CAMINO NA KOLEČKÁCH – veřejná projekce s besedou

Úterý 30.01.2018 16:30; nutná rezervace do 29.1.

Místo konání: Humpolec, Medou, z.s., U Nemocnice 692

Veřejná projekce s besedou o unikátní cestě do Santiaga de Compostela na invalidním vozíku.
Našimi hosty jsou hlavní aktér projektu Jan Dušek a producent a organizátor Petr Hirsch. Beseda se nese v duchu motta: "Na vozíku život nekončí“ Nabízíme skvělou možnost pohovořit s oběma odvážnými muži o jejich cestě plné překážek i vítězství. V současnosti je v kinech celovečerní film o této cestě. Celý projekt vznikl jako jedinečný počin splnění jednoho odváženého snu. Jan Dušek je 36letý muž s diagnostikovanou progresivní formou roztroušené sklerózy odkázaný na invalidní vozík. Jeho sen byl absolvovat poutní cestu do Santiaga de Compostela spolu se svým devítiletým synem Jendou. Rozhodl se pokořit Svatojakubskou cestu hned z několika důvodů. Sám pro sebe vyrazil s prosbou o zpomalení průběhu nemoci.
Všem ostatním chce hlavně ukázat, že na kolečkách život nekončí a i v těžké životní situaci je možné si splnit své sny a cíle. Jeho sen se mu podařilo uskutečnit za pomoci přítele a zkušeného poutníka Petra Hirsche a zbytku týmu, který na cestě pomáhal a natočil o tomto putování celovečerní film, jenž právě vstoupil do kin. Cestu dlouhou 640 km zdokumentovala režisérka Eva Toulavá s kameramanem Tomášem Lénárdem, kteří putovali společně s celým týmem a vytvořili tak celovečerní film.

Vstupné : dobrovolné
Na akci je nutné potvrdit účast do 29.1.2018 na kontaktech: Ivana@kruhcentrum.cz nebo tel. 736 442 694. DěkujemeKontakt

Jméno: Kruhcentrum, z.s.
E-mail: ivana@kruhcentrum.cz
Telefon: +420 736 442 694

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

na.co.KOLO / bezplatné sdílení kol nově v Humpolci

Po Led 29 , 2018
Skupinka našich spoluobčanů se aktuálně aktivně věnuje přípravě a spuštění projektu bezplatného sdílení městských kol v Humpolci, která budou zcela volně k použití občanům města.

You May Like

Témata