S kolem kolem Humpolce 2013

A už je to tady! V sobotu 1.6. na vás čeká další, již šestá úžasná cyklovyjížďka v závodnickém i pohodářském duchu kolem Humpolce. Pojeďte s námi a projedete si místa, kde jste možná ještě nikdy nejeli!

MěKIS v Humpolci Vás zve na tradiční cyklozávod/výlet na kolech kolem Humpolce. Výlet je pro všechny cyklisty i  cyklistky  od 1 do 99 let,  budou opět dvě kategorie – pro závodníky a pro pohodáře. V loňském roce se osvědčila i trasa pro nejmenší závodníky, a proto ji opět letos zopakujeme. Každý podle svých sil a nálady může vyrazit na trasu dlouhou buď cca 30 km nebo cca 12 km. Trasa povede převážně lesními a polními cestami, silnicím se snažíme vyhýbat.

Trasa je opět  utajena, a dozvíte se ji až v den závodu. Ale věřte, že i letos bude velmi zajímavá, objevíte místa, kde jste ještě nikdy nebyli a cesty, po kterých pojedete poprvé.

Po akci je pro vás stejně jako v přechozích letech připravené občerstvení – každý závodník dostane  vynikající humpoleckou klobásku, kterou si opeče u ohýnku před kinem a poukázku na nápoj kterou promění v restauraci Fabrika u kina za pivko nebo nealko.

Ani letos nebude chybět  zábavná podívaná, tentokrát ve stylu divokého západu. Uvidíte muže, který to umí s lasy, lany a kolty lépe než Vinnetou a Old Shatterhand! 

Skolem13.jpg

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vědec z české neurolaboratoře bojuje o prvenství v mezinárodní soutěži

Po Kvě 13 , 2013
Jihlava – Havlíčkobrodský rodák Tomáš Zdechovský, ředitel královéhradecké neurolaboratoře Commservis.com, se probojoval mezi tři nominované na mezinárodní ocenění WIFI Trainer Award 2013.

You May Like

Témata