Den otevřených dveří v Bytech sociální rehabilitace v Humpolci

Dne 27.3.2012 proběhl v humpoleckých projektech Oblastní charity Havlíčkův Brod Den otevřených dveří.

Logoeu.JPG

Návštěvníci měli možnost prohlédnout si prostory Bytů sociální rehabilitace. Pro návštěvníky bylo připraveno občerstvení a také ukázka výrobků uživatelů.

Byty sociální rehabilitace poskytují časově omezené ubytování v šesti malometrážních bytech na klidném místě nedaleko centra města. Jsou vybaveny standardním nábytkem, ledničkou, sporákem a kuchyňskou linkou.  Zrekonstruovaná sociální zařízení jsou na chodbě společná pro všechny byty. Dále je k dispozici televize s DVD přehrávačem, počítač s internetovým připojením ve společenské místnosti, prádelna s automatickou pračkou a zahrada s možností posezení.

Naše zařízení nabízí základní sociální služby dle zákona č.108/2006 Sb. a vyhlášky č.505/2006 Sb. pro osoby do 26 let věku opouštějící školská zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, osoby z náhradní rodinné péče, osoby, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy, rodiny s dítětem/dětmi, oběti domácího násilí, oběti trestné činnosti, osoby v krizi.

Uživatelé jsou vedeni k tomu, aby byli schopni postarat se sami o sebe, hospodařit s penězi a zvládat zátěžové situace. Dále jsou vedeni k tomu, aby si uměli hledat a hlavně udržet zaměstnání a smysluplně vyplnit volný čas.

Bc. Jarošová Iveta

Projekt „Byty sociální rehabilitace Humpolec“ je financován

z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské

zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Denotev__1_.JPG      Denotev__4_.JPG

  Denotev__2_.JPG                                     Denotev__3_.JPG

Čtěte dále:   Fotografický workshop Pohlednice pro Humpolec

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přestřelka v derby s Pelhřimovem

Út Dub 3 , 2012
Juniorka Humpolce musela vyřešit před prvním mistr.zápasem především obranou čtveřici, kde chyběli ( nemoc ,karty) zkušení Petr Svoboda a Michal Metál a zároveň odchod Tesaře a Alenky. Čtěte dále:   SVAŘENÝ SÁNĚ JSOU TU!

You May Like

Témata