Déšť nepustil závodníky na venkovní trať, uvnitř vyhrál Bláha!

Havlíčkův Brod, 3. 6. 2013 – Kvůli nepříznivému počasí se nakonec 4. Motokárové závody jely pouze na vnitřní trati KartArény Havlíčkův Brod. Mezi šestnácti jezdci byl nejrychlejší Patrik Bláha!

Bohužel jsme museli zrušit avizované ježdění na venkovní trati. Jezdci by byli špinaví a vnitřní dráha by se proměnila v kluziště – motokáry jsou totiž na vodě těžko ovladatelné,“ vysvětluje na úvod pořadatel Michal Prášek.

I tak ale nabídly nedělní závody napínavý čtyřhodinový souboj o čtvrtý letošní pohár a cenné body do Motokárového šampionátu 2013. Nejrychlejším mužem na trati byl tentokrát vítěz loňského šampionátu Patrik Bláha, který v letošním seriálu zvítězil poprvé. Druhé místo si vyjel Petr Doležal a třetí skončil s rozdílem šesti setin sekundy Pavel Nejezchleba. Pořadatelé ocenili i nejmladšího účastníka závodů Adama Zachariáše.

Průběžné pořadí Motokárového šampionátu 2013 vede s osmdesáti body Pavel Nejezchleba, druhý je s šestapadesáti body Milan Ostrovský a třetí je se ztrátou devíti bodů Pavel Buňat. Příští závody se pojedou na začátku července.

 

Partnerem závodů je Město Havlíčkův Brod, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a Poháry.com. Mediálním partnerem je kulturní magazín ZOOM Rádio Pohoda.

Vysledkymoto.JPG

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Pozvánka - 140. let SDH Humpolec

St Čvn 5 , 2013
Program oslav dne 15. června 2013:

You May Like

Témata