Legální místa na parkování i hraní pro děti – v Humpolci chtějí postupně revitalizovat vnitrobloky mezi obytnými domy

2

Není tam kde parkovat a děti nemají místo na hraní. Na staré vnitrobloky mezi domy v Humpolci od osmdesátých let nikdo nesáhl. Teď je chce město postupně rekonstruovat.

Už začaly práce na prvním z nich v lokalitě Na Skalce. „Jsme z toho docela nešťastný, protože nevíme, jestli sem autama dostaneme, jak to bude fungovat,“ říká paní Jiřina. „Dneska, když se tady rozhlédnete, tak tady nejsou žádná parkovací stání. Takže ten projekt řeší to, že ti obyvatelé tady budou moct legálně zaparkovat,“ říká starosta Petr Machek z uskupení HumpolecGO!.

Část mezi domy bude neprůjezdná, aby ji mohly využívat děti pro hry. Revitalizace prvního z vnitrobloků by měla být hotová ještě letos na podzim.

Poslechněte si podcast Českého Rozhlasu: https://vysocina.rozhlas.cz/legalni-mista-na-parkovani-i-hrani-pro-deti-v-humpolci-chteji-postupne-9222961

Axl

2 thoughts on “Legální místa na parkování i hraní pro děti – v Humpolci chtějí postupně revitalizovat vnitrobloky mezi obytnými domy

  1. Konečně vedení města, které má občany a jejich děti na prvním místě.
    Starosta Machek z HumpolecGo je borec.

    1. Pozor, aby to tak trochu nebylo „chlubení se cizím peřím“.
      Nápad, projekt a příslušná povolení vznikla za minulého vedení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

FOOD MANIA - Humpolec sobota 8.6.2024

Po Dub 29 , 2024
NEJVĚTŠÍ FOOD FESTIVAL NA VYSOČINĚ!  To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 8.června na 5.ročníku festivalu FOOD MANIA v parku Stromovka v Humpolci.

You May Like

Témata