Dětský sportovní tábor

SKP Olympia Kutná Hora pořádá letní tábor pro děti v termínu 2. – 14. srpna 2009 v prostředí rekreačního střediska Želivka.

Tábor, který probíhá nepřetržitě již více než 25 let, je připraven na míru dětem s kladným vztahem ke sportu a aktivnímu pobytu v přírodě. Co konkrétně můžete očekávat? Z tradičních sportů např. fotbal, florbal, basketbal, softbal, přehazovaná, vybíjená, házená, plavání, atletika, stolní tenis, aerobic. Z místních specialit vyzkoušíte letní biatlon, pahorek, horskou štafetu, běh do schodů apod. A sportovní blok doplní spousta celotáborových her, taneční maratón, hry bez hranic, pouť, karneval, diskotéky, zkrátka vše, co vám dokáže, že pojem nuda náš tábor nezná. Že je to málo? Máte pravdu. To nejlepší si necháváme na konec. Závěrečné olympijské hry probíhající přesně podle vzoru novodobých OH. Slavnostní zahájení s nástupem států, vztyčením vlajky a zapálením ohně. Obrovské množství soutěží států i jednotlivců vrcholící maratónem a štafetou národů. Slavnostní vyhlašování vítězů všech disciplín, včetně konečných výsledků jednotlivců a států při slavnostního zakončení OH.


 


Místo konání tábora se v průběhu historie několikrát měnilo. Od roku 1997 se tábor pravidelně koná v překrásném prostředí rekreačního střediska Želivka s.r.o.


 


Zde si můžete stáhnout informační leták o letošním táboře, který obsahuje i přihlášku: 


Tabor2009-letak.pdf (203,1 kB) 


 


Podrobnější informace o táboře lze nalézt také na http://tabor-olympia.webnode.cz


 

Čtěte dále:   Letní příměstské tábory 2024

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hrad Orlík přivítá o víkendu první návštěvníky

Čt Dub 2 , 2009
Počínaje 1.dubnem otevírají se české hrady, zámky a jiné pamětihodnosti. Svoji vstupní bránu otevře také hrad Orlík, i když zatím jen o víkendech. V článku najdete přehled připravovaných kulturních akcí na období letošní sezóny. Čtěte dále:   Na Humpolecku probíhá již třetí vzdělávací projekt hrazený z prostředků Evropské unie

You May Like

Témata