Česko zpívá koledy; v Humpolci 14.12. na Hor. náměstí

MěKIS v Humpolci a Denik.cz vás srdečně zve na unikátní projekt ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Ve stejný den a stejnou hodinu spojí pět koled celou Českou republiku

 Připojte i Vy svůj hlas a bez myšlenek na každodenní starosti a shon se oddejte kouzlu vánoc a zazpívejte si s námi na Horním náměstí v Humpolci u vánočního stromu (a stánku Svařených sání) pět nejznámějších vánočních písní.

V Humpolci zazní koledy  v podání PS Čech a Lech a PS Klavíristé ZUŠ GM, my ostatní se k nim se svými hlasy můžeme přidat.

Zazpíváme si určitě těchto pět koled: Nesem Vám noviny,  Půjdem spolu do Betléma, Veselé vánoční hody, Narodil se Kristus Pán a Pásli ovce valaši. Oba sbory si pro nás připravily ještě další vánoční písně.

Více o akci na www.infohumpolec.cz a na www.denik.cz/cesko-zpiva-koledy.

Zde si můžete také koledy poslechnout a najdete tu i texty písní.

Pro ty z vás, kteří si netroufnou zpívat zpaměti, budou letáčky s texty koled připravené v den konání akce v infocentru Humpolec  a  ve stánku Svařených sání .

Radostné vánoce a příjemné chvíle se svými přáteli při zpívání koled vám přejí pořadatelé!

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sváteční čas s Králíčkem a jeho přáteli

Po Pro 12 , 2016
Oblastní charita Havlíčkův Brod společně s Městskou knihovnou Humpolec Vás srdečně zve na prodejní výstavu vánočních dekorací a dárečků pod stromeček spojenou s vánočním tvořením, povídáním a představením nového charitního zpravodaje Králíček.

You May Like

Témata