO je jasná volba. V ní je plno lidí ve střetu zajmů a doposud to nikomu tak nevadilo, ptž jsme jako občani byli dlouhodobě manipulovaný. Mi se líbí styl práce HUGO a jejich nadšení i komunikace, takže já jim dám svých 21 hlasů. A budu věřit, že tuhle změnu ku prospěchu a rozvoji nás všech bude chtít víc lidí. Jo je pravda že 11 mandátů je unreal, ale 6 – 7 udělat můžou. To se pak bude skládat nová koalice dobře. Se STANem třeba

     1. Třeba udělá 2-3.záleží koho budou mít na kandidátce. To platí vlastně pro všechny strany

    1. Polžím zajímavou diskusní otázku.. Proč nyní nadáváte na ANO v koalici humpolecké radnice? O čtyři roky roku 2014 všichni na jejich kandidátku považovali za jedinou naději. A dneska,když v koalici jsou, tak vadí.. Kdo zná odpověď proč tomu tak je..

     1. Proc je rozdil? Protoze tehdy za ne kandidovala p. Sterbova. A to je uplne jina liga nez stavajici ctyrclenka.

  1. Někdo vydí okopávání jiný vydí konstruktivní práci opozice. Opozice bude za 2 roky sluset vic ODS. Hugo muze predvest jak s novou krvi povede mesto jako. To bude pro mesto i obcany lepsi nez ted ta bida u kormidla jako.

  2. Docela by mě zajímalo, jak se cítí všichni naši humpolečtí úředníci, když vidí VYLHANÉ prohlášení pana místostarosty Bruknera, když nevídí žádnou komunikaci od současného starosty. Když vidí lajkování lživýho prohlášení panem (apolitickým) tajemníkem Fialou, ke kterému se přidávají Bernard, Mikulášek a paní Kratochvílová – Bruknerová. Copak tito lidé neví, že lajkují lži? Nebo jim je to jedno?
   Bohužel úředníci musí dělat, jako by se nechumelilo, předpokládám, že dobrý pocit z toho nemají. Minimálně alespoň vědí co za svoloč nám zde vládne. Nene opravdu hlouběji klesnout nemůžeme.

   1. Hele a přemejšlel jsi trochu jinak ? Co když je manipulující tisková zpráva k Panskodomský jenom učelovej záměr ? Co když vedení města chce jen odvézt pozornost od černých staveb směrem k prkotině tipu zpackaná veřejná zakázka ? Co myslíš že velkopodnikatel unese snáz ? Nebo četls za poslední tři tejdny něco o černých stavbách pivovaru ? Vyjádřil se k nim někdo z města ? Co, co ?

     1. Oni ne, ale v pivovaru by mohly. A víme přece, kdo na. radnici velí.

 8. Řekněme si to na rovinu, hůř než současné vedení, to snad ani nejde dělat.

  Opozice je mladá, nová, inteligentní, neustále nastavuje agendu, otevírá nová témata, přináší nové pohledy. Vedení nestíhá odpovídat nejen opozičním zastupitelům, ale ani občanům na jejich oficiálním FB.

  Zažili jste někdy v minulosti, aby vedení města tolikrát reagovalo na opozici tiskovou zprávou na FB? Zažili jste v minulosti, aby vedení bylo přistiženo při lži, nebo aby opozice přinesla důkazy, že úředníci města porušovali zákony ( asi záměrně, neboť z porušování zákonů profitoval P…..r B…..d)

  A to si představte, že tam jsou jen 4 zastupitele za Hugo a 1 za STAN a vedení města má celý úřednický aparát. Jenže kde nic není, ani smrt nebere.

  Chci férovej Humpolec, kde nerozhoduje klientelistická síť Standy Bernarda a vedoucích představitelů města.

  Chci starostu, který má VŠ vzdělání, umí vystupovat na veřejnosti, umí komunikovat, umí cizí jazyky, má manažerské schopnosti, má kritické myšlení, není loutkou v cizích rukou, nemanipuluje, záměrně nelže!

  Nechci hloupýho Kratochvíla ani prolhanýho Bruknera, ani bezbarvou a línou Kukrechtovou!

  1. 4+1 opoziční zastupitelé pěkně zatápí ostříleným 12 zastupitelům. Koalice by se od Huga a Hraly měla učit a ne se je snažit zadupávat. Jenže to by koalice musela smýšlet ve prospěch města a hlavně občanů a ne jediný společnosti s právem várečným. :-))

 9. Bez uz s tou ubohou agitkou do pitchi.
  Stejne si u voleb neskrtnete, jen tady po vas zbyde hnus a smrad
  z toho hnisu, jedu a nenavisti co tady chrlite. Toto lidi na radnici chtit nebudou.

    1. jak jste tady breceli že Kučera je to nejhorší co může v Hu být. Teď brecite že Kratochvil je neschopnej. Koukám že malomestakum se zde nic nelibi, tak budem orodovat za nějaký sasky z Hugo. Ještě že tam je Bernard a toho lidi vždy zvolí, alespoň to může rovnat..

     1. No právě, Bernarda lidi vždycky zvolí a on to srovná přesně tak jak potřebuje😂😂😂😂😂😂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

O děti z Vysočiny se v době karantény postará patnáctka škol

Pá Říj 16 , 2020
Krajský úřad ve spolupráci s radnicemi pověřil patnáct škol na Vysočině péčí o děti, jejichž rodiče musí pracovat.  Je mezi nimi i základní škola Hálkova v Humpolci Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol
O děti z Vysočiny se v době karantény postará patnáctka škol

You May Like

Témata