Další masopustní veselí a mezinárodní den průvodců. Tipy na víkend z Vysočiny

Masopustní veselí propukne třeba v Čejově u Humpolce. Začátek je v 10:00 hodin a tradičně tam bývá velký počet originálních masek.

Popeleční středa, tedy den, kdy podle starobylé tradice začíná postní období, je až příští týden. Proto následující víkend může patřit masopustu.

Masopustní veselí propukne třeba v Čejově u Humpolce. Začátek je v 10:00 hodin a tradičně tam bývá velký počet originálních masek.

Masopust na talíři. Tak můžeme nazvat akci v Zámku Žďár. V sobotu 26. února tam kromě dobrého jídla a pití zahraje také cimbálová muzika.

Mezinárodní den průvodců v Jihlavě. Vysoká škola polytechnická se už pošesté připojí k tomuto mezinárodnímu dni. V sobotu nás zvou na prohlídky historického centra Jihlavy a slibují program pro všechny generace. Začátek je v 10 hodin dopoledne.

Jste-li příznivci divokého západu, pak byste neměli chybět ve westernovém městečku Stonetown u Kamenice poblíž Humpolce. V sobotu ve 13:00 tam startuje akce s názvem Lovci kožešin.

Poslechněte si podcast Českého rozhlasu Vysočina: https://vysocina.rozhlas.cz/dalsi-masopustni-veseli-a-mezinarodni-den-pruvodcu-tipy-na-vikend-z-vysociny-8505837

Čtěte dále:   Letošní Platforma jde do finále

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hliník se odstěhoval do Humpolce. Připomeňte si slavný film v místním muzeu

Pá Úno 25 , 2022
Máte rádi humor a recesi? Pokud ano, přijeďte do Humpolce za Hliníkem. Připomenete si tam vše podstatné kolem oblíbeného českého filmu Marečku, podejte mi pero. Právě v něm se objevila legendární hláška, že se Hliník odstěhoval do Humpolce. Čtěte dále:   Letní pouťový parket Kejžlice
Recesistické muzeum HLINÍKárium v Humpolci

You May Like

Témata