Prodej bytu 3+1 v Lužické ulici

5

Hledáte pro sebe a svou rodinu kvalitní bydlení v Humpolci? Nabízíme Vám byt o velikosti 3+1 v ulici Lužická nedaleko samotného centra města. Byt prošel v nedávné době rekonstrukcí, takže je zde nová koupelna a kuchyňská linka. Další výhodou je prostorná komora, kterou nalezneme v chodbě a zasklená lodžie pro chvíle odpočinku s kávou. V celém domě jsou vyměněna plastová okna a nový výtah.


K bytu také náleží sklepní kóje a je možné i využití společných prostor jako je kočárkárna, kolárna či sušárna.
V blízkém okolí nalezneme samozřejmě veškerou občanskou vybavenost, dále dětské hřiště, ZŠ i MŠ.
Součástí realitních služeb je zajištění financování nemovitosti a přepis energií. Pro více informací kontaktujte makléře a rezervujte si termín své prohlídky.

Celý inzerát a fotografie naleznete zde: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/byt/humpolec-luzicka/5fa029c076b91c197a036f13/

Axl

5 thoughts on “Prodej bytu 3+1 v Lužické ulici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V domovech na Vysočině čekají na testy. Někde se na testování vrhli sami

St Lis 4 , 2020
V domovech pro seniory na Vysočině budou pravidelně testovat všechny klienty a tamní pracovníky. Vedení zmíněných zařízení ale zatím nemá jasné informace, jak nebo kdy budou moci s cíleným testováním na přítomnost koronaviru začít. „Týká se nás to, ale informace k tomu nemáme vůbec žádné,“ krčil rameny ředitel Domova pro seniory Humpolec Petr Vaněk.
Koronavirus na Vysočině zrychluje: Přibývá testů, radnice omezují provoz

You May Like

Témata