Další Farmářské trhy v Humpolci již tento pátek.

5

Dne 19.7.2013 se budou od 9:00 na Horním náměstí v Humpolci konat farmářské trhy.

Plakattrhyc.JPG
Další trhy budou následovat: 16. 8., 20. 9., 18. 10. a 15.11.
Čtěte dále:   MĚSTO HUMPOLEC BUDE MÍT ZCELA NOVÉ VEDENÍ

Petr

5 thoughts on “Další Farmářské trhy v Humpolci již tento pátek.

 1. Ráda bych upozornila na novinky na pátečním trhu. První je rodinné uzenářství Sláma z Velké Bíteše. Dále se po dlouhé době na trhu objeví parmazán Grand Moravia a nový sortiment kravských, kozích i ovčích sýrů. Budete moci zakoupit i chlazené listové těsto a snad dorazí i borůvky. Vřele doporučuji víno z vinařství Skoupil, hlavně rosé. Těším se na Vás

  K. Křížová

 2. Další novinka humpoleckých trhů: semolinové, celozrnné i bezlepkové těstoviny, sušené i čerstvé a bramborové noky od firmy Pasta Culinaria. Otestovala jsem čerstvé tagliatele a sušené sépiové špagety, je to trochu jiný zážitek než těstoviny z velkovýroby. Stačí jen trochu ochutit olivovým olejem a bylinkami :-).
  K. Křížová

  1. Dnešní trhy byly naprosto skvělý! Úžasná nabídka včetně vynikajícího vína z vinařství Skoupil a sýrů u Němcových. Bohužel jsem zaváhala, ráno jsem ochutnala moc dobrý sýr s bylinkami, a když jsem si jej později chtěla koupit, byl už vyprodaný. Tak snad příště. Semolinové těstoviny včetně čerstvě připravené ochutnávky příjemným kuchařem byly oživující novinkou na trzích. Káťo, moc díky za zajištění, bylo to super!

   Míša 🙂

   1. Míšo, děkuji za pochvalu. Těší mně, že se trhy líbily. Nevím, do jaké míry je to známo, ale Němcovi prodávájí v Humpolci každý čtvrtek vedle stánku pana Blanára (Moraváka). To ostatní zase za měsíc :-).
    K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koncert 20.7.2013 Capella Mariana+ tisk. zpráva

Út Čvc 16 , 2013
Další ze skvělých koncertů v Želivě se koná v sobotu, 20.7.2013 Čtěte dále:   Humpolecké zklamání pro občanské demokraty. Ve volbách je přejelo ANO

You May Like

Témata