Další králík z klobouku Telecomu

5

Telecom se vytasil s dalším brutálním zdražením a opět zapěl stejnou písničku: jde o úpravu cen ve výši +3,7% a to nikoho nezabije!

Jakmile se podíváte na nový ceník (zde na serveru Peníze.cz), zůstanete tumpachoví. Kam oko padne, tam vidíte volné minuty a slevy. Tohle kejklení s čísly ovládá Telecom mistrovsky. Podstatné je zdražení paušálu. To jsou peníze, které Telecom vyždíme ze zákazníků okamžitě. Budou nadávat, ale nakonec si zvyknou – a mlha vytvořená z údajných slev a „volných minut“ je jen pilulka na tišení bolesti. Výsledek bude ten, že lidé zaplatí víc a Telecom víc vydělá.

Čtěte dále:   Předplatné čtvrtletníku Zálesí

Správce webu

5 thoughts on “Další králík z klobouku Telecomu

  1. Průšvih je v tom, že ČTÚ na tenhle špek skočí stejně jako minule. Bylo by zajímavé podmínit tuto úpravu cen umožněním přenositelnosti čísla a využití linek (Local Loop Unbundling) ke stejnému datu. Možná bychom se divili, že Telecom vůbec žádnou úpravu nepotřebuje, případně že přenositelnost se dá udělat během týdne.

  2. Klidně bych Telecomu ten telefon vrátil, ať si ho nechaj. Mám mobil a co provolám zaplatím, ale co internet? Ještě, že konkurence umí připojení zdarma. To jsem zvědav, jaké budou nasmlouvané monopolní „slevy“. Je vidět, že ta prodlužující rozhodnutí o Telecomu byla opravdu předvídavá…

  3. Za paušál 300 Kč měsíčně by měly být všechny místní hovory zahrnuty v paušálu a nemělo by se za ně platit. Je to nehorázný důsledek toho, když se zprivatizuje přirozený monopol. A bude hůř. Poděkujme Klausovi a ODS.

  4. čo iného by sa dalo čakať od tých kuriev telekomunistických (pardon za tú k..). Najhoršie na tom ale budú asi starý ľudia, ktorý majú linku na to aby im mohli deti zavolať (každý deň sa tam ani pri največšej snahe nedostaneme) alebo aby si v núdzi zavolali záchranku. Mobil je pre nich už moc zložitý, tak ostali len tí telekomunisti.

  5. Nojo, ale ono prý se za zrušení telefonu platí Telecomu 2.000,-. To je teda sprosťárna. Asi nejlepší je přestat platit účty. Ale Bůh ví, jaký pak jsou ty kurvy schopný naučtovat penále. 4000,- za každou minutu prodlení placeni. :(((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

VÁNOČNÍ POVZDECHNUTÍ: Prázdné místo.

So Pro 22 , 2001
Spěchala s vánočním nákupem, aby se mohla jít podívat na Johnyho tenisový zápas. Nehraje to nijak světově, ale na desetiletého předpuberťáka to jde. Čtěte dále:   Humpolec bude mít brzy novou koalici i starostu, rozhodovat se má ve středu

You May Like

Témata